320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    palju müügiks läinud on hetkeseisuga?
    Kui ma ei eksi siis hetkel ainult Bakker on suudetud maha müüa €7m eest
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
      Kui ma ei eksi siis hetkel ainult Bakker on suudetud maha müüa €7m eest
      ma saan aru et pandeemia valguses on UEFA suht silma kinni pigistamas ja otsustamise rohkem kohalikele alaliitudele andnud. Kuidas kohalik liiga praegust olukorda vaatab?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        ma saan aru et pandeemia valguses on UEFA suht silma kinni pigistamas ja otsustamise rohkem kohalikele alaliitudele andnud. Kuidas kohalik liiga praegust olukorda vaatab?
        Katari BeIN ostis ju mingite ülisummadega Ligue 1 teleõigused Aasias ja hiljuti lisandus nende kätte USA õigused jne. Katari perekonnaga vist ei tasu tüli norida, sest võib tulevikus kätte maksta. Lisaks muidugi see, et Katar suutis kohtus UEFA neid imema sundida ja teevad nüüd, mis tahavad. Ligue 1 võimalused Katari juristidega võitlemiseks on veelgi enam piiratud.

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          ma saan aru et pandeemia valguses on UEFA suht silma kinni pigistamas ja otsustamise rohkem kohalikele alaliitudele andnud. Kuidas kohalik liiga praegust olukorda vaatab?
          Kohalik liiga isegi muutis juba ühe reegli ära ja lubab Messile nr30 võtta.

          Kommentaar


            Palju õnne! Loodetavasti tuleb lõpuks üks Meistrite liiga karikas ka ära, oleks vaheldust senistele suurklubidele.

            Kommentaar


              Roch, kuidas asetust näed?
              Väga huvitav saab olema näha, kuidas Poch tasakaalu leiab. Neymari, Mbappe ja Messi peale kaitsefaasis väga loota vist ei saa. Wingbackidena Bernat ja Hakimi samuti väga ründavad. Gueye vist üksi kõike ka ära ei kata..

              Kommentaar


                Kas mul on vale mulje jäänud, et Mbappe teeb kaitsefaasis musta tööd?

                Kommentaar


                  Mo meelest see asetus pandi feisbuugis ammu paika, Poch pole siin enam mingi ütleja
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    ma saan aru et pandeemia valguses on UEFA suht silma kinni pigistamas ja otsustamise rohkem kohalikele alaliitudele andnud. Kuidas kohalik liiga praegust olukorda vaatab?
                    Põhimõtteliselt jah mida Eika juba mainis, et UEFA FFP'le suudeti läbi võimekate advokaatide Neymari üleminek täiesti legaalsena tõestada. Ligue1 puhul näiteks klubide palga olukorda vaadatakse hiljem, kui ma õigesti mäletan siis lausa kaks aastat hiljem. Sellepärast ongi PSG'l hetkel võimalik selliste palkadega lepinguid sõlmida. Klubi kulutusi mercatol aga vaadatakse iga aasta üle. Seal ei tohtinud kulutused ületada teatud % müügitulu jne. Ning igatahes, kui reeglite vastu eksiti, siis piisavalt aega PSG advokaatidel need augud seaduses üles leida ja igasugused klubivastased otsused kehtetuks teha.
                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Vask Vaata postitust
                      Kas mul on vale mulje jäänud, et Mbappe teeb kaitsefaasis musta tööd?
                      Väga harva, pigem tähtsamates CL kohtumistes või Ligue1 derbydes saab teda kaitsesse tagasi töötamas.
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                        Roch, kuidas asetust näed?
                        Väga huvitav saab olema näha, kuidas Poch tasakaalu leiab. Neymari, Mbappe ja Messi peale kaitsefaasis väga loota vist ei saa. Wingbackidena Bernat ja Hakimi samuti väga ründavad. Gueye vist üksi kõike ka ära ei kata..
                        See saab paras peavalu olema Pochi jaoks. Messi vasakul äärel nulliks ju Hakimi jooksud koheselt ära. Või läheb kolme kaitsja peale ja Hakimi wingabackiks? Ning olen nõus, et Diiva, Mbappe ja Messi ees tähendaks meeletut kaitsetööd keskväljale. Gueye veel veaks välja aga kas ka Gini? Ning muidugi Di Maria mänguminutid kahaneksid Messi tulekuga märkimisväärselt. Küsimusi on palju ning peamine, kes hakkab penalteid lööma nüüd?
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Kurat see jalgpall peale 2019 covidit pole üldsegi enam endine.. PSG ja Juve ei võida enam liigat, Real ja Barca jookseb mängijatest ja rahast tühjaks, tehakse mingi kuradi superliiga, Eriksen, skandaalid skandaalide otsa ja nüüd veel Messi ja Ramos koos ühes meeskonnas ja pealegi PSG-s.. kes oleks seda oodanud arvata..

                          Neymar põgenes, et Messi varjust pääseda ja tõusta, siis tuli Mbappe, siis Neymar lootis Mbappe läheb Reali aga vot sulle hoopis Messi tuli PSG.

                          Hirmuäratav meeskond ja nimed aga ründest ei piisa ja Ramos on ka juba suht vana, eks näis kuidas läheb aga klohmimist ma tulemast küll ei näe. Pigem võib keegi PSG-d valustalt klohmida. Ma tooks keskväljale veel täiendust, ostke Kante ära
                          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                            See saab paras peavalu olema Pochi jaoks. Messi vasakul äärel nulliks ju Hakimi jooksud koheselt ära. Või läheb kolme kaitsja peale ja Hakimi wingabackiks? Ning olen nõus, et Diiva, Mbappe ja Messi ees tähendaks meeletut kaitsetööd keskväljale. Gueye veel veaks välja aga kas ka Gini? Ning muidugi Di Maria mänguminutid kahaneksid Messi tulekuga märkimisväärselt. Küsimusi on palju ning peamine, kes hakkab penalteid lööma nüüd?
                            Kloppi tuunitud mootoris küll kahtlema ei pea

                            Kommentaar




                              Nüüd siis ametlik. Väga harjumatu pilt. Särginumber samuti suht harjumatu ründava mängija kohta. Lepingu kohta ametlikku infot pole, kuid meedia spekuleerib 30-35M€ kanti tema aastapalka.
                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                elu parim päev?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X