320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paris Saint-Germain

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust

    Jah räägitakse, et päevade küsimus. Samas pole veel mingit tõsist kõlakat ka, kes võiks üle võtta. Arvatavasti lastakse lahti, pannakse viimaseks neljaks mänguks duubli treener pukki ja siis aeg suveks uus tegelane pukki otsida.
    Kosmos ikka.

    Kommentaar




      Strasbourg-PSG 3-3

      Kuidagi suudeti see võit maha mängida, aga hea meel Strasbourg punkte sai ehk suudavad ikka euro koha endale päästa vmt. Mbappe jälle hiilgas 2 värava ja ühe sööduga. Tundub, et ta lõpetab hooaaja parima skoorijana ning söödu andjana. Muidu midagi erilist mängu kohta öelda pole, sest pingeid peal pole, siis kohati mängitakse isegi paremini. Kolmene kaitseliin töötab kenasti, tekib muidugi küsimus, miks Poch seda hooaja alguses ei proovinud juba?
      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar




        PSG-Troyes 2-2

        Jälle ei viitsitud väga, jälle mängiti viiki, jälle saadi kodus vilet. Kapten sai jala valgeks, tal isegi rohkem väravaid hooajapeale kokku kui see väidetav ajaloo parim jalgpallur. Mendes ja Kimpembe panid korralikud kalad maha. Sai Di Mariat näha natuke, suht viimane kord PSG särgis, kuna klubi temaga lepingut ei pikenda. Vähemalt üks akadeemia kasvandik sai oma debüüdi tehtud. Poch ja diiva said korralikult vilet.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar




          Montpellier - PSG 0-4

          Messi näitas lõpuks maagiat ja mitte ainult kahe värava tõttu vaid terve mängu oli motiveeritud ning vedas rünnakuid kavalate söötudega. Tema koostööd Mbappega oli lust vaadata, ning viimane serveeris talle kaks väravat samuti. Ramos oli ka päris hea. Samuti ka Di Maria, sellest väga kahju et suvel nüüd lahkub aga klubi tahab nooremat verd sisse tuua tema asemel.

          Mbappe siis jätkuvalt nii liiga parim skoorer kui ka sööduandja.
          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            Mbappe suunal muutub see info ikka iga tunnig. Küll ta jääb, siis jälle liigub ikka Reali jne. Meedia võiks nüüd tuure maha võtta ja lasta see viimane mäng ära mängida. Ise arvan, et liigub kindlasti.

            Õhtul viimane mäng ka Metzi vastu, võiks korraliku peo püsti panna ja Metzi kenasti Ligue2 ära saata.

            La composition du PSG face à Metz selon la presse : Navas - Hakimi, Marquinhos, Kimpembe, Mendes - Danilo, Verratti - Di Maria, Mbappé, Messi, Neymar
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Kommentaar




                PSG-Metz 5-0

                Õhtu vaieldamatuks uudiseks oli Mbappe jätkamine PSG's vähemalt 3 aastat veel. Metzi vastu vormistati mäng sisuliselt juba poolajaga ära. Mbappe sai kübara kirja ning lõpetas hooaja 28 värava ja 17 sööduga, mis oli mõlemas arvestuses parim. Selles mängus oleks võinud ta ka tunduvalt rohkem lüüa, sest tiimikaaslased otsisid teda ja võimalusi seetõttu oli kuhjaga. Diiva sai ka oma klubi 100 värava kirja. Emotsionaalne hetk oli, kui Di Maria välja vahetati, publik saatis teda ära väga soojade emotsioonidega. Ning ma ei tea kas mingit statistikat ka kogutakse, kes top5 liigades kõige rohkem poste ja latte on suutnud tabada, kuid kogutakse siis ilmselt Messi oleks esimene selles arvestuses. Nüüd, kus hooaeg läbi, saab hakata jälgima, kes see hullumeelne treener tahab tulla seda staarideparaadi orkestreerima ja siis veel tegeleda nõudliku presidendi ning ebastabiilse spordidirektoriga.
                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  Ma arvan, et Mbappe, kui jalgpallur, on kadunud. Lisaks tal oli vaja kindlasti Neymari mõjusfäärist minema saada, mugavustsoonist põgeneda, et areneda.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Ma arvan, et Mbappe, kui jalgpallur, on kadunud. Lisaks tal oli vaja kindlasti Neymari mõjusfäärist minema saada, mugavustsoonist põgeneda, et areneda.
                    +1 aga eks see töö ole ja saab 2025 pensionile minna ning midagi muud elus teha. Arusaadav ju.

                    Kommentaar


                      UK poisid arutavad ka veits Mbappe olukorda:

                      Iseenesest 3a pole teab mis megadiil, piisavalt noor ikkagi, aga spordi ja arengus järgmise sammu tegemise mõttes, meh

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Ma arvan, et Mbappe, kui jalgpallur, on kadunud. Lisaks tal oli vaja kindlasti Neymari mõjusfäärist minema saada, mugavustsoonist põgeneda, et areneda.
                        Messiga hakkas neil hooaja lõppedes päris hea keemia tekkima. Diiva kohta olen, oleks vaja kasvajast lahti saada, kuid keegi ei soovi sellist vingatsit sellise palgaga? Järsku Newcastle?
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          UK poisid arutavad ka veits Mbappe olukorda:

                          Iseenesest 3a pole teab mis megadiil, piisavalt noor ikkagi, aga spordi ja arengus järgmise sammu tegemise mõttes, meh
                          Eks siis ole näha, kas areneb edasi või mitte. Samas rahalises mõttes võttis ta kehvema pakkumise vastu. Ehk siis ütles ju suuremale rahale ei, ning jäi oma kodulinna klubi juurde. Kui paljud seda tänapäeval tema vanuses teevad? Tema vihkamine selletõttu on arusaamatu minu jaoks. Ta on veel noor ning jõuab veel Realide ja Chelseade eest veel mängida küll.
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                            Samas rahalises mõttes võttis ta kehvema pakkumise vastu. Ehk siis ütles ju suuremale rahale ei, ning jäi oma kodulinna klubi juurde.
                            Kust see info pärineb et Real pakkus talle enamat? Mulle jäi vastupidine mulje just, et kodunr'id olid kokkuvõttes paremad - palk ja boonused jms.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                              Kust see info pärineb et Real pakkus talle enamat? Mulle jäi vastupidine mulje just, et kodunr'id olid kokkuvõttes paremad - palk ja boonused jms.
                              According to Sky, the PSG offer surpasses the terms of the Real Madrid deal, which included a £110 million ($137 million) signing bonus and £20 million ($25 million) of annual net salary. Sky says that the PSG signing bonus will also be in the region of £100 million ($125 million) with a monthly salary (£4 million / $5 million) that doubles his current PSG pay

                              Aga ma olen ka lugenud, et PSG pakkus aastapalgaks 48m ja Real Madrid 40m - lisaks muud pudinad-padinad.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                                According to Sky, the PSG offer surpasses the terms of the Real Madrid deal, which included a £110 million ($137 million) signing bonus and £20 million ($25 million) of annual net salary. Sky says that the PSG signing bonus will also be in the region of £100 million ($125 million) with a monthly salary (£4 million / $5 million) that doubles his current PSG pay

                                Aga ma olen ka lugenud, et PSG pakkus aastapalgaks 48m ja Real Madrid 40m - lisaks muud pudinad-padinad.
                                Prantsuse meedias natuke muu info aga kuna ametlikult pole välja öeldud, siis meedia saab spekuleerida. Väidetavalt oli real rohkem image rights õigusi pakkunud ja suuremat signing feed. Lõppkokkuvõttes vahet pole, sest ta valis projekti mitte raha enda sõnul.

                                Real Madrid put forward an offer consisting of a five-year deal with a €130m signing-on fee, as well as control over almost all of his image rights. In the end, PSG’s offer would see him have slightly less control as well as a marginally lower signing-on fee.
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X