320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eks tal ole suht võimatu missioon ka antud ma kardan, kodus on ju blanc ennem võitnud kõik, mis võimalik. meestel ehk suht motivatsioonipuuduski peal. aga euroopas võitmiseks ma arvan meeskonnas ikkagi klassi pole.

    Kommentaar


      Nu Emery ju toodigi selleks, et CL võita. Kui nüüd CL alagruppi toppama jäädakse siis saab ta kindlalt tala
      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


        Kommentaar


          Mingi nali või? See treener ju kombeks kolmandaks jääda ja siis euroopa liigat võitma. Ei olnud küll mingi inspireeriv lüke. Pole ta eriti küll parem sellest Blancist. Arvestades mis mehed siin on enne seda klubi treeninud. Ancelottist paremat varianti ei tule kah vist. Kui just Mourinho tülli Manchesteris ei lähe varsti kõigiga, siis jah tema võib-olla veel prooviks, et mingi "ma olin igas liigas võitnud teema".

          Vaikselt hakkavad jõuvahekorrad taas paika minema. Väga head treenerid nagu Mourinho, Pepu, Simeone ei taha sinna minna sest liigatiitel on nö paberil otsustatud ja põhirõhk palkamisel ongi see, et see CL ära võita. Mina ei näe piisavalt selles praeguses PSG neid liidreid kes selle tiitli tooks kah. Pigem hakkabki tekkima selline 00ndate vahepeal olev Reali galacticote teema, noh võtame kas või selle Di Maria siin, selle asemel et ennast kätte võtta ja mõnes suures meeskonnas tegusid teha, palk tiksub, liigatiitel tuleb kah jne, easy. Ja siis on sellised vennad kelle tase on kõikuv.

          Nägin just mingit videot siin, Cavani on ikka nii hädas seal praegu, siin on 1.30 min video tema mängust paar nädalat tagasi PSGs:


          Nüüd lisame siia juurde hiljutine kaotus Monacole ja viiki mäng eelmine nädal. Probleemid probleemid.

          Muidugi Emery ei saanud ka päris neid vendi kõiki kes tahtis. Gameiro tahtis ju ründesse aga sai Ben Arfa.

          Eks näeme muidugi mis saama hakkab, teistel võib jalg värisema hakata ka mingil hetkel. Kas Monaco suudab kahel rindel jne.

          Huvitav keda on poole hooaja pealt palgata PSG-l? Benitez pukki või?

          Järgmine hooaeg Nice treener ja Balotelli ründesse? Staari ju vaja.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mustang Vaata postitust
            Mingi nali või? See treener ju kombeks kolmandaks jääda ja siis euroopa liigat võitma. Ei olnud küll mingi inspireeriv lüke. Pole ta eriti küll parem sellest Blancist. Arvestades mis mehed siin on enne seda klubi treeninud. Ancelottist paremat varianti ei tule kah vist. Kui just Mourinho tülli Manchesteris ei lähe varsti kõigiga, siis jah tema võib-olla veel prooviks, et mingi "ma olin igas liigas võitnud teema".

            Vaikselt hakkavad jõuvahekorrad taas paika minema. Väga head treenerid nagu Mourinho, Pepu, Simeone ei taha sinna minna sest liigatiitel on nö paberil otsustatud ja põhirõhk palkamisel ongi see, et see CL ära võita. Mina ei näe piisavalt selles praeguses PSG neid liidreid kes selle tiitli tooks kah. Pigem hakkabki tekkima selline 00ndate vahepeal olev Reali galacticote teema, noh võtame kas või selle Di Maria siin, selle asemel et ennast kätte võtta ja mõnes suures meeskonnas tegusid teha, palk tiksub, liigatiitel tuleb kah jne, easy. Ja siis on sellised vennad kelle tase on kõikuv.

            Nägin just mingit videot siin, Cavani on ikka nii hädas seal praegu, siin on 1.30 min video tema mängust paar nädalat tagasi PSGs:


            Nüüd lisame siia juurde hiljutine kaotus Monacole ja viiki mäng eelmine nädal. Probleemid probleemid.

            Muidugi Emery ei saanud ka päris neid vendi kõiki kes tahtis. Gameiro tahtis ju ründesse aga sai Ben Arfa.

            Eks näeme muidugi mis saama hakkab, teistel võib jalg värisema hakata ka mingil hetkel. Kas Monaco suudab kahel rindel jne.

            Huvitav keda on poole hooaja pealt palgata PSG-l? Benitez pukki või?

            Järgmine hooaeg Nice treener ja Balotelli ründesse? Staari ju vaja.
            Kell on kaks ja sa oled juba täis?

            Kommentaar


              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
              No näiteks viimases mängus St Etienne vastu võeti ta põhjusega välja, sest millegagi ta silma eriti ei paistnud. Mitmel korral kukkus kergelt ja jäi kohtuniku otsust ootama. Ma ei tea, kuidas ta Realis oli aga siiani kahes mängus ta tipuründajaks küll ei sobi. Realis vist kasutati rohkem äärtel?
              Fino alla fine FORZA JUVE

              Kommentaar


                Algselt postitas Mustang Vaata postitust
                Mingi nali või? See treener ju kombeks kolmandaks jääda ja siis euroopa liigat võitma. Ei olnud küll mingi inspireeriv lüke. Pole ta eriti küll parem sellest Blancist. Arvestades mis mehed siin on enne seda klubi treeninud. Ancelottist paremat varianti ei tule kah vist. Kui just Mourinho tülli Manchesteris ei lähe varsti kõigiga, siis jah tema võib-olla veel prooviks, et mingi "ma olin igas liigas võitnud teema".

                Vaikselt hakkavad jõuvahekorrad taas paika minema. Väga head treenerid nagu Mourinho, Pepu, Simeone ei taha sinna minna sest liigatiitel on nö paberil otsustatud ja põhirõhk palkamisel ongi see, et see CL ära võita. Mina ei näe piisavalt selles praeguses PSG neid liidreid kes selle tiitli tooks kah. Pigem hakkabki tekkima selline 00ndate vahepeal olev Reali galacticote teema, noh võtame kas või selle Di Maria siin, selle asemel et ennast kätte võtta ja mõnes suures meeskonnas tegusid teha, palk tiksub, liigatiitel tuleb kah jne, easy. Ja siis on sellised vennad kelle tase on kõikuv.

                Nägin just mingit videot siin, Cavani on ikka nii hädas seal praegu, siin on 1.30 min video tema mängust paar nädalat tagasi PSGs:


                Nüüd lisame siia juurde hiljutine kaotus Monacole ja viiki mäng eelmine nädal. Probleemid probleemid.

                Muidugi Emery ei saanud ka päris neid vendi kõiki kes tahtis. Gameiro tahtis ju ründesse aga sai Ben Arfa.

                Eks näeme muidugi mis saama hakkab, teistel võib jalg värisema hakata ka mingil hetkel. Kas Monaco suudab kahel rindel jne.

                Huvitav keda on poole hooaja pealt palgata PSG-l? Benitez pukki või?

                Järgmine hooaeg Nice treener ja Balotelli ründesse? Staari ju vaja.
                Küll Di Maria end vormi saab. Cavanil on jah eelmisest hoojast saati mingi needus peal, et ei suuda oma võimalusi realiseerida. Ma annaks Emeryle natuke aega enne kui kritiseerima asuda. Eks talveks on selge, kas tasus tema palkamine ära või mitte.
                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                  No näiteks viimases mängus St Etienne vastu võeti ta põhjusega välja, sest millegagi ta silma eriti ei paistnud. Mitmel korral kukkus kergelt ja jäi kohtuniku otsust ootama. Ma ei tea, kuidas ta Realis oli aga siiani kahes mängus ta tipuründajaks küll ei sobi. Realis vist kasutati rohkem äärtel?
                  Realis kasutati peamiselt äärtel jah. Ma tegelikult vaidlesin-arutlesin Maskiga sel teemal juba enne kui vastav üleminek ametlikuks sai, et miks selline tehing kuigi loogiline ei tundu.

                  Igaks juhuks mainin, et antud posti mõte polnud väita, et tema väljavahetamine polnud põhjendatud. "Iseloomu" näitas ta ka Reali eest.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                    Realis kasutati peamiselt äärtel jah. Ma tegelikult vaidlesin-arutlesin Maskiga sel teemal juba enne kui vastav üleminek ametlikuks sai, et miks selline tehing kuigi loogiline ei tundu.

                    Igaks juhuks mainin, et antud posti mõte polnud väita, et tema väljavahetamine polnud põhjendatud. "Iseloomu" näitas ta ka Reali eest.
                    Eks ainult Emery teab, miks teda vaja oli
                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar


                      vahepeal on kolmas särk ka välja tulnud

                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        Emeryl vaja siis võit võtta esimeses CL mängus kodus muidu hakkavad meedia ja fännid tema kallal korralikult võtma. Arsenali vastu ennustatakse järgmist kooseisu. Matuidi äärel saab huvitav olema, kui tõeks osutub. Hea meel, et Silva tagasi on ja kohe alustamas ka algkooseisus. Ja muidugi suur uudis on, et Ben Arfat pole isegil pingil.




                        natuke huumorit ka

                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar




                          Arsene muru testimas

                          Arsène Wenger: "I think that PSG are very strong in midfield. The game will be won or lost there."
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Loodetavasti tuleb võrdne andmine, kuid kaalukausi kallutaks pigem PSG poole. Cavani vs Giroud, saab näha kumma realiseerimine parem on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                              Eks ainult Emery teab, miks teda vaja oli
                              Sest peale suure ninaga rootslase lahkumist oli Cavani sisuliselt ainukene nö end tõestanud tipuründaja klubis (noori ei arvesta) ja sel suvel ühtegi suuremat nime saadaval ei olnud, kuigi prooviti nii Lacazette kui ka näiteks Neymari ära lohistada. Jese oli parim, mis oli saadaval. Ok, vaieldav, kas ta on päris tipuründaja, aga seal mängimise kogemust on tal kindlasti rohkem, kui näiteks Ben Arfal (või noortel nagu Augustin), kes, andke andeks, ei ole tipuründaja.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Sest peale suure ninaga rootslase lahkumist oli Cavani sisuliselt ainukene nö end tõestanud tipuründaja klubis (noori ei arvesta) ja sel suvel ühtegi suuremat nime saadaval ei olnud, kuigi prooviti nii Lacazette kui ka näiteks Neymari ära lohistada. Jese oli parim, mis oli saadaval. Ok, vaieldav, kas ta on päris tipuründaja, aga seal mängimise kogemust on tal kindlasti rohkem, kui näiteks Ben Arfal (või noortel nagu Augustin), kes, andke andeks, ei ole tipuründaja.
                                no Jese toomine tundus minu jaoks selline hädavariant, kuna mingit suurt staari ei suudetud meelitada klubise. Ja ausalt öeldes ta polnud tipuründaja Realis ja kahe mängu põhjal PSG eest, pole ta ka selle mõõtu välja andnud. Tegelt on asi probleemne, sest kui Jese on ründes, siis on üks aspekt rünnakult puudu. Nimelt pole kastis seda ründajat, kellele saaks pea peale tsenderdusi saata. Ibra puhul oli see variant olemas ja Cavani puhul ka mingil määral, kuid Jesega mitte.
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X