320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Isegi hästi läks ju Napolil, eelmine hooaeg saadi 0-2 ja 1-3 tappa Lendavatelt Eeslitelt.

    Kommentaar


      Ok ma ajasin nädalad segamini seal gazzetta lehel, aga mängugraafik päris karm Napolil:
      Viola
      Villarreal
      Inter

      Samas: Napoli: De Sanctis; Fernandez, Aronica, Fideleff; Maggio (Inler 58), Gargano, Dzemaili, Zuniga; Santana (Cavani 58), Mascara (Hamsik 71); Pandev

      Värav löödi ju 73 minutil.

      Kommentaar


        Mazzarri ütles peale mängu, et tahtis tegelikult veel Maggiol ka puhata lasta (peale Cavani ja Inleri), aga Dossena ei saanud perekondlikel põhjustel meeskonnaga kaasa reisida.

        Kommentaar


          Ja järjest pullimaks(inetumaks) läheb! Panso sa ei saa üldse maalilma asjadele pihta, nagu ka meie, Roma peakorter on täielikult pahupidi. Senimaani pea Roma fänn, mr COUNT, proovib meile selga keerama hakata ja otse baaris külge siniseks värvima hakata. Saame ka ilma temata, F.Totti!! Cannuman.Roma CLi!



          FORZA ROMA!!!
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
            Ja järjest pullimaks(inetumaks) läheb! Panso sa ei saa üldse maalilma asjadele pihta, nagu ka meie, Roma peakorter on täielikult pahupidi. Senimaani pea Roma fänn, mr COUNT, proovib meile selga keerama hakata ja otse baaris külge siniseks värvima hakata. Saame ka ilma temata, F.Totti!! Cannuman.Roma CLi!



            FORZA ROMA!!!
            Kuule ega see et ma üks mäng Siena poolt olen majanduslikel põhjustel ei tähenda et sa pead kohe soccernetti bitchima tulema! Ja viimati kui ma kontrollisin siis ma olin HÄRRA count!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Kuule ega see et ma üks mäng Siena poolt olen majanduslikel põhjustel ei tähenda et sa pead kohe soccernetti bitchima tulema! Ja viimati kui ma kontrollisin siis ma olin HÄRRA count!
              Okey hr COCKY mäkki lähme nüüdsest jala. Romas on kõik korras, hakkab looma. Ootan su avatari vahetust, ja kui seal natukenegi sinist värvi koidab, siis ma tean kus sa elad, ja mees - meil siin Pärnus on ööd mustad
              don't hate the player, hate the game!
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                4 vooru mängitud, vaadanud 10 mängu. Neist üks oli põnev, paar ehk venitab hindele kolm, ülejäänud kategooriasse "scrap"- meeletus koguses praaki, ilmetu, väheste võimalustega igav mäng. 10 söötu oma väljakupoolel, mis lõppeb valesööduga. Viimaseks vindiks tänane Parma-Roma, kus olid platsilkaks amatöörmeeskonda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  4 vooru mängitud, vaadanud 10 mängu. Neist üks oli põnev, paar ehk venitab hindele kolm, ülejäänud kategooriasse "scrap"- meeletus koguses praaki, ilmetu, väheste võimalustega igav mäng. 10 söötu oma väljakupoolel, mis lõppeb valesööduga. Viimaseks vindiks tänane Parma-Roma, kus olid platsilkaks amatöörmeeskonda.
                  Eks Milan vs Parma ja Milan vs Roma annavad selguse kes on amatöörid ja kes mitte... ma väga tahaks loota, et sa pead oma sõnu sööma!
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                    Eks Milan vs Parma ja Milan vs Roma annavad selguse kes on amatöörid ja kes mitte... ma väga tahaks loota, et sa pead oma sõnu sööma!
                    Rändom näopihens punkt jott pee gee
                    MIs kuradi Milan siia puutub, kas tänane mäng oli mingi tipptase või? Ma olen vaadanud 2,5 parma ja 3roma mängu see hooaeg, no pole just eriline silmailu. MIlani võib sama puiselt siia oma esitustega tõmmata (4 Serie A plus ML).
                    Et Roma haavatava hingega kodanikud ei tunneks ennast puudutatuna, siis ainuke hea mäng mida olen näinud oli Palermo-Inter.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Donadoni. null mängu ja nahhuj.
                      Pioli. null liigamängu ja nahhuj.
                      Gasperini. 3 liigamängu ja nahhuj.

                      Serie A. Peab armastama.
                      Bisoli (Bologna). 5 liigamängu ja nahhuj.

                      valmis panna
                      Giampaolo (Cesena)

                      Üldiselt muidugi geniaalne, et kõik nimetatud treenerid (va Pioli, kes näis enne Palermot päris pädev ja leidis juba uue tööandja Bolognas) feilisid üsna rängalt oma varasemates klubides, kust said ka sule sappa. Ma ei saa aru, miks Itaalia klubid järjepidevalt vallandatud saasta üles korjavad ja välismaiste treenerite/andekate Serie B treeneritega ei riski. (Või kas seda saab üldse riskiks nimetada võrreldes feilijate üleskorjamisega?)

                      -e- Cesena juhtum on selles plaanis hea näide. Eelmisel hooaja suurepärast tööd teinud Ficcadenti lasti nahhuj ja asemel toodi Giampaolo, kes kahes varasemas klubis pidas vastu vastavalt 3 ja 7 kuud. Kuidas saab sellist meest üldse kaaluda sellele positsioonile?

                      Kommentaar


                        Valmisolekunimekirja võid lisada ka Alberto ''cazzo'' Malesani.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Üldiselt muidugi geniaalne, et kõik nimetatud treenerid (va Pioli, kes näis enne Palermot päris pädev ja leidis juba uue tööandja Bolognas) feilisid üsna rängalt oma varasemates klubides, kust said ka sule sappa. Ma ei saa aru, miks Itaalia klubid järjepidevalt vallandatud saasta üles korjavad ja välismaiste treenerite/andekate Serie B treeneritega ei riski. (Või kas seda saab üldse riskiks nimetada võrreldes feilijate üleskorjamisega?)
                          Parmas ei suutnud midagi korda saata. Chievo Veronaga korraliku hooajatulemuse saamisega paistavad peaaegu kõik treenerid hakkama saavat, aga jätkuvalt peetakse seda mingiks imeks - Di Carlo jne. Lihtsalt selline veider klubi veidrate mängijatega, kes suudab igatpidi oma tulemused ära tuua.

                          Aga üldiselt on see jah idiootsuste tipp, aga eks kogemus on Itaalias rohkem hinnas kui innovatiivsus. Isegi Inglismaal sellised peaaegu floppanud treenerid nagu Di Matteo ja Zola oleks samm edasi, kui kedagi otseselt välismaist ei julgeta võtta (keeleprobleeme kardavad?).
                          sigpic

                          Kommentaar




                            Itaalia liiga on vahel päris huvitav.

                            Kommentaar


                              Ühe päevaga liigas viis 0:0 viiki? Isegi Itaalia kohta vist midagi üsna omapärast.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Jah tõesti ei ole iga voor sellist asja. Ausalt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X