320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sai eile RMC podcasti kuulatud, kus kritiseeriti õlisi korralikult. Nimelt olevat olnud kokkulepe Mbappe ja klubi vahel, et ta ei lahku tasuta. Ehk siis kas klubi sõlmib uue lepingu temaga ja läheb uue rekordiga järgmine suvi Reali? Või PSG'l rahast savi, sest CL ainuke prioriteet hetkel, ning pohh kui tasuta lahkub järgmine suvi? Või järsku Messiga koos mängimine veenab teda klubisse jääma? Kindel on ju olnud tema soov klubiga lepingut mitte pikendada. Ma ei imestaks, kui hiljem tuleb välja, et Leonardo ja Khelaifi olid eriarvamusel tema müügi osas. A la üks oli nõus müüma aga teine mitte. Poleks esimene kord igatahes.

    Kuidas ka see mercato ka ei lõppeks, ei saanud Leonardo mängijate müümisega hakkama. Nüüd peavad advokaadid jälle hakkama leiutama, kuidas see raamatupidamine legaalsena näidata. Või yolo, kuna peale MM'i tehakse exit?
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Kuskilt leiti veel kotitäis raha toodi Sportingust Nuno Mendes vasakule äärele.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Kuskilt leiti veel kotitäis raha toodi Sportingust Nuno Mendes vasakule äärele.


        Nii on, suht üllatuslik käik, arvestades, et kõlakaid ei liikunud tema kohta väga. Hetkel siis võeti ta Sportingust aastaks laenule ning võimalusega ta endale osta 40M€ eest. Päris krõbe hind aga no õlid raha ju ei loe. Sportingusse saadeti aga vastu Sarabia, ning õlid maksavad tema palga täies ulatuses kinni ka. Kusjuures OL oli proovinud viimasel hetkel mängijat ka enda ridadesse tuua laenule, kuid see ei õnnestunud.

        Kalimuendo saadeti samuti uuesti Lensi laenule. Eelmine hooaeg oli tal päris hea seal, loodetavasti teeb veel parema hooaja.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Väidetavalt oli Real teinud ka kolmanda pakkumise 200M€ kanti, kuid ka see lükati klubi poolt tagasi. Õlid proovisid eile õhtul Mbappele uut lepingut pakkuda, mis oleks teinud tema aastapalgaks 45M€ ehk oleks automaatselt klubi suurim teenija. Kuid mängija lükkas selle ka tagasi. Ei tea, kas otsib suuremat palganumbrit või läheb suvel tasuta.

          Ning üks huvitav info veel, et Mbappe müümise vastu oli olnud Qatari emiir ise. Ehk siis kõik nagu ikka viitab, et tahetakse see CL tiitel iga hinna eest ära tuua ja see MM ära ka teha, siis kohustustest vaba ning võib Malagat teha vmt.
          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
            Ning üks huvitav info veel, et Mbappe müümise vastu oli olnud Qatari emiir ise. Ehk siis kõik nagu ikka viitab, et tahetakse see CL tiitel iga hinna eest ära tuua ja see MM ära ka ära, siis kohtustest vaba ning võib Malagat teha vmt.
            Aga mis siis saab, kui CL siiski ei tule ära?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Aga mis siis saab, kui CL siiski ei tule ära?
              siis tuleb uus treener
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                siis tuleb uus treener
                Mõtlesin pigem seda, kas omanikud tõmbavad ka siis minema või jäävadki jahtima seda võitu.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Mõtlesin pigem seda, kas omanikud tõmbavad ka siis minema või jäävadki jahtima seda võitu.
                  No kui CL ei võideta, siis Poch saadetakse kindlasti minema ja otsitakse uus. Usun, et minema tõmbamine järsk ei saa olema. A la müüakse vaikselt suurimad staarid maha ja asendatakse säästuvariantidega ning paari hooaja pärast võideldakse EL kohtade nimel. Siis saab kergemini klubi ka müüdud.
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Mbappe vigastus õnneks tõsiseks ei kujunenud, kuid siiski otsustas PSG surve peale panna ning DD lasigi ta koondise juurest tulema. Muideks Messile tehti mängus Venezuela vastu jõhker viga, mis õnneks vigastust kaasa ei toonud. Ohtlikult mänginud kaitsja eemaldati mängust.

                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar


                      Vahepeal avalikustati PSG kolmas särk. Ei viitsi enam kommenteerida seda Jordani jaburlust.

                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                        Vahepeal avalikustati PSG kolmas särk. Ei viitsi enam kommenteerida seda Jordani jaburlust.

                        Olen märganud, et need "Jordani jaburlused" on hipsterite, kes jalgpalli ilmselt (võin ka eksida muidugi) ei vaatagi, seas üsna popid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Olen märganud, et need "Jordani jaburlused" on hipsterite, kes jalgpalli ilmselt (võin ka eksida muidugi) ei vaatagi, seas üsna popid.
                          USA's pidi vägagi hästi minema Jordani PSG mandil, kohalikud ostavad lihtsalt Jordani toodet ning tegelt ei teagi, et PSG puhul on tegemist jalgpalliklubiga Euroopas
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                            USA's pidi vägagi hästi minema Jordani PSG mandil, kohalikud ostavad lihtsalt Jordani toodet ning tegelt ei teagi, et PSG puhul on tegemist jalgpalliklubiga Euroopas
                            Balti Jaama Turul olen näinud inimesi kandmas Jordan/PSG dresskleite, pusasi ja pükse - täitsa mõnusa retrovaibiga teised.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Balti Jaama Turul olen näinud inimesi kandmas Jordan/PSG dresskleite, pusasi ja pükse - täitsa mõnusa retrovaibiga teised.
                              pole ma siiani Eestis väga tähele pannud, peab siis rohkem väljas käima
                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                ka mina olen kohanud ja tõesti julgeks arvata, et paljud kandjatest ei aima, et tegemist on jalkaklubiga pariisist. isegi peale messi liitumist ei aima. bränd elab eraldi elu, umbes nagu ramonesi särgid kunagi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X