320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Cup 2002/03

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'UEFA Cup 2002/03\'

    nojah mu lemmikul vfb stuttgart läx loosiga keskmiselt.kuule kas keegi ei saa kuda ma siia saan vfb logo oma bor. asemele.kuda sinna klubide logode list seda sisse panna.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'UEFA Cup 2002/03\'

      3. vooru paarid:
      Wisla Krakow - Schalke 04
      SS Lazio - Sturm Graz
      Real Betis - Auxerre
      Beskitas - Dynamo Kiev
      PSG - Boavista
      Club Brugge - Vfb Stuttgart
      Liverpool - Vitesee Arnhem
      Panathinaikos - Slovan Liberec
      Denizlipor - Olympique Lyonnais
      Bordeaux - RSC Anderlecht
      Malaga - Leeds United
      PAOK Thessalonika - Slavia Prague
      Hertha Berlin - Fulham
      AEK Athens - Maccabi Haifa
      FC Porto - RSC Lens
      Celtic - Celta Vigo

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'UEFA Cup 2002/03\'

        Vaatsin, et seda teemat pole ammu uuendatud, kirjutan siis esimeste kohtumiste tulemused:

        3. ring:

        PSG - Boavista 2-1
        Hertha - Fulham 2-1
        Wisla - Schalke 1-1
        Sturm - Lazio 1-3
        Betis - Auxerre 1-0
        Besiktas - Dynamo 3-1
        AEK - M. Haifa 4-0
        Porto - Lens 3-0
        Celtic - Celta 1-0
        Club Brugge - Stuttgart 1-2
        Vitesse - Liverpool 0-1
        Liberec - Panathinaikos 2-2
        Denizlispor - Lyon 0-0
        Bordeaux - Anderlecht 0-2
        Málaga - Leeds 0-0
        PAOK - Slavia 1-0

        Kordumiskohtumised 10. ja 12. detsembril...kommenteerigem nüü ka natuke:

        Ise ütleks nii palju, et üllatav oli üsna head mängu MLis näidanud M. Haifa 4 - 0 kaotus AEKle, samuti Liverpooli väikseskooriline võit...edasipääs pole veel kindlustatud

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'UEFA Cup 2002/03\'

          Liverpool võtab ennast nüüd arvatavasti kokku ja hakkab paremini mängima. On suur tõenäosus, et nad jõuavad see aasta jälle finaali. Liverpool kaotas 1-0 võõrsil Oleks kodus oleks tõesti suur võimalus, et nad edasi ei saa. Kuna võit tuli aga võõrsil võib eeldada, et kodu teevad neile veel suurema skooriga ära. Kodus on nad tavaliselt ikka hästi mänginud.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'UEFA Cup 2002/03\'

            Originally posted by Yourself


            Liverpool võtab ennast nüüd arvatavasti kokku ja hakkab paremini mängima. On suur tõenäosus, et nad jõuavad see aasta jälle finaali. Liverpool kaotas 1-0 võõrsil Oleks kodus oleks tõesti suur võimalus, et nad edasi ei saa. Kuna võit tuli aga võõrsil võib eeldada, et kodu teevad neile veel suurema skooriga ära. Kodus on nad tavaliselt ikka hästi mänginud.

            Et kaotas võõrsil 1-0 ja siis võitis sellesama mängu võõrsil samuti 1-0. Kokku siis 0-0 või koguni 1-1?
            Oh jah!
            BACK WHERE WE BELONG

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'UEFA Cup 2002/03\'

              Sorry ajasin eelmises jutus ja natuke sassi. Tegelt jah voitsid, mis minu meelest voorsil väga hea

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'UEFA Cup 2002/03\'

                UEFA karikasarja 4. voor on (ühe erandiga) peetud. Tulemused:
                Boavista - Hertha Berlin 1:0 (kokku 3:3, jätkab Boavista - 2 väravat võõrsil)
                Liverpool - Auxerre 2:0 (kokku 3:0)
                Anderlecht - Panathinaikos 2:0 (kokku 2:3)
                Denizlispor - Porto 2:2 (kokku 3:8)
                Stuttgart - Celtic 3:2 (kokku 4:5)
                AEK Ateena - Malaga 0:1 (kokku 0:1)
                Besiktas - Slavia Praha 4:2 (kokku 4:3)
                Wisla Krakow - Lazio mäng lükati jääs väljaku tõtt edasi 5. märtsile.

                Kaheksa tugevama hulgas on nõnda kaks klubi ainult Portugalil, ühega on esialgu esindatud Inglismaa, Shotimaa, Hispaania ja Türgi.
                Tõeline sõda olla puhkenud Portos Boavista ja Hertha mängus, käsipidi kokku läksid fännid ja mängijad ja treenerid, politsei kohal ja kõik. Äkki keegi räägib täpsemalt? Panathinaikos lõpetas oma mängu üheksakesi, kuid kodus saavutatud edust siiski napilt piisas.

                13. ja 20. märtsil peetavates veerandfinaalides on vastamisi:
                Malaga - Boavista
                Besiktas - Lazio v. Wisla Krakow
                Celtic - Liverpool
                Porto - Panathinaikos


                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'UEFA Cup 2002/03\'

                  Seega siis Battle of Britain. Isiklikult lootsin, et nad finaalis kohtuvad.

                  Kahe suurima Briti liiga kaks tõelist giganti kohtuvad. Liverpooli iseloomustavad ka tihedad tihedad sidemed Shotimaaga, klubi algusaastail oli enamus mängijaid shotlased. Paljud kuulsad mängijad, nt Kenny Dalglish, on nende kahe klubi vahel liikunud.

                  Mõlemast mängust jääb tõenäoliselt eemale Henrik Larsson - tõeliselt suur kaotus keltidele.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'UEFA Cup 2002/03\'

                    Järgmise aastaUEFA Cupi finaali toimumiseks pakuvad oma staadioneid mitmeid Inglismaa klubid...Aston Villa, Southampton, Manchester City, Sunderland, Leeds, Liverpool ja Newcastle...lugu sellest, Otsus langetatakse 26. märtsil

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'UEFA Cup 2002/03\'

                      Poolfinaalid:
                      Celtic - Boavista
                      Lazio - Porto

                      UEFA Cup 2003 jääb ühe kauge sadamalinna siseasjaks?
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'UEFA Cup 2002/03\'

                        Originally posted by mcnamara


                        Poolfinaalid:
                        Celtic - Boavista
                        Lazio - Porto

                        UEFA Cup 2003 jääb ühe kauge sadamalinna siseasjaks?
                        Loodetavasti see Porto siseasjaks ikka ei jää. Isiklikult pean unistuste finaaliks Celticu ja Lazio vahelist heitlust, kus põrkuvad kokku kaks vastandlikku taktikat ning seetõttu tulemust on enne avavilet raske ennustada. Porto ja Boavista puhul aga tundub, et Porto võtaks oma. Kokkuvõtlikult, no offence Porto guys, but I like Bhoys better!

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'UEFA Cup 2002/03\'

                          ma siiski arvan, et silmas peeti Glasgow\'d... aaiight?
                          ka mina kipun arvama, et celticule ülejäänd kolmest 1/2 finalistist erilisi vastaseid pole.. Ja täitsa aus tiitel kah neile..
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'UEFA Cup 2002/03\'

                            Originally posted by fittibaldi
                            ma siiski arvan, et silmas peeti Glasgow\'d... aaiight?
                            ka mina kipun arvama, et celticule ülejäänd kolmest 1/2 finalistist erilisi vastaseid pole.. Ja täitsa aus tiitel kah neile..
                            1. Silmas peeti Porto linna Portugalis.
                            2. Ma ei usaldaks eriti sinu jalgpallialaseid teadmisi, kui väidad, et Porto\'st või Lazio\'st pole Celtic\'ule vastast. Finaali favoriit on siiski Porto-Lazio paari võitja.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'UEFA Cup 2002/03\'

                              1, kindlasti on sinu jalgpallialased teadmised laialdasemad kui minu omad.
                              2, ma ei arva, et meie \'sadamalinnade\' klubid oleks tasemelt nii erinevad. pigem jään ma selle juurde, et lazio, kes on näidanud kõikuvat vormi, ja boavista, kes pole portugali liigas samuti just eriti hiilanud, läheksid kohe nõrgemate kategooriasse. kui me aga vaatame meeskondade liikumist poolfinaalidesse, siis on portol olnud pigem lihtsamad vastased - lens, deniszlispor ja panathinaikos (celticul siis celta, stuttgart, ja pool). eriti pooli võitmine näitab mu meelest celticus varjul olevat võimu.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'UEFA Cup 2002/03\'

                                ehk seega ka celticu mehed siiani rohkem pingutanud et poolfinaali saada ,seega arvan ikka et meistrix tuleb Lazio või siis võibolla ka Porto

                                Kommentaar

                                Working...
                                X