320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldine Prantsuse jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuulge, ärge nüüd halage ja Kombouaret mingiks supertreeneriks ka pidage. Praegu on tal lihtsalt väga hea tiim käes, kuid suuremates mängudes on ta ikka paras möku olnud. Lille'ga oldi totaalselt hädas ja Marseille'ga saadi täiesti ketukas. Euroopa Liigas ka põske ja ongi suusk all. Tegu on täiesti keskpärase treeneriga, kellel oleks olnud ilmselt aeg juba varem minna.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kuulge, ärge nüüd halage ja Kombouaret mingiks supertreeneriks ka pidage. Praegu on tal lihtsalt väga hea tiim käes, kuid suuremates mängudes on ta ikka paras möku olnud. Lille'ga oldi totaalselt hädas ja Marseille'ga saadi täiesti ketukas. Euroopa Liigas ka põske ja ongi suusk all. Tegu on täiesti keskpärase treeneriga, kellel oleks olnud ilmselt aeg juba varem minna.
      Polegi ju teda supertreeneriks pidanud. Lihtsalt veidi imelik on, et ilma suurema põhjusetta treenerile ust näidatakse. Mees ju pole midagi valesti teinud. Tuletame meelde, et hetkel asutakse liigas esimesel kohal. Euroopa Liigast välja kukkumine pole minu silmis eriline põhjus vaid pigem vabandus, et glamuursem nimi sisse tuua. Enamus EL-i mängudes mängiti pooleldi B-koosseisuga anyway ja noh, 10 punktiga tavaliselt pääsetakse ikka edasi...

      Ja kõigis suurtes mängudes pole Kombouare juhtimisel kehva oldud. Näiteks Lyonist ja Montpellier'st oldi päris veenvalt üle ja Lille`iga mäng polnud ka kõige hullem.

      Minu jaoks oleks loogilisem olnud Kombouare tuleval suvel minema lasta. Aga kui PSG kodulehte lugeda, siis seal on kirjas ,et Kambouarega üritatakse positiivne kokkulepe saavutada. Et siis mees jätkab klubis aga mingil muul ametikohal?

      Kommentaar


        66.67 % AS Monaco osakutest on nüüd venelaste (Dmitry Rõbolovlevi firma MSI-i) käes . Jaanuaris on oodata suuremat raha kulutamist, kuna Vürstiriigi au ja hiilgus asub hetkel Ligue 2-e põhjas. Artikkel: http://www.ligue1.com/ligue2/article...o-takeover.htm

        Kommentaar


          ma pidasin silmas pigem seda, et kui lisandub treeneriks ükskõik milline suurnimi, siis mida see muudab? kas tuleb oluline kvaliteedi tõus? ei usu hästi.

          Kommentaar


            Joyeux Noël kõikidele Prantsusmaa vuti fännidele ja niisama näppu pulsil hoidjatele!

            Kommentaar


              http://http://www.guardian.co.uk/foo...ris-st-germain

              Kommentaar



                Tere, Carlo.
                filmist: a new power is rising.

                Kommentaar


                  Deem, PSG-st võib isegi asja saada

                  Kommentaar


                    Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                    Deem, PSG-st võib isegi asja saada
                    arvad vä?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Asja saab siis kui ei aeta pelgalt vaid nimesi taga vaid ehitatakse korralik meeskond pigem nooremate mängijate najale. Mehed nagu Beckhkam, Ronaldinho, Malouda jne on küll kõlavad nimed, kuid ma ei usu, et selliste vananevate staaride liitumine väga meeskonna kvaliteeti tõstaks.

                      Eks näis kas pealinlaste raha tuulde loopimine sunnib ka teisi Prantsusmaa suuri veidi rohkem järgmistel aastatel kulutama, et kuidagigi PSG-ga sammu pidada.

                      Ancelotti koha pealt: the worst kept secret. Sõlmis siis 2 ja poole aastase lepingu ja kuigi hetkel pole tema palganumber silma kuskilt jäänud, siis karta on, et tegemist on järjekordse Prantsusmaa rekordiga. Abitreeneriks edutati muide Claude Makelele ise.

                      Kommentaar


                        No omajagu nö raudvara on juba ju muretsetud kelle peale meeskonda ehitada: Pastore, Lugano, Menez, Sissoko, ükski pole staar (Pastorel küll on veel lootusi saada suureks staariks) aga omajagu juba kogemusi teistes liigades ja samas pole veel väga vanad, noh Lugano on vanem, aga kaitses pole see nii suur probleem, teised mehed vahemikus 22-26. Pigem ongi praegu just küsimus selles, et nö fänne juurde meelitada, tuua üks suurem nimi kohale. Iseenesest peaks Ronaldinho ju prantsuse liigas hakkama saama, kui kaaluprobleeme pole. Oli ju kunagi 2 aastat seal.

                        Mina eelistaks Dinhot Becksile. Malouda pole minu silmis staar, paar aastat suudaks ta veel kuskil mängida. Pigem olekski kogenud mängija sinna nendele eelpoolnimetatutele kuna aastaid prantsusmaa liigas mänginud ja kohanemisraskusi ei tohiks tekkida.

                        Ja ausalt öeldes, pole see prantsuse liiga nüüd nii tugev, et nn vanad staarid hakkama ei saaks.



                        Kõige huvitavam oleks minu jaoks see, kas Pato sinna läheks. Üks Prantsuse liiga iseärasusi on ju siiani olnud ikkagist see, et väga kõvad tegijad/nimed sinna ei lähe, pigem minnakse sealt edasi. See on minu jaoks ka üks ainus kahtlus kogu selles PSG projektis. Kas nad on võimelised hoidma oma tippmängijaid aastaid, kuna reaalselt minnakse sealt ikka edasi, inglismaale, hispaaniasse, ka saksamaale + itaalia. Pariis muidugi on linn millele vist keegi ära ei ütleks.

                        Kommentaar


                          Esimese pressika inglise keelne tõlge:



                          “I hope to do a great job,” commented Ancelotti at his unveiling this afternoon. “I will do my best to learn French in the best possible way, although I’d rather continue to speak Italian.”

                          Ancelotti admitted that he was initially reluctant to take the job, but said that he was eventually sold on the idea by the size of what the Qatar-owned club is planning.

                          “I accepted because I believe I can do a great job. I think we can make PSG the biggest club in Europe.

                          “Transfers? My role will be to stand on the field with the players. With the club there is unity of purpose. The club will take care of the transfer market.

                          “There are ideal conditions to do well, because it is a club that has great ambitions for the future and I am very excited by this project.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Panso Vaata postitust
                            No omajagu nö raudvara on juba ju muretsetud kelle peale meeskonda ehitada: Pastore, Lugano, Menez, Sissoko, ükski pole staar (Pastorel küll on veel lootusi saada suureks staariks) aga omajagu juba kogemusi teistes liigades ja samas pole veel väga vanad, noh Lugano on vanem, aga kaitses pole see nii suur probleem, teised mehed vahemikus 22-26. Pigem ongi praegu just küsimus selles, et nö fänne juurde meelitada, tuua üks suurem nimi kohale. Iseenesest peaks Ronaldinho ju prantsuse liigas hakkama saama, kui kaaluprobleeme pole. Oli ju kunagi 2 aastat seal.
                            Hetkel võiks pigem raudvaraks nimetada mehi nagu Gameiro, Matuidi, Sakho ja Nene. Pastore on tema hinda arvestades isegi väike pettumus olnud, Luganol oli raskusi algkoosseisu saamisega, Meneze hype`ist pole ma kunagi aru saanud ja Sissokot ma algkoosseisus ei näe, kui Matuidi terve on. Pastore ja Meneze raudvarasse kuulumisega olen siiski nõus.

                            Aga seni ongi pigem targalt osteldud ja raha kulutatud nooremate mängijate peale, kes end on liigas ja ka koondistes tõestanud: Gameiro, Matuidi ja isegi Pastore, kes on ju veel väga noor mängija. Selles osas sai isegi siin teemas suvise akna sulgudes pealinlasi ja ka Kombouaret kiidetud.

                            Samas Ancelotti saabumisega tundub, et hakatakse siiski rohkem nimesi ostma, kui kvaliteeti, mis minu arvates on negatiivne. Ancelotti vähemalt minule on tundunud, et eelistab pigem eakamaid mängijaid. (Tema viimaste aastate AC Milan kui ka Chelsea koosseisuda keskmine vanus oli minu mäletamistmööda üsna vana)



                            Algselt postitas Panso Vaata postitust
                            Mina eelistaks Dinhot Becksile. Malouda pole minu silmis staar, paar aastat suudaks ta veel kuskil mängida. Pigem olekski kogenud mängija sinna nendele eelpoolnimetatutele kuna aastaid prantsusmaa liigas mänginud ja kohanemisraskusi ei tohiks tekkida.
                            Mina näiteks eelistaks Beckhamile Eden Hazardi ja Ronaldinhole Younes Belhandat.
                            Malouda koha pealt olen isegi nõus ja eks ta varem või hiljem tagasi Prantsusmaa liigasse maandub.


                            Algselt postitas Panso Vaata postitust
                            Kõige huvitavam oleks minu jaoks see, kas Pato sinna läheks. Üks Prantsuse liiga iseärasusi on ju siiani olnud ikkagist see, et väga kõvad tegijad/nimed sinna ei lähe, pigem minnakse sealt edasi. See on minu jaoks ka üks ainus kahtlus kogu selles PSG projektis. Kas nad on võimelised hoidma oma tippmängijaid aastaid, kuna reaalselt minnakse sealt ikka edasi, inglismaale, hispaaniasse, ka saksamaale + itaalia. Pariis muidugi on linn millele vist keegi ära ei ütleks.
                            Pato (ja mitmete teiste staaride) PSG-sse meelitamiseks on minu arvates küll enamus kriteeriumid täidetud. Tuntud (Patole tuttav) ja hea reputatsiooniga treener. Klubi, mis suudab praeguse tööandja pakutava palga üle trumbata. Tiitleid võita suutev meeskond, kes arvatavasti suudab tulevikus ka ML-is kõrgemate kohtade eest võidelda (puhtalt Chelsea ja ka veidi City näitele toetudes). Huvitav projekt, kena linn, piisavalt tugev liiga jne.


                            Liiga tugevuse suhtes jäägu sulle sinu arvamus aga üldiselt soovitan sul tihedamini Prantsusmaa liigat jälgida

                            Kommentaar


                              Eks see olegi nii, et see kes jälgib Ligue 1 rohkem , see teab ka neid nimesi . Ma ka loen, et mis pagana Matuidi, hea kui Gamierot ja Pastoret tean. Ja no oma rumaluse varjamiseks hakkakski igausgu Maulodasi ja Drogbasi pakkuma.
                              Hea kui tean mõne lemmikuma mansa mehigi. Kuna Ligue 1 mänge ei näe ja palju mugavam on vaadata Bundesligat siis jah, teadmised piirduvad pigem siin mõne klubi ja selle toimumistega.
                              Miks mulle meeldib Ancelotti kui treener on see et siiani pole juu PSGl tükk-tükk aega olnud treenerit, kel oleks kogemusi ja teadmisi nendest treeneritest ja taktikatest, keda on kohata ML .
                              Felix: Oh, bollocks!
                              Elmo: Dog's bollocks?
                              Felix: No, just plain fucking bollocks!
                              Elmo: No dog involved?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maanus Vaata postitust
                                Eks see olegi nii, et see kes jälgib Ligue 1 rohkem , see teab ka neid nimesi . Ma ka loen, et mis pagana Matuidi, hea kui Gamierot ja Pastoret tean. Ja no oma rumaluse varjamiseks hakkakski igausgu Maulodasi ja Drogbasi pakkuma.
                                Hea kui tean mõne lemmikuma mansa mehigi. Kuna Ligue 1 mänge ei näe ja palju mugavam on vaadata Bundesligat siis jah, teadmised piirduvad pigem siin mõne klubi ja selle toimumistega.
                                Miks mulle meeldib Ancelotti kui treener on see et siiani pole juu PSGl tükk-tükk aega olnud treenerit, kel oleks kogemusi ja teadmisi nendest treeneritest ja taktikatest, keda on kohata ML .
                                Matuidu peaks vähemalt nime poolest ikka tuttav olema, kuna teda on mitmeid hooaegu Arsenali ja ka teiste Inglismaa klubidega seostatud. Lisaks on ta ka (tervena) pidevalt Laurent Blanci koondise valikusse kuulunud.

                                Mul pole isiklikult samuti Ancelotti vastu midagi, kuid olen pettunud kuidas Kombouarest vabaneti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X