320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

    Et kui ma aastad mingi 20+ olen olnud Milani poolehoidja, siis on viimane aeg kuhugi Lugoretsi paati ümber hüpata? Mis perses loogika see on?

    Üldiselt võiks selle uue formaadi endale sisse istuda. Aei, tegelt savi. Pole aastaid CL vaadanud .

    Kogu see euroopa sport on suht perses omadega. Jallkas ja euroliigas samad mansad eesotsas ainult ja sitaks igav. Iga10 aasta tagant kuskil koduliigas keegi ülltab, millepeale ta tühjaks müüakse. Eks ka suuresti seepärast isiklikult USA sporti vaikselt ple kandumas.
    Ma vaatasin eelmine aasta NBA-d rohkem kui kogu euroopa meeskonnasporti vist kokku. Ja seda vaatamata sellele, et ned mängud usas perses kellaajal.

    Õnneks saame kõik varsti AL-Jihadile, al-Halalile ja Al-Burkale kaasa elada kui nad kõik sportlased kokku on ostnud.
    Selle Milani pooldajaks olemise kohta niipalju, et Milan oli maailma nr 1 klubi aastatel 1989-1994. Kolm Meistrite Liiga võitu ja lisaks kaks finaali kaotust 1993 ja 1995. Toonast Milani peetakse ehk üldse üheks tugevaimaks klubiks ajaloos koos Ajaxiga 70 date algusest, Bayerniga 70 date keskpaiga, Liverpooliga 70 date lõpust ja 80 date algusest ja siis sellel sajandil Barca Pepi käe all pluss Real Zidane juhendamisel.

    Selle satsi selgroo moodustasid omal ajal just 3 hollandlast (Gullit, van Basten, Rijkaard). Toona ka minu lemmikmängijad, aga no ei pakkunud mulle mingit pinget fännata nende ülesõite teistest klubidest. Klubi tasandil töötab minu jaoks hoopis teine loogika ja kuigi olin tol ajal ka sellises eas, kes täna fännab Cityt, Reali, PSG-d ehk toonase Milani analoogid, aga no sorry, üldse ei läinud see teiste klubide kolkimine korda. Mäletan 1994 a CL finaali, kus nad loputasid toonast Cruyffi super Barcat koguni 4:0 See on vist ajaloo kõige ühepoolsem finaal üldse CL ajaloos. Minu emotsioond olid täiesti ükskõiksed mõlema klubi suhtes.
    Wij komen terug met de cup in de hands

    Kommentaar


      Selle kolkimise loogika järgi ei tohiks ühtegi tippliigade meeskoonda toetada kui Eestis sündinud vist. Kõik nad teeks kohalikele klubidele mõisa peale mängus koledal kombel liiga.

      Kommentaar


        Inimene on oma valikutes vaba. Lihtsalt minu jaoks puudub tippliigade satside toetamisel igasugune väärtus. See, mis nad Serie A-s teevad ei huvita mind niikunii, aga eurosarjades saab end väiksemate riikide satsidega proovile panna. Eks igaühel on mingi põhjus või alge, miks ta just mingit riiki või klubi pooldama hakkas ja seda on raske kirjeldada. Olen varem ka selgitanud, Holland ja väiksemal määral Portugal on klubitasandil sümpaatsed ( portud koondise tasemel mitte eriti) kuna on tugevad vutikantsid, kes suudavad Euroopas kõige rohkem tippliigade satsidele vastupanu osutada ja seda tingimustes, kus iga aasta mûûvad oma parimad mängijad just neisse liigadese. Lisaks on nende klubidel märkimisväärne kogus eurosarjade võite. Hollandil 11 ja Portugalil 7 (jätan välja need mõttetud ûhemängulised Superkarikavõidud). Nende tulemustega ollakse Euroopas 5 ja 6 kohal. Rahvaarvult Holland muuseas 12-s ja Portugal veel tagapool. Seega väärt saavutused.
        Wij komen terug met de cup in de hands

        Kommentaar


          Ega see Hollandi seis ka kõige hullem pole, eks. Sisuliselt on tegu Lääne-Euroopa liigaga.
          You do not have permission to view this gallery.
          This gallery has 1 photos.

          Kommentaar




            Graafik on väljas, saate checkata mil teie klubi mängib.

            Kommentaar


              Uefa vaheajateemaks on ikka iga vähegi olukord kümne erineva kaameraga, selmet näitaks kiirelt väravad ära.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Mina, suure CL tarbijana olen väga poolt sellele, et mängijad streikima hakkavad. Minugi jaoks diivanijalgpalli mõnu kahaneb ju drastiliselt - ma ei taha miljon mängu ja ma ei taha drained out mehi platsile ega näha pidevalt võitjana seda, kellel on kõige kolossaalsem pink hoopis, mitte mängupilt.



                FUCK UEFA & FIFA!

                Superliiga te tegite maatasa nii et tatti pritsis, aga kogu oma põhimõtted, kui need üldse olemas oli, viskasite juba homme tänavale. See sitt ei kõlba kuskile mis praegu letti on löödud. Solk ja rahamagnaatide survele allumine.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  Mina, suure CL tarbijana olen väga poolt sellele, et mängijad streikima hakkavad. Minugi jaoks diivanijalgpalli mõnu kahaneb ju drastiliselt - ma ei taha miljon mängu ja ma ei taha drained out mehi platsile ega näha pidevalt võitjana seda, kellel on kõige kolossaalsem pink hoopis, mitte mängupilt.



                  FUCK UEFA & FIFA!

                  Superliiga te tegite maatasa nii et tatti pritsis, aga kogu oma põhimõtted, kui need üldse olemas oli, viskasite juba homme tänavale. See sitt ei kõlba kuskile mis praegu letti on löödud. Solk ja rahamagnaatide survele allumine.
                  Kõige lihtsam oleks panna mängijatele mängude piirang hooaja jooksul - annaks klubidele ülessande kogu meeskonda kasutada ja keegi ei peaks 60 mängu hooajal mängima.

                  Kommentaar


                    Kas need suvised Aasia ja Usa turneed loetakse ka mängude hulka? Nendes küll Uefa süüdi pole. Jah, Miki Hiirt ei peaks Premmi klubid mängima ja FA kapi tie ühe mänguga piirduma.

                    Kommentaar


                      USA turnee on mingi kolm mängu. Ja noh, hooajaeelseid sõpakaid peab nagunii tegema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                        Kõige lihtsam oleks panna mängijatele mängude piirang hooaja jooksul - annaks klubidele ülessande kogu meeskonda kasutada ja keegi ei peaks 60 mängu hooajal mängima.
                        Chelsea teadis seda ette!

                        Kommentaar


                          Kui palju selle uue formaadiga seoses üldse UEFA-le puid alla panna põhjust, on küsitav. Kas neil üldse oli mingigi teoreetiline võimalus 25-30 aastat tagasi takistada tuntumate ja edukamate klubide muutumist globaalseteks brändideks, huvist rääkimata? Ilmselt oli selleks ajaks, kui UEFA tippklubide tugevnemist enda jaoks reaalse probleemina tajuma hakkas, juba niikuinii hilja midagi selle vastu ette võtta.

                          Rahaahnus on muidugi formaadi muutmise peamine põhjus, kuid jõupositsioonil läbirääkimistes olid üsna kindlasti suurklubid, mitte UEFA. Järk-järguline liikumine superliiga suunas Meistrite Liiga kaubamärgi ja UEFA egiidi all on UEFA-le ainus võimalus, kuidas CL-iga seotud rahavoogu säilitada. Klubide jaoks on sellisel lahendusel ka vist riske üksjagu vähem kui päris iseseisva superliiga loomisel. Kui kedagi mängijate ülekoormamise eest võlla tõmbama hakata, siis suurklubide äriinimestest juhtkonnad on selles järjekorras UEFA bossidega vähemalt samal joonel.

                          Kommentaar


                            Kui Šveitsi ja Horvaatia parimad klubid said sellised kellad, siis ilmselt hakkab varsti jutt ka nende väljapuksimisest ja näiteks paar Saudi klubi oleks o-kood.

                            Kommentaar


                              No mingid armeenia Gruusia klubid mõngivad ju. Asi see sinna araabiasse mängima lennata pole.
                              Pakuks enne 2030 on mingi Al-Kebab liigas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                No mingid armeenia Gruusia klubid mõngivad ju. Asi see sinna araabiasse mängima lennata pole.
                                Pakuks enne 2030 on mingi Al-Kebab liigas.
                                Armeenia ja Gruusia on UEFA liikmesriigid ju. Saudi-Araabia pole ja vaevalt ta kunagi saabki. See oleks nonsenss, kui Aasia konföderatsiooni riik võetaks UEFA liikmeks. Saudid saavad oma võimeid proovida teiste oma maailmajao klubidega ja parimad satsid sealt saavad ju osaleda ka uues formaadis järgmisel suvel peetaval klubide mm-il.

                                Aga kahe esimese päeva tulemustest on minu jaoks suurim üllatus Praha Sparta kindel võit kodus RB Salzburgi üle. Mitte asjata pole nende liiga hetkel UEFA rankingus 9 kohal ja see võit vaid kinnitab nende liiga taset. Neli klubi viiest alustanust jõudis ju kolmes sarjas liigafaasi. Muuseas selle hooaja koefitsentide tabelis (ehkki paljude riikide klubid pole veel mänge alustanud) on tśehhid esikohal!

                                Sinjavski mängib igati tasemel liigas.
                                Wij komen terug met de cup in de hands

                                Kommentaar

                                Working...
                                X