320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Suur lumetorm jättis oma jälje ka PSG staadionile, kuid õnneks on järgmine kodumäng alles 10 päeva pärast.
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Mingid kõlakad on hakanud levima, et Diarra rohkete minutite taga on plaan teda Madridi mängudeks kiiresti vormi saada, et teda siis nende vastu kasutada keskvälja neutraliseerimisel. See oleks muidugi eriti tobe liigutus, sest sisuliselt lõhuks Emery toimiva kolmese keskvälja. Ma tõesti loodan, et see lambine kõlakas hetkel.

      Teine kõlakas tuleb Hispaaniast, kust väidetakse, et Barcelona on viimasel ajal huvi üles näidanud Kurzawa kohta. Albale olevat vahetust vaja, kuna Digne esitustega ei olda väidetavalt rahul. No kui Kurzawa selliste esitustega jätkab nagu tal viimasel ajal kombeks on, siis võiks PSG ta küll maha müüa. Hinnaks oli toodud umbes 25 miljonit eurot, mis Barcelonale ka sobiks.
      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


        digne asendamine kurzawaga oleks küll üpriski koomiline käik mu arust. suht pada ja katel ju.

        Kommentaar


          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
          digne asendamine kurzawaga oleks küll üpriski koomiline käik mu arust. suht pada ja katel ju.
          Oleks jah. Eks Hispaania meedia võis siin vabalt ka fantaseerida, kuna Barcelona olevat Monaco päevil teda korralikult skautinud ning nüüd, kus ta peab Yuriga minutite eest võitlema, siis saabki kena loo kokku, kuidas Kurzawa pole rahul ning Barca talle abikätt ulatamas vmt.
          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            Mina olen asjast nii aru saanud, et PSG ise pakkus Kurzawat, aga las sellega olla nii nagu on. Vaevalt Barcelona tema poole vaatab, sest LB aetakse taga sellepärast, et Albale konkurentsi pakkuda, aga see mees seda kindlasti pakkuda ei suuda.
            Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

            Kommentaar


              Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
              Mina olen asjast nii aru saanud, et PSG ise pakkus Kurzawat, aga las sellega olla nii nagu on. Vaevalt Barcelona tema poole vaatab, sest LB aetakse taga sellepärast, et Albale konkurentsi pakkuda, aga see mees seda kindlasti pakkuda ei suuda.
              Väga võimalik, et see ka nii oligi, sest FFP tõttu pakuti mitmeid mängijaid siin erinevatele klubidele. Taseme suhtes jah hetke vormiga Kurzawa muidugi palju kosilasi ligi ei tõmba.
              Fino alla fine FORZA JUVE

              Kommentaar


                Farmerid Lõuna-Prantusmaal on vihased valitsuse peale ning plaanitakse proteste korraldada. Toulouse lähedal olevad farmerid kavatsevad kasutada laupäevast Toulouse-PSG mängu, et tähelepanu saada. Nimelt neid ühendav ametiühing plaanib traktoritega blokeerida Toulouse staadioni, et mängu toimumist segada vmt.
                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                  Viimases karikamängus Sarrile tahtlikult haiget teinud Mbappe saab suur tõenäosusega 3 mängu bänni.
                  Täna võeti otsus vastu ning sai kaks mängu bänni. Ning Coupe de France karikas loositi veerandfinaali vastaseks ei keegi muu Marseille. Mäng peaks toimuma 28.veebruaril ehk kõigest kolm päeva hiljem kui liigas sama vastasega kodus vastamisi minnakse.
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Ülla-ülla. Mäng "loositi" toimuma Pariisis. Ma isegi ei mäleta millal viimati Velodrome'il kohtuti mõnes koduses karikasarjas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Ülla-ülla. Mäng "loositi" toimuma Pariisis. Ma isegi ei mäleta millal viimati Velodrome'il kohtuti mõnes koduses karikasarjas.
                      No kuna te korda ei suuda hoida Velodromil, kui PSG külla tuleb siis ongi mõistlikum see hoopis rahulikumas ja mängijatele turvalisemas keskkonnas pidada
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                        No kuna te korda ei suuda hoida Velodromil, kui PSG külla tuleb siis ongi mõistlikum see hoopis rahulikumas ja mängijatele turvalisemas keskkonnas pidada
                        Sa mõtlesid turvalise all seda, et PSG-l ikka oleks piisavalt turvaline finaali jõuda, mis ju ka Pariisis peetaks ja see siis ära võita? PSG mängib

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Sa mõtlesid turvalise all seda, et PSG-l ikka oleks piisavalt turvaline finaali jõuda, mis ju ka Pariisis peetaks ja see siis ära võita? PSG mängib
                          küllap sa ikka aru said, Marseille oma fännide ohjamisega eriti toime ei tule Velodromil
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                            küllap sa ikka aru said, Marseille oma fännide ohjamisega eriti toime ei tule Velodromil
                            Marseille ultrad on enamasti ikkagi kenasti staadionil. PSG omad mitte. Aga see selleks. Ma vihjasin ikkagi millegile muule.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Marseille ultrad on enamasti ikkagi kenasti staadionil. PSG omad mitte. Aga see selleks. Ma vihjasin ikkagi millegile muule.
                              Sain aru jah millele vihjasid.


                              Di Maria on võimsalt alustanud käesolevat aastat ning seda kinnitab ka statistika. Ta suutnud pooleteise kuuga 9 väravat lüüa ning 6 väravasöötu lisada. Pole paha.


                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                Täna mäng Toulouse vastu võõrsil. Cavani vigane. Mbappe peaks tipus alustama. Diarra peaks uuesti peale vist saama.

                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X