320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma jään selle juurde, et rubentussi fännid on peenised. Vabal maal vaba arvamus.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      Ma jään selle juurde, et rubentussi fännid on peenised. Vabal maal vaba arvamus.
      Eks ta ole. Samas sa oled näiteks ainuke inimene minu ignore-listis, sest nii palju mõttetu paska ei suuda viimasel ajal keegi peale sinu toota (Roma fännidel on vähemalt oma huumorihetked- Roma 1: Lazio 0). Ja, jah, ma tõepoolest seda postitust vaatasin, sest ma eeldasin, et siin on midagi stiilis "Ma jään selle juurde, et rubentussi fännid on peenised. Vabal maal vaba arvamus" ja minu mitte-üllatuseks oligi siin postitus stiilis "Ma jään selle juurde, et rubentussi fännid on peenised. Vabal maal vaba arvamus." Asjalik.

      Kommentaar


        Paistab, et Šiniša pidigi kotid pakkima.

        Donadoni. null mängu ja nahhuj.
        Pioli. null liigamängu ja nahhuj.
        Gasperini. 3 liigamängu ja nahhuj.
        Bisoli (Bologna). 5 liigamängu ja nahhuj.
        Giampaolo (Cesena). 9 liigamängu ja nahhuj.
        Mihaljovic (Fiorentina). 10 liigamängu ja nahhuj.

        Tempo on hea.

        Alates 2009. (kalendri)aasta algusest on praegused 20 klubi vahetanud 61 korda treenerit. Ehk siis iga meeskond on vahetanud keskmiselt korra aastas treenerit. Mõistlikmõistlikmõistlik tempo mõeldes nt sir Alexi kahekümneviiele või Arsene viieteistkümnele aastale.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Paistab, et Šiniša pidigi kotid pakkima.

          Donadoni. null mängu ja nahhuj.
          Pioli. null liigamängu ja nahhuj.
          Gasperini. 3 liigamängu ja nahhuj.
          Bisoli (Bologna). 5 liigamängu ja nahhuj.
          Giampaolo (Cesena). 9 liigamängu ja nahhuj.
          Mihaljovic (Fiorentina). 10 liigamängu ja nahhuj.

          Tempo on hea.

          Alates 2009. (kalendri)aasta algusest on praegused 20 klubi vahetanud 61 korda treenerit. Ehk siis iga meeskond on vahetanud keskmiselt korra aastas treenerit. Mõistlikmõistlikmõistlik tempo mõeldes nt sir Alexi kahekümneviiele või Arsene viieteistkümnele aastale.
          Ma lugesin kuskilt, et Zanetti on mänginud interi särgis 19 erineva treeneri all.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Ma lugesin kuskilt, et Zanetti on mänginud interi särgis 19 erineva treeneri all.
            Noh neid treenereid sealjuba poolteise hooajaga neli olnud

            Kommentaar


              Eika, sa oled kunn. Loodame, et Napoli dets. tuupi teeb teile.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Mihaljovic (Fiorentina). 10 liigamängu ja nahhuj.

                Tempo on hea.
                Me ei saa saa mainimata jätta tema täielikku esitust selle klubi eest. See on ikka peamine põhjus, miks ta lahti lasti.
                48 liigamängu, millest õnnestus siis võtta väga tagasihoidlikud 15 võitu (neist vaid 3 võõrsil).

                Kui nüüd hakata mõtlema tema tipphetkedele kui sellistele, siis peab tunnistama, et nagu polegi eriti midagi kirjutada.
                Võit korra Udinese üle või viigid Juve ja Napoli vastu pole vist päris see, mida oodata tiimilt, kes mitte just väga ammu Meistrite Liigas esines. Muidugi võib ju vabanduseks tuua, et Prandelli viimane hooaeg klubi eesotsas oli veel masendavam, aga tema ju selleks toodigi, et olukord paraneks.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Official: Cagliari sack Ficcadenti
                  Cagliari have officially sacked Coach Massimo Ficcadenti this evening, meaning they will bring in a third tactician for this season.

                  another one bites the dust...

                  Kommentaar


                    Cellino_lol
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Donadoni (Cagliari). null mängu ja nahhuj.
                      Pioli (Palermo). null liigamängu ja nahhuj.
                      Gasperini (Inter). 3 liigamängu ja nahhuj.
                      Bisoli (Bologna). 5 liigamängu ja nahhuj.
                      Giampaolo (Cesena). 9 liigamängu ja nahhuj.
                      Mihaljovic (Fiorentina). 11 liigamängu ja nahhuj.
                      Ficcadenti (Cagliari). 11 liigamängu ja nahhuj.

                      Tempo on uskumatult hea.

                      Cellino on ka vaieldamatult äge.
                      Allegri -2010
                      Melis kevad 2010
                      Bisoli suvi 2010-sügis 2010
                      Donadoni sügis 2010-suvi 2011
                      Ficcadenti suvi 2011-sügis 2011
                      ja nüüd uus treener.

                      Pooleteise aasta jooksul 6 peatreenerit? RESPEKT!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Cellino on ka vaieldamatult äge.
                        Allegri -2010
                        Melis kevad 2010
                        Bisoli suvi 2010-sügis 2010
                        Donadoni sügis 2010-suvi 2011
                        Ficcadenti suvi 2011-sügis 2011
                        ja nüüd uus treener.
                        Vaadates natuke tema varasemat ajalugu, siis umbes 10 aastaga paarkümmend treenerit ikka väga normaalne nähtus pole. Täitsa võrdne juba selle teise segasega Palermo eesotsas.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Ja Cagliaris tuli pulti taaskord Ballardini. Kolmandat korda viimase kuue aasta jooksul. Cellino on nüüd ametlikult segasem düüd kui Zampa.

                          Kommentaar


                            Bella back in business...kahju, et ta lõusta mõnda aega ei näe. Aga kui Olimpocu mänguni vastu peab oleks mõnus talle tala keerata.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              http://www.goal.com/en/news/1717/edi...ndro-del-piero

                              Siin siis väike nimekiri Bosnialastest.



                              Tundub, et sellest nimekirjast saaks päris paar head satsi kokkupanna, võitlemaks Serie A keskmike seas.

                              Mida arvate nendest suurimatest nimedest nagu Monto-De Rossi, kas pikendavad või tõesti liiguvad edasi oma eludega, või on tüüpiliselt itaallaslikult truud oma toitjakäe võistkonnale.

                              Keegi Astori mänge ka on sattunud nägema, on mees kaitseliselt arenenud ja valmis seisma ka kõige suurtemate tippklubide kaitseliinis kahe jala kahe kõrva ja munandiga?

                              Huvitav kas Berlul ja Gallianil on südant visata see Milani vanurite kotike koos ankruga kuskilt sillalt lõppude lõpuks alla, või nuusutatakse nende vanade peerude hõngu ka järgneval hooajal.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Loogiline oleks, et Monto läheb, DDR jääb.

                                Aga huvitavaid nimesid on küllaga (kui see list on ikka pädev ja vanurid kõrvale jätta): Atalanta Schelotto, enamus Cagliari seltskonnast, Genoa Mesto, Roma Okaka ja Greco jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X