320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts





    Noorukitega mängides saadi positiivne tulemus Guingampi vastu. Lucas oli pidevalt aktsioonis täna, ja oleks vabalt ka hat-tricki kätte saanud aga realiseerimine jättis soovida paaris olukorras. Igatahes Blanc võiks siit nüüd omad järeldused teha ning City vastu panna Cavani asemel Lucas'e sisse.
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Verratti, Pastore ja ka EAG vastu vigastada saanud Trapp sõitsid meeskonnaga Manchesteri. Verratti veel postitas instagrami vihje, et puhke aeg on läbi ja aeg tööle asuda. Ehk ilmselt ikkagi kuigipalju homme saab muru nuusutada.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Verratti, Pastore ja ka EAG vastu vigastada saanud Trapp sõitsid meeskonnaga Manchesteri. Verratti veel postitas instagrami vihje, et puhke aeg on läbi ja aeg tööle asuda. Ehk ilmselt ikkagi kuigipalju homme saab muru nuusutada.

        Trappi ja Verrattit testitakse täna õhtul, kas saavad homme kaasa teha või mitte. Verratti on alles paar päeva ainult palliga treeninguid teinud, kuid kiirendusi mitte, kuna see oli keelatud füüsilise treeneri poolt. Trapp ma usun, et putitatakse korda, kuigi eile oli väidetavalt veel karke kasutanud.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          rapp - Aurier, Marquinhos, T. Silva, Maxwell - Rabiot, T. Motta, Pastore - Lucas, Ibrahimovic, Di Maria
          ennustatakse, et täna minnakse sellise koosseisuga peale. Lucas ja Pastore oleks tervitatav tõesti, samas millises vormis Pastore on peale vigastust. Verratti kohta tuleb vastakat infot. Võibolla isegi teeb poolajal kaasa. Huvitav lugeda, et mitmed prantsuse jalgpalli suurkujud nagu Dugarry ja Ferandez on öelnud, et nemad ei näe võimalust, et PSG võiks edasi saada. Olen kindel, et mäng saab raske olema võõrsil, kuid mingi võimalus säilib alati.

          edit: kuna Pastore pole veel valmis tervet mängu tegema, siis saab vist Cavani ikka alustada
          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            Täna minnakse siis 3-5-2 peale Trapp; Aurier, Silva, Marquinhos, Van der Wiel, Rabiot, Motta, Di Maria, Maxwell, Ibrahimovic, Cavani

            Kommentaar


              Veider koht katsetamiseks. Aurier keskkaitses siis? Moura oma hea esitusega Guingamp' vastu minu arvates oleks väärinud algkoosseisu kohta Cavani asemel.

              Kommentaar


                Ei saa jah aru Blancist, on vaja rünnata ja selleks sobib Lucas ju hästi. Aga ei vaja hoopis katsetada. Aurier on juba kaks korda räigelt eksinud. Kolmas kord eksib siis saab City oma värava ka kätte. Mängupilt on jätkuvalt kesine, Zlatan pole isegi pildil, kui midagi ei muudeta teisel poolajal siis langetakse kindlalt.
                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  Üsna impotentsed oldi ikka teises mängus. Ühest Verrattist oli keskväljal puudu ja peale Motta vigastust ei suudetud minu arvates enam ka keskvälja nii palju kontrollida. Üldiselt teist hooaega järjest tulid vigastused (ja Matuidi mängukeeld) kehval ajal. Lisaks astus Blanc selle kolmese keskkaitseliiniga pange ning mõned käigud olid veel küsitavad. Näiteks, miks topiti Aurier juba eelmises mängus algkoosseisu, kui ta oli eelnevalt viimased poolteist kuud reservides elu üle järgi mõtlemas ja ilmselgelt polnud valmis veel alustama. Esimeses mängus läks teine värav tema hingele ning korduskohtumises ehitas vastastele penalti, mille küll Agüero mööda põrutas. Väike peeglisse vaatamise koht veel ka Ibral ja Di Marial, ehk kahel meeskonna eeldataval liidril, kui rünnakut silmas pidada.

                  Kommentaar


                    Pehmelt öeldes lasti end täis täna. Puutujad vast jätsid oma mõju ka. Aga...Cavani on kaigas. Miks ei toodud näljane Ongenda kasvõi tema asemele.

                    Kommentaar


                      See, et Cavani pidevalt lati alt läbi läheb, ei üllata enam vast kedagi, mistõttu ma ei hakanudki teda mainima. Ma usun, et kui seis oleks 0-0 püsinud, siis võibolla oleks ka Ongendat viimastel minutitel õnnestunud näha.

                      Kommentaar






                        Kui ma vahetult enne mängu nägin seda koosseisu, siis sain aru, et mingeid väravaid on raske loota. Ma usun, et Blanc lootis sellise taktikaga saada keskväli oma kontrolli alla ja siis sealt edasi ehitada rünnakuid ülesse. Tegelikkuses aga ei suudetud edukalt neid rünnakuid üles võtta ning kui eksiti söötudega siis City toimetas palli kenasti ette rünnakusse. Ehk City näitas esimesel poolajal juba, et see taktika ei tööta. Sellest juba oleks võinud Blanc omad järeldused teha. Lisaks, kui mehed pole sellist formatsiooni varem mänginud siis ei tasu riskida sellises tähtsas mängus kardinaalse taktika muutusega.

                        "In the first half we played in a system that we'd never tried,” Ibrahimovic told Canal+ after the match. “It went as it went."
                        Ma ei siiani aru, miks on vaja seda Cavanit mängitada äärel, kui sul on palju loovam ja liikuvam Lucas võtta asemele. Ju siis hinnasildi tõttu on vaja mängitada, ehk saab suvel veel hea summa eest maha müüa vmt. Zlatan oli nähtamatu platsil, ju siis Mangala ja Otamendi tegid oma tööd hästi. Di Maria oli jälle teisel poolajal täiesti läbi, ei tea kas tal on füüsisega probleeme või on pikk hooaeg hakanud teda kurnama? Mingeid loogilisi lahendusi ja sööte kasti temalt ei tulnud üldse teisel poolajal. Marquinhos ja Silva olid tublid. Aurieri koha pealt ei teagi kas süüdistada teda otse või Blanci, et ta viimase sellistes mängudes sisse toppis, kuigi ta oli meeskonnast paar kuud eemal. Kindlasti ei mõjunud meeskonna moraalile ka hästi, kui treener ja president rääkisid et Aurieri ei näe enam meeskonnas jne ja siis veerandfinaalis on järsku kõik unustatud ja jookseb väljakule. Motta vigastus oli halb ja halvas tõesti keskvälja tegevust. Nooruke Rabiot pole veel valmis seda rolli tähtsates mängudes kandma.

                        Kokkuvõttes võiks öelda, et edasipääs otsustati juba Pariisis. Kui ei suudeta oma võimalusi ära kasutada ning tehakse kaitses kingitusi siis ei väärita ka edasipääsu. Võib ju viriseda, et Verratti, Matuidi, David Luizi eemalejäämine mõjutas palju, kuid arvan et kui nad oleksid mänginud siis poleks see mängupilt ka oluliselt parem olnud. Lihtsalt meeskond põles läbi. Arvati, et saadi kerge vastane kuna välditi Bayernit, Reali ja Barcat, kuid tegelikult sai see saatuslikuks, sest ei suudetud olla piisavalt motiveeritud City vastu.
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          See, et Cavani pidevalt lati alt läbi läheb, ei üllata enam vast kedagi, mistõttu ma ei hakanudki teda mainima. Ma usun, et kui seis oleks 0-0 püsinud, siis võibolla oleks ka Ongendat viimastel minutitel õnnestunud näha.
                          Cavani lihtsalt ei sobi äärele ja kõik, miks sellest Blanc aru ei saa on siiani mõistatus
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Oleks siis võinud ju 4-4-2 pelada, kus Ibra-Cavani ründes, Lucas ja Di Maria tõusvad äärepoolikud ja Rabiot-Motta keskel. Kaitses kaunis - Maxwell, Marquinhos, Silva, Van der Wiel. Keegi poleks "out of possession" olnud.

                            Eks Blanc tahtis #vangaali järgi teha ja nii see läks.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Ega see keskvälja üleujutamine halb mõte tegelikult polnud ning enne mängu see lüke ka mul omakeskis kõige suuremat poleemikat tekitas. Olgem ausad, kui tegu oleks olnud selle Cityga kes premmis keskväljal kõige rohkem haavatavamad on, oleks olnud päris kunn käik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                                Cavani lihtsalt ei sobi äärele ja kõik, miks sellest Blanc aru ei saa on siiani mõistatus
                                Ta sai eelmine hooaeg päris pikalt ka tipus mängida, kui Ibra vigastusega maadles, ja oli samasugune hunnik õnnetust. Aga nõus, et ta koht pole eriti ääres või tegelikult üldse hetkel algkoosseisus.

                                Ja eelneva kohta, et Sa ilmselgelt alahindad Verratti tähtsust PSG keskväljal, kus eile ja ka esimeses kohtumises pealinlaste probleemid alguse said.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X