320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olympique Lyonnais

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

    Pistsime karikas kotti Ligue 2 keskmiku Grengoble.Karikas ,mis Gerard Houllieri arvates peaks üks selle hooaja eesmärkidest olema .

    väravalööjad ka
    23\' Karim Benzema
    30\' Karim Benzema
    50\' Mahamadou Diarra
    76\' Ben Arfa

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

      Hilise Govou iluväravaga 14 punktiga tabelis ees. Juninho sai taas hakkama paari ilusama karistuslöögiga, millest 1 tabas posti. Jällegi lasime liigagi varakult vastased ette. Noore kaitsja Clerci liialt halvast söödust oleksime võinud lasta sisse veel teisegi värava, kuid kaitse jõudis viimasel hetkel karistusalasse söödetud palli vahelt võtta. Tiago värav oli Govoui hea töö palli võitmiseks ja Wiltordi hea sööt. Teine värav tuli peale Marseille kaitsja ebaõnnestunud puhtakslööki mille Gouvou ilusti õhust Barthezi seljataha virutas.
      Järgmine mäng on laupäeval võõrsil Nancyga.

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

        See oli väga magus võit. Panin pappi selle peale, et Lyon kaotab poolaja, aga võidab mängu. Koefitsent oli muide 20,00. Arvake, kas ma andsin televiisoris rõõmustavale Govoule musi
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

          Üsna kehv mäng oli, mul slideshow.Aga eks kooseis ei olnud ka just kõige tugevam ja tähtis siiski et tuli kolm punkti. Benzema jättis taas väga hea mulje ja just tema söödust lõi Cacapa
          värava.Süda jättis kaks lööki vahele kui Nancy mees karistusalas pikali lendas ja endalegi tundus et seal oli viga, kuid kui mu pildiraamat olukorda lähemalt näitas tundus asi teistmoodi.Lõpueel sai Fred hakkama ilusa pealöögiga, mis latist sisse lendas ja võidu kindlustas.

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

            Esimesel poolajal oli mäng superkena, Wiltordi-Diarra värav oli ka kena,teine poolaeg ei olnud ka midagi hullu aga mida võib teha üks debiil, tuua 1-0 eduseisus vasakkaitsja asemele puhta ründaja ja mine mängima viimast kuradi viiteteist minutit kolme kaitsega.Nii loll ei anna olla lihtsalt mida kuradit ta mõtlema pidi.Viigivärav \'89 minutil.

            Vahetused sellised:
            Malouda sisse - Carew välja ,tähendas seda et Wiltord läks üksi ette
            Pedretti välja- Tiago sisse ,lihtsalt pooliku vahetus
            Berthod välja -Fred sisse ,no ma lihtsalt ei saa


            ****

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

              Algselt postitas Zaeka


              Esimesel poolajal oli mäng superkena, Wiltordi-Diarra värav oli ka kena,teine poolaeg ei olnud ka midagi hullu aga mida võib teha üks debiil, tuua 1-0 eduseisus vasakkaitsja asemele puhta ründaja ja mine mängima viimast kuradi viiteteist minutit kolme kaitsega.Nii loll ei anna olla lihtsalt mida kuradit ta mõtlema pidi.Viigivärav \'89 minutil.
              Selline küsimus OL fännidele. Et kas korrektne on öelda, et edu tuleb a) tänu või b) vaatamata GH kohalolule?
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

                Algselt postitas Jaan
                Selline küsimus OL fännidele. Et kas korrektne on öelda, et edu tuleb a) tänu või b) vaatamata GH kohalolule?
                Mul enne eilset mängu ei olnud tema absurdsest loogikast aimu. Ma ei oska seda täpselt öelda kas edu tuleb tänu temale või mitte aga ma kaldun arvama, et pigem see \"b\" variant.

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

                  Hea uudis!
                  Kaitseprobleemid on arvatavasti lahendatud. Oleme endale hankinud Patrick Mülleri, leping sõlmiti 2,5 aastaks.Üleminekusumma oli väidetavalt 3 millionit eurot.
                  Müller mängis Lyonis ka 2000 a. - 2003/04 hooajani.Võib mängida nii kesk-kui ka paremkaitses ning ka kaitsvat poolikut. Igatahes väga hea uudis, vähemalt me ei ostnud mingit Glen Johnsonit, kellest vahepeal kuskil juttu oli.

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

                    ma siin lugesin jah seda uudist ja mõtlesin, et mis point
                    müller ju mängib lyonis.
                    aga näed, juba ammu enam ei mängi
                    kus kohast ta siis tuli?
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

                      Baselist tuli, kui Lyonist lahkus viibis ta ühe hooaja Mallorcas kus ta vist ühtegi mängu ei teinud.(Selles viimases väites ei ole ma absoluutselt kindel.)

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

                        Suurepärane jalgpalliõhtu on rikutud!
                        Ei saanud sellest Lyoni kodulehe uudisest aru kas tänu vihmadele või on tänu vihmadele Stade Louisi uue muruga midagi lahti.Igatahes väga jama värk küll.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

                          Coupe de France-s Ajacciolt 2-1 võit lisaajal. Mängu ei näinud seega midagi tarka öelda ei ole.

                          Kooseis näitab seda et üsna tõsiselt me seda võtame, tegelikult treble oleks üsna kena ju.
                          Coupet - Réveillère (Clerc ), Cris , Müller , Monsoreau , Clément , Tiago , Juninho , Carew , Malouda , Fred.
                          Väravad \'105, \'113 Crisilt ja Govoult.
                          Kuramuse Revelliere olevat ka vist vigasena väljakult ära tulnud, loodame et midagi tõsist siiski ei ole.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

                            0-0 viigist enamat Bordeaux\'i vastu ei suudetud, mäng oli samuti üsna loid. Palli küll hoiti aga midagi sellega teha ei suudetud. Esimesel poolajal oli paar poolikut võimalust kuid teisel poolajal ei suudetud midagi korda saata, parimaks võimaluseks oli Crisi säärekõks Juninho karistuslöögist mille väravaht tõrjus. Igatahes pole sellise mänguga Meistrite Liigas küll midagi erilist teha.

                            Edit: Lattilöögi ma muidugi magasin maha

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

                              Algselt postitas Zaeka


                              0-0 viigist enamat Bordeaux\'i vastu ei suudetud, mäng oli samuti üsna loid. Palli küll hoiti aga midagi sellega teha ei suudetud. Esimesel poolajal oli paar poolikut võimalust kuid teisel poolajal ei suudetud midagi korda saata, parimaks võimaluseks oli Crisi säärekõks Juninho karistuslöögist mille väravaht tõrjus. Igatahes pole sellise mänguga Meistrite Liigas küll midagi erilist teha.

                              Edit: Lattilöögi ma muidugi magasin maha
                              Bordeaux vastu vedas Lyonil jubedalt sügisringis. Minu mäletamist mööda jäeti Brodeaux\'le 2-3 kindlat pennalt andmata. Mäng ise lõppes vist 1:1.

                              Aga see 0:0 oli igav.. väga igav. Lattilöök oli tore jah, kuid pall maandus ikka selgelt väravajoonest väljaspool.
                              Miks Carew ei mängind? vigastatud?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Olympique Lyonnais\'

                                Vigastusest ma ei ole midagi kuulnud, Carewil peaks 5 kollast täis olema ehk sellest siis.
                                Küll aga lonkas mängust minema Monsoreau ja peaks poolteist kuud eemale jääma, järelikult ka PSV mängudest. Õnneks peaks selleks ajaks Berthod vigastusest paranenud olema ja ka Diatta ANC-lt tagasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X