320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldine Prantsuse jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi Prantsusmaa jalgpalliga lähemalt kursis olev inimene võiks kiire ülevaate anda selle kohta, et mis nähtus see Montpellier nüüd on? Eelarve? Klubi ajalugu? Ja mis enim huvi pakub, tohhujaa kohast selline klubi nüüd välja kargas ja kuidas nad nüüd end meistriteks tüürisid?
    Ja tõesti ei viitsi mingisugust kuiva statistikat ja muud sellist netist tuhnida, eeldan, et ju siin keegi ikka selle liigaga kursis on (kasutaja Mask vist oli see kõikse teadjam inimene?) ja suudab Montpellieri selle hooaja fenomeni suhtes võhikut valgustada veidi.

    Kommentaar




      Lavezzi 30 milli PSG-sse.

      Lavezzi, Menez, Nene, Pastore - saab olema huvitav näha, kuidas hakkama saadakse. Ja ega suvi pole veel kaugeltki läbi.

      Kommentaar




        Juba homme (mitte arvestades tänast Ligue 2 avavooru) lähevad taas tõsisemad mängud Prantsusmaal lahti superkarika mänguga - Montpellier vs Lyon.

        Jätkatakse 2009. aastal alustatud traditsiooniga mängida hooaja avamäng väljaspool Prantsusmaa territooriumit. Tänavu toimub kohtumine New Yorkis Joel Lindpere pühamus Red Bull Arenal. (mis küll asub New Jersey'is).

        Lyoni jaoks on tegu üheksanda mänguga. Neist on võidetud 7. Viimati osaleti 2008. aastal, kui penaltidega jäädi alla Bordeaux'ile. Montpellier jaoks on tegu esimese kogemusega (kui 1990. aastal tuldi karikavõitjaks, siis superkarikat välja ei mängitud).

        Kihlveokontorid hindavad mõlema võimalusi üpris võrdseteks. Näiteks PAF-is on Montpellier võidukoefitsent 2.60 ja Lyoni oma 2.70. Loodetavasti toob see endaga kaasa põneva mängu. Kasvõi pooltki nii hea, kui Marseille ja Lille'i üheksa väravaline thriller aasta tagasi.

        Kohtumine algab Eesti aja järgi 22:00.

        Kommentaar


          Kel TV5 Monde Europe, siis see kanal näitab Superkarikat otse.

          Kommentaar


            Lyon sai pennudes 4-2, mäng jäi 2-2 muidu.

            Kommentaar


              Superkarikas rändab see aasta siis Lyoni pärast OL-i penaltiseerias saavutatud võitu. Normaalaeg lõppes 2:2 viigiga (superkarikas teatavasti lisaaega ei ole).

              Selline tavapärane hooaja eelne mäng. Tempot esimese tunni jooksul mängus eriti ei olnud, kuid sellest olenemata löödi sel perioodil kolm väravat (2:1 eduseis Montpellier`le). Siis aga leidis Lyon lisakäigu (seis seda loomulikult sundis) ja oli mitmel korral viigiväravale lähedal, kuniks see lõpuks 77. minutil Jimmy Briandi esituses sündis. Kaks minutit hiljem teenis Montpellier' poolt Marco Estrada üsna rumala punase kaardi, kui läks pärast pallikaotust Gonalons'ile tagasi tegema ja hüppas Prantsusmaa koondislasele üsna räigelt seljatagant sisse. Montpellier`l läks seejärel vähemuses veidi raskeks, kuid Lyon ei tahtnud ka kuidagi karikat noormaalajal ära võtta, kui eksiti lausa uskumatutest olukordadest (Lacazetti möödalööki tühjast väravast võiks vast kõige rohkem esile tuua). Montpellier'l olid samuti paar head võimalust kontrast, kuid Lloris hea töö hoidis Lyoni hullemast.

              Penaltiseerias sai vast samuti otsustavaks just Hugo Lloris' hea tegutsemine, kes võttis Charbonnier' ja Henri Bedimo löögid ära.

              Lõppkokkuvõttes tore mäng ja viimasel pooltunnil tõmmati ühe värava alt teise värava alla mänguga kenasti ka Red Bull arena publik, kes esimesed 60 minutid olid üsna haudvaiksed, käima. Hea reklaam Prantsusmaa jalgpallile seal kaugel Ameerika maal!


              Kommentaar


                Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

                Shitt..
                Ederson lännu, Källström ka..

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  http://soccernet.ee/legendaarne-root...lahkub-lyonist
                  Shitt..
                  Ederson lännu, Källström ka..
                  Tegemist on Lyoni järjekordse noorenduskuuriga. Michel Bastos, kes aasta eest oli Euroopa suurklubide huviorbiidis, on samuti lahkumas ja kuulduste järgi kuhugi Araabia maadesse. Crisis soovitakse mehe enda vastu tahtmist lahti saada. Lloris'd seostatakse Inglismaa suurklubidega.

                  Kommentaar


                    Oushit..Bastos võiks ikka Euroopasse jääääääda ju

                    Kommentaar


                      Mulle väga meeldis Lyoni tegutsemine kaotusseisus ning selline noor koosseis mulle täitsa meeldis. Rõõm on näha Benziat aina rohkem pildil ning Lacazette on meeldivalt end esindusse istutanud. Ei meeldinud see, et Grenier ei saanud mängu

                      Klubist sooviks ma lahkumas näha vingukott Cissokhot, want-away Bastost ning ka Kallstömi, kes kunagi oli mul üks lemmikmängijaid, kuid eelmisel hooajal ei mänginud oma taset välja. Crisi suhtes olen kahe vahel - ta vana, kuid siiski teenekas ja kogenud mees, keda aeg-ajalt ikka vast vaja läheks.

                      Lloris' kohapealt olin ka kahevahel, kuna 20 milkut tema eest oleks kena kopikas, kuid siiski tahaks teda ka uuel hooajal Lyoni särgis näha!
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas football2u Vaata postitust
                        Mulle väga meeldis Lyoni tegutsemine kaotusseisus ning selline noor koosseis mulle täitsa meeldis. Rõõm on näha Benziat aina rohkem pildil ning Lacazette on meeldivalt end esindusse istutanud. Ei meeldinud see, et Grenier ei saanud mängu

                        Klubist sooviks ma lahkumas näha vingukott Cissokhot, want-away Bastost ning ka Kallstömi, kes kunagi oli mul üks lemmikmängijaid, kuid eelmisel hooajal ei mänginud oma taset välja. Crisi suhtes olen kahe vahel - ta vana, kuid siiski teenekas ja kogenud mees, keda aeg-ajalt ikka vast vaja läheks.

                        Lloris' kohapealt olin ka kahevahel, kuna 20 milkut tema eest oleks kena kopikas, kuid siiski tahaks teda ka uuel hooajal Lyoni särgis näha!
                        Sinu soov on võibolla täitumas, sest kuulduste kohaselt on Tottenham Cissokhost huvitatud. L'Équipe kirjutab, et inglased on Cissokhoga läbirääkimas. Lyoni president Aulas sõnas paar päeva tagasi, et nii Cissokho kui ka Cris on saadaval. Cissokho asendajana nähakse L'Équipe andmetel Troyes` mitmekülgset kaitsjat/poolkaitsjat Fabrice N'Sakalat.

                        Lloris`d aga pigem müüa ei soovita. Kui siis vaid väga krõbeda summa eest.

                        Kommentaar


                          Eile sai pisut Monaco-Tours'i mängu vaadatud (kuni Tours'i ründaja Jeremy Blayaci teise poolaja algul punase kaardi teenis) ja tuleb tõdeda, et Ranieri on monacolased väga hästi mängima pannud, sest näiteks Tours on viimased 3-4 hooaja jooksul paaril korral väga lähedal kõrgliigasse tõusmisele olnud. Monaco võttis siis kindla 4:0 võidu (kõik väravad esimesel poolajal 15. minuti jooksul).

                          Kuigi võis karta, et Vene kommionu rahadega ostetakse meeskond kiirelt kokku, et tõus tagasi kõrgliigasse juhuse hooleks ei jäeks, siis päris nii ei ole läinud. Näiteks eilsesse koosseisu kuulusid mitmed Monaco enda noored kasvandikud nagu Valere Germain (lõi neljanda värava), Yannick Ferreira-Carrasco (samuti sai eilses mängus jala valgeks, kui lõi ülimalt ilusa 1:0 värava karistuslöögist), Martin Sourzac ja Nampalys Mendy. Muidugi on meeskonnas ka ennast kõrgemal tasemel tõestanud mängijad nagu Delvin Ndinga (liitus suvel Auxerre`ist. Mängija, keda Lyon eelmine suvi endale väga soovis, kuid pidi "leppima" Gueida Fofanaga), Stephen Dumont (endine Lille`i mängija), Andreas Wolf, Andrea Raggi (poleks nagu õige itaallase juhendatav meeskond, kui ühtegi itaallast poleks meeskonnas. Suvine ost Bolognast. Sai samuti jala valgeks), Ibrahima Toure jne.

                          Üsna sümpaatselt on seni meeskonda komplekteeritud, kuid algul tegid seda ka pealinlased. Karta on, et kui Monaco järgmine hooaeg kõrgliigas mängib (milles mul kahtlust ei ole), siis venelane avab rahakraanid ja hakkab ka sinna igasuguseid karvalisi ja sulelisi sisse voolama.

                          Monaco-Tours 4:0 parimad palad:


                          Teistest Ligue 2 esimese vooru kohtumistest kiirelt rääkides, siis enamus tesitest favoriitidest (kui sellist sõna üldse saab Prantusmaa esiliigas kellegi kohta kasutada) olid samuti edukad. Võidud said kirja möödunud hooajal aste kõrgemal mänginud Auxerre ja Dijon. Caen viigistas väikse Korsika saare klubiga Gazélec Ajaccioga (uustulnuk L2-s), kes vähemalt minu sümpaatia ja poolehoiu võitis vingete esitustega möödunud hooaja Prantsusmaa karikasarjas, kus teel poolfinaali lülitas välja teiste seas Montpellier' ja Toulouse. Poolfinaalis tuli küll hilisema võitja Lyoni paremist tunnistada.

                          Võidu sai kirja ka paar hooaeg tagasi kõrgliigas korralikult püksid täis teinud Arles-Avignon, kes suve jooksul on meeskonda kõvastu tugevdanud eesmärgiga tagasi aste kõrgemale tõusta.

                          Esimese vooru tulemused Ligue 2-s: http://www.ligue1.com/ligue2/calendrier_resultat

                          Kommentaar


                            ei saa kohe mainimata jätta oma suure lemmiku ludo guily üleminekut monacost lorienti ehk siis kammbäkki ligue 1! pull värk igaljuhul

                            Kommentaar


                              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                              ei saa kohe mainimata jätta oma suure lemmiku ludo guily üleminekut monacost lorienti ehk siis kammbäkki ligue 1! pull värk igaljuhul
                              Monacole ta enam ei kõlvanud. Ennem mängu Tours'iga saadeti vanameister Monaco poolt pidulikult "pensile":



                              Nüüd siis hoopiski sedapidi.



                              Ma kardan, et Giuly parim ennem on juba kõvasti aega tagasi möödas. Aga mine tea, äkki tärkab teine noorus Christian Gourcuffi juhendamisel, kes on tuntud selle poolest, et suudab mängijatest maksimumi võtta.

                              Kommentaar


                                parim enne on ilmselt möödas muidugi, aga ehk ei ole veel kõlblik kuni ületatud!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X