320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Ja eelneva kohta, et Sa ilmselgelt alahindad Verratti tähtsust PSG keskväljal, kus eile ja ka esimeses kohtumises pealinlaste probleemid alguse said.
    Võibolla ma tõesti alahindan teda, aga kui kogu ülejäänud meeskond jookseb lati alt läbi, siis üks mees keskväljal ma usun, et palju ei muuda.
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Algselt postitas Pogba Vaata postitust
      Võibolla ma tõesti alahindan teda, aga kui kogu ülejäänud meeskond jookseb lati alt läbi, siis üks mees keskväljal ma usun, et palju ei muuda.
      Ma ei ütleks, et kogu meeskond lati alt läbi jooksis. Kapten oli hea, Maxwell oli hea, Rabiot arvestades kõike oli hea. Trapp samuti. Motta tegi ka seni oma tööd korralikult, kuniks katki läks. Lati alt läksid enamasti need mehed, kes oleks pidanud väravate ja olukordade tekitamise eest hoolitsema. Kuna City pani keskelt kinni ja ääred väga ei tootnud, siis Verratti minu arvates ideaalis olekski olnud see mees, kel ehk oleks võtmed olnud, et ka keskelt proovida.

      Kuna Di Maria nagunii pool mängust kuskil keskel tilbendas ja lasi Van der Wielil paremal äärel möllata, siis Blanc oleks võinud ikkagi selle formatsiooni ja koosseisuga minna (Trapp - Vdw, Silva, Marquinhos, Maxwell - Di Maria, Motta, Rabiot - Moura, Ibra, Cavani), millest mängu eel sai räägitud. Arusaamat, miks oli vaja jalgratast leiutama minna.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Arusaamat, miks oli vaja jalgratast leiutama minna.
        ma ootan põnevusega Blanci selgitust Aurieri eelistamisele ja sellise taktika valimisele. Lisaks võiks ta selgitada, miks Lucas ei saa alustada. Tean, et seal võib umbmäärane vastus tulla. Kui näiteks temalt küsiti, et miks Marquinhos ei saa rohkem mänguaega, kuna olid kuuldused, et mängija pole rahul oma mänguajaga ja soovib suvel klubi vahetada (Barca vist), siis tuli vastuseks, et kui vaadata hooaja lõpus mängitud mänge siis näeme, et ta on sama palju mänginud kui David Luiz või Silva. Muidugi ei tunne Marquinhos end hästi, kui saab mängu karikas, kui keegi teine on vigastatud või siis keelu all. Iga kord kui Marquinhos on saanud mängida on ta näidanud end heast küljest. Seda sama aga ei saa öelda David Luizi kohta.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Algselt postitas Pogba Vaata postitust
          ma ootan põnevusega Blanci selgitust Aurieri eelistamisele ja sellise taktika valimisele. Lisaks võiks ta selgitada, miks Lucas ei saa alustada. Tean, et seal võib umbmäärane vastus tulla. Kui näiteks temalt küsiti, et miks Marquinhos ei saa rohkem mänguaega, kuna olid kuuldused, et mängija pole rahul oma mänguajaga ja soovib suvel klubi vahetada (Barca vist), siis tuli vastuseks, et kui vaadata hooaja lõpus mängitud mänge siis näeme, et ta on sama palju mänginud kui David Luiz või Silva. Muidugi ei tunne Marquinhos end hästi, kui saab mängu karikas, kui keegi teine on vigastatud või siis keelu all. Iga kord kui Marquinhos on saanud mängida on ta näidanud end heast küljest. Seda sama aga ei saa öelda David Luizi kohta.
          Selle David Luizi jutuga nõustub ilmselgelt igaüks, et mees on lihtsalt nii "eriline".


          vs


          See võrdlus on ka omaette jabur muidugi

          Kommentaar


            Mugav 6-0 võit tuli siis Caeni vastu, Zlatan löi kaks ja andis kaks söödu ka.



            The Swedish ace has become the first striker to score more than 30 goals in a single Ligue 1 season since Carlos Bianchi in 1977-78 (37). His tally of 32 is the highest of any striker in Europe's top five leagues. He has also delivered 13 assists in the league this term, second only to Mesut Ozil (18) in Europe's top five leagues.
            It is the second time this campaign that he has scored at least twice and provided two assists in the one match, after Paris vs Reims on 20 February. He is the only player in Europe's top five leagues to achieve such a feat. Zlatan has also equalled his own record goal tally in a season for Les Rouge et Bleu with 41 goals in all competitions. He has at least six more matches (seven if Paris qualify for the Coupe de France final) to continue to writing a few more lines of his history with the French champions.
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Algselt postitas Pogba Vaata postitust
              andis ühe söödu ka.
              It is the second time this campaign that he has scored at least twice and provided two assists in the one match.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                It is the second time this campaign that he has scored at least twice and provided two assists in the one match.
                õigus jah
                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  meedia pakub, et PSG on suvel endale Diarrat ja Ben Arfat toomas. Diarra oleks täitsa sobiv täiendus keskväljale. Mottal oleks vahetus või kui hea vormis on siis võtaks tema koha üle. Ben Arfa tasuta saamine oleks hea muidugi aga siis see tähendab, et noored nagu Ongenda ja Augustin saaks vähem mänguaega. Isiklikult eelistaks noortele mänguaega aga no teades Al-Khelaifi siis tuuakse ikka mingine nn staar(Hazard?) suurte rahade eest.
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                    meedia pakub, et PSG on suvel endale Diarrat ja Ben Arfat toomas. Diarra oleks täitsa sobiv täiendus keskväljale. Mottal oleks vahetus või kui hea vormis on siis võtaks tema koha üle. Ben Arfa tasuta saamine oleks hea muidugi aga siis see tähendab, et noored nagu Ongenda ja Augustin saaks vähem mänguaega. Isiklikult eelistaks noortele mänguaega aga no teades Al-Khelaifi siis tuuakse ikka mingine nn staar(Hazard?) suurte rahade eest.
                    Motta ja Diarra ei mängi ju sama positsiooni, üks on puhas lõhkuja ja teine deep-lying playmaker?
                    Elu on lühike, pidu on pikk.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                      Motta ja Diarra ei mängi ju sama positsiooni, üks on puhas lõhkuja ja teine deep-lying playmaker?
                      Marseille eest pigem kastist-kasti aga varasemast ajast meenub ta mulle ikkagu puhta lõhkujana.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                        Motta ja Diarra ei mängi ju sama positsiooni, üks on puhas lõhkuja ja teine deep-lying playmaker?
                        minu arvates on mõlemad ikka lõhkujad rohkem olnud
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Al-Khelaifi CL tiitlit see aasta maitsta ei saa, kuna noored suutsid CL Youth League finaalis Chelsea'le kaotada 1-2. Augustin suutis veel penaltil ka eksida.
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            PSG ikka kõige retsimalt overrated tiim Euroopas vist. Ma pole palju vaadanud küll, vb 5-6 mängu see aasta, aga absoluutselt igas on täiega sakitud. Täna karikas vs Lorient on nagu kamp kusikuid platsil, isegi võimalusi pole suutnud praktiliselt luua, Lorient võiks ära karistada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                              PSG ikka kõige retsimalt overrated tiim Euroopas vist. Ma pole palju vaadanud küll, vb 5-6 mängu see aasta, aga absoluutselt igas on täiega sakitud. Täna karikas vs Lorient on nagu kamp kusikuid platsil, isegi võimalusi pole suutnud praktiliselt luua, Lorient võiks ära karistada.
                              Oled juhtunud neid "õigeid" mänge nägema. Eks nad on vahel silmailu ka ikka pakkunud. Täna pigem mitte ja finaali kohta nad eriti ei vääri aga Ibra värav selle neile taas toob.

                              Lorient`ile muidugi jäeti selge penalti andmata.

                              Kommentaar


                                Mõtlesin ise ka, et kas tõesti kokkusattumus või mis värk on, ma pole ühtegi seda loputamist näinud. Enamus on olnud mingid mannetud võidud, Monaco suhkamit vaatasin ka ning tänane oli ikka epic pask. Lorientil oli niimoodi võimalusi vähemalt 1 ära lüüa, aga no mis sa teed. Sirigu oli väravas täna väga kõva ka, aga ühe oleks pidanud vähemalt ära lükkama.
                                See keskväli oli ikka katastroofiline. Matuidi - Stambouli - Rabiot, mingit teravust sealt ei tulnud. Di Maria ka täiesti olematu, va mõni läbiminek ja Cavanist pole mõtet rääkidagi.
                                Pastore oli nagu värske õhk lõpus mängus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X