320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olympique Lyonnais

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Minule tundub just vastupidi. Näiteks üks härradest, kes algul Crisi maadlusvõtetega maha väänas ja see järel maas olles talle paar koda jalaga äsas pääses sootuks kaardita. Müstika.
    Aga üldiselt on Lyon ikka kohutavalt kehva. Umbes nagu see klubi, kelle avatari kannan.
    aga sa vaatasid ikka tähelepanelikult??? Cris oli esimene kes jalaga äsas!
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Rotid koju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        väga kehv esitus teie poolt. bastos oli minu silmis väga mannetu.

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          aga sa vaatasid ikka tähelepanelikult??? Cris oli esimene kes jalaga äsas!
          100% ei saa kindlalt vastupidist väita, kuid see ei muuda fakti, et Oliviera (?) Crisi kõigepealt väga jõuliselt maha murdis.

          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          Rotid koju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          Puudusid koolist, kui mõistust jagati? Palun ära enam postita siia.


          Olin üsna kindel, et pennudes Lyon murdub. Tõesti väga mannetu esitus.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            100% ei saa kindlalt vastupidist väita, kuid see ei muuda fakti, et Oliviera (?) Crisi kõigepealt väga jõuliselt maha murdis.



            Puudusid koolist, kui mõistust jagati? Palun ära enam postita siia.


            Olin üsna kindel, et pennudes Lyon murdub. Tõesti väga mannetu esitus.
            Minul ei ole sinu vastu Mask mitte midagi aga no Lyon tuli sellele mängule väga üleolevalt ja sellepärast ma nende vastu nii vastik olen. Vastast võiks ikka vähekene austada! Kunagi oli Lyon CL üks mu lemmikuid aga nüüd on sellest klubis järel vaid hale vari!
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              Minul ei ole sinu vastu Mask mitte midagi aga no Lyon tuli sellele mängule väga üleolevalt ja sellepärast ma nende vastu nii vastik olen. Vastast võiks ikka vähekene austada! Kunagi oli Lyon CL üks mu lemmikuid aga nüüd on sellest klubis järel vaid hale vari!
              Ja milles see üleolevus täpsemalt seisnes, kui tohib küsida?

              Minule just tundus, et Lyon mängis väga ettevaatlikult ega tormanud ründesse. Üleolev ja Lyon hetkel küll ei sobi ühte lausesse, sest meeskond on hetkel tõesti väga kehvas seisus ja vormis koduliigas ja viimaste mängude esitused küll meestele mingit enesekindlust ega üleolevust ei sisendanud.

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                aga sa vaatasid ikka tähelepanelikult??? Cris oli esimene kes jalaga äsas!
                Nüüd olles videot näinud julgen väita, et Oliveira vääris punast kaarti sellest olukorrast. Algul tiris Crisi maha (käed kaela ümber). Siis maas olles andis algul küünarnukiga ja seejärel mitmel korral jalaga. Alles siis üritas Cris vastu lüüa, kuid kahjuks ei saanud raisale pihta.

                Olukord alates 3:58.

                Kommentaar


                  Kisub ikka vägisi sinnapoole, et Garde'i periood meeskonna bossina piirdub vaid ühe hooajaga. Algus oli super, kuid võimalik, et vaid tänu sellele uue peatreeneri efektile, mis ikka meeskondi kipub tabama. Praeguseks hetkeks, mil hooaeg on juba lõpusirgele jõudmas, peab küll tõdema, et vähemalt veel Garde'ist peatreenerina suuremat asja pole. Hetke seis liigas on häbiväärne, mida leevendab vaid see, et mõnel (Marseille) läheb samamoodi. Vigastused on muidugi ka käinud räsimas, kuid see ei tohiks olla vabanduseks. Samas ehk on see tänavune läbikukkumine pikemas perspektiivis hea. Saab lõpetada selle meeskonna ümberehitamise, millega alustatud on. Garde'i ainus korralik panus meeskonda ja äkki peakski ta tulevikus jääma oma juurte juurde.

                  Kommentaar


                    Kaua peab ootama sellise mehe nagu Hamdan Al Kamali debüüti. No tramaivõi, ma nii ootan juba!!!
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas football2u Vaata postitust
                      Kaua peab ootama sellise mehe nagu Hamdan Al Kamali debüüti. No tramaivõi, ma nii ootan juba!!!
                      Mis temas nii erilist on?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas football2u Vaata postitust
                        Kaua peab ootama sellise mehe nagu Hamdan Al Kamali debüüti. No tramaivõi, ma nii ootan juba!!!
                        Hetkel ei saa temaga riskida, kuna liigas käib kõva võitlus Euroopa kohtade nimel ja ka mõlemas karikasarjas on finaali jõutud. Esimene (liigakarikas) neist küll kaotati, kuid teine - Prantusmaa karikas on vägagi reaalne ära võtta, kuna finaalis kohtutakse kolmanda liiga klubi Quevillyga. Samas Quevilly on selles sarjas sel hooajal Koljati tapja maine külge haakinud, kuna on teel finaali konkurentsis kõrvaldanud sellised hiiud nagu Marseille ja Rennes. Finaal toimub siis homme ja üllataval kombel teeb sellest ülekande ka meil nähtav vene keelne kanal Futbol.

                        Kui Euroopasse jõutakse järgmine hooaeg, siis seal hakatakse kandma sellist vormi:


                        Kommentaar


                          Meistrite Liigat järgmine hooaeg Gerlandil suure tõenäosusega ei näe, kuid Garde on juba esimese hooajaga rohkem tiitleid korjanud, kui Claude Puel kolme aasta ja kordades paksema eelarvega.

                          Olen paari Lyoni logoga härrat foorumis ringi liikumas näinud. Õnnitlused neile!


                          (Jah, näete õigesti, karikat on tõstmas ka Quevilly kapten Gregory Beaugrard. Peab meeldima!)

                          Kommentaar


                            väga väga ilus žest lyoni poolt!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Olen paari Lyoni logoga härrat foorumis ringi liikumas näinud. Õnnitlused neile!
                              Mina tänan!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Converse Vaata postitust
                                väga väga ilus žest lyoni poolt!
                                Mis täpsemalt?

                                Jeee, Lyon!
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X