320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mängu vaatama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas hinnad võivad ajapikku langeda? Hetkel kõige odavamad Augsburgi mängule 50 euri (kuupäev ei sobi mulle) ja teiseks Mainzi mängule ca 70 euri. Ülejäänud algavad seal 100 euro lähedalt..

    Kommentaar


      Homme hommikul kell kaheksa bussiga Riiga, sealt Ryanairiga Bremeni ja sealt omakorda rongiga Hannoveri ja teisipäeva õhtul saab juba kohapeal vaadata mängu Augsburgiga.

      Kommentaar


        Reisil sai käidud ja lisan nüüd ka enda muljeid nähtust. Enne veel tasub ära mainida, et olen seda reisi plaaninud juba umbes neli aastat. Alati on olnud probleem ajas ja rahas. Kui on olnud üht, pole olnud teist ja vastupidi, või siis pole kumbagi olnud. Nüüd olid siis olemas mõlemad ja septembri lõpus algaski tõsisem planeerimine pihta. See selleks, räägin parem reisist endast.
        Hannoveri teatavasti otselendu ei lähe ja kuna bussiga tundus sinna ulmeliselt pikk aeg sõita (umbes 29 tundi), siis sai ikka otsustatud Ryanairi lennufirma kasuks. Lennud läksid Riiast Bremeni, kuna Tallinn-Bremen liini talveperioodil ei tööta. Riiga sai sõidetud Ecolinesi bussiga esmaspäeva varahommikul. Riiga jõudsime lõunaajal ja kuna Bremenisse läks lennuk alles pool kuus õhtul siis oli ka väheke aega Läti pealinnas ringi jalutada. Ilm oli kahjuks kehvapoolne ja peamiselt sai külastatud erinevaid kaubanduskeskusi. Lennujaama jõudsime kella kolmest ja seal oli üllatuseks see, et turvakontrollist läbi minekuks tuleb maksta 7 eurot. Muidugi oli see kirjas ka Ryanairi kodulehel aga selleks hetkeks oli see väike pisiasi ununenud.
        Kuna mingil kummalisel põhjusel oli lennupileti klasiks Priority (ei mäleta küll, et oleksin seda ostnud) siis saime lennukisse suht esimeste hulgas. Järjekord ise hakkas värava taha tekkima juba enam kui tund enne lennu väljumist. Lend päris läbi müüdud ei olnud. Leidus üksikuid vabu kohti Lennukis läks lahti ka mingi suuremat sorti siiberdamine WC ja istekohtade vahet. Arvet ma küll ei pidanud aga umbes veerand reisjatest käis kindlasti vetsus ära.

        Bremenisse jõudes oli juba kenasti pimedaks läinud ja linn paistis jõulutuledes väga kaunis välja. Eriti veel rongijaam mille ette oli väike jõuluturg rajatud. Rongijaamas oli ka väike segadus, kuna ei teadnud kas netist ostetud piletid peab ümber vahetama või võib nendega otse rongi peale minna. Peale kerget otsingut ja paanikat saime teada, et võime otse rongi peale minna. Rong väljus Bremenist täpselt õigel ajal ja saabus Hannoveri täpselt õigel ajal. Hotelli, milleks oli meil valitud Ahrberg Viertel, jõudsime natuke enne kella kümmet õhtul. Hotell ise oli mugav, kesklinna ja ja staadioni lähedal. Olgu siis öeldud ka hind milleks oli 44 euri öö inimese kohta. Võtsin juurde veel hommikusöögi mis lisas hinnale 6 euri inimese kohta.
        Järgmine päev algas kell üheksa hommikul, kui suund sai kohe võetud HDI arenale, mis oli hotellist 15 minutit jalutamist. Esimest korda seda oma silmaga näha võttis kõhedaks küll. Proovisin ka mängu pileteid kätte saada aga sealt tehti mulle selgeks, et piletid saab kätte 2 tundi ennem mängu algust. Peale seda oli veel kiire käik fännipoodi, kust sai ostetud fännisall ja klubi logoga müts.

        Peale seda võtsime suuna Hannoveri kesklinna, kus külastasime vanalinnas olevat jõuluturgu. Üldse oli avatud 3 jõuluturgu. Üks oli siis vanalinnas, teine rongijaama vastas nagu Bremeniski ja kolmas oli kesklinnast vähe kaugemal ja seda leida ei õnnestunud. Isegi päevasel ajal tundusid turud ilusad. Pimedas neid kahjuks näha ei õnnestunud.

        Kuna aeg oli piiratud siis oli plaanis veel kiire külaskäik Herrenhauseni aedade juurde. Tegemist on väga suurte aedadega mis on Hannoveri kuningate pärandiks. Sissepääs oli 3,5 eurot ja vaatamist oli seal küll. Kindlasti väga ilus koht mida külastada kevadel, suvel ja sügisel. Oli plaan külastada ka Luftfahrtmuseumi aga aja puudusel jäi sinna minemata.
        Staadionile läksime nagu soovitatud kella kuueks, kust saime ilma suuremate probleemideta kätte oma piletid. Oleks vabalt võinud mängule minna ka tund ennem mängu algust kuna rahvast oli suhteliselt vähe. 30,800 oli ametlik vaatajate arv. Arvestades seda, et HDI arena mahutab 49,000 inimest siis tühjasid kohti (eriti staadioni lõunaküljel) oli rohkem kui küll.


        Mängust niipalju, et elamuse sai kõva ja mängu lõpuks oli ka hääl ära. Eks sellele aitas kaasa see, et lahkuti võitjatena. Augsburgil eriti võimalusi polnudki - meenub kaks pealelööki mängu alguses aga need tõrjus Zieler kenasti ära. Ega kodumeeskonnalgi võimalusi väga palju ei olnud aga need, mis olid, löödi ära. Tõsi, Sane suht õnnega pooleks ja Joselu suht kahtlasest penaltist. Penalti sain ka videolindile.

        Peale mängu sai staadionilt ka suht kiiresti tulema. Ei tea kas see sõltus vähesest publiku arvust või on HDI lihtsalt nii hästi planeeritud?
        Järgmine päev sõitsime tagasi Tallinna ja seda täpselt vastupidises järjekorras kui sai tuldud. Väga negatiivse mulje jättis ainult Bremeni Ryanairi terminal. Väga väikesele territooriumile oli kokku surutud nii turvakontroll kui ka paar väravat. Oli hea meel, et sealt minema sai.
        Kokkuvõtteks niipalju, et reisiga jäin rahule ja kindlasti mingiaeg külastan Hannoveri uuesti. Tegemist on ilusa linnaga ja seal on ka mida vaadata. Oleks reis olnud päeva võrra pikem siis oleks kindlasti rohkem näinud. Praegu oli aga reis selline. Jäin rahule!

        Kommentaar


          Tore, et see aasta siit foorumist nii paljud juba mänge vaatamas käinud.

          Väga kena lugemine taaskord. Kiitus!

          Tundub, et Bundesliga mängud on see aasta popp teema. Äge!

          Kommentaar


            väga hea kirjeldus ja tore et selliseid reise ikka toimub

            Kommentaar


              Nii, märtsis lähen siis mina Dortmundi ja Kölni mängu vaatama. Piletitega läks õnneks hästi, sõbra sugulase kaudu saab piletid normaalse hinnaga ja normaalsed kohad.

              Mäng ise siis lükati edasi 14 märtsi peale. Meil olid loomulikult juba lennupiletid ja värgid enne seda ostetud. Õnneks oligi plaanis pühapäevani Dortmundis olla ja see väga mingit rolli ei mänginud, et reedelt laupäevale tõsteti. Lähme siis Riiast Ryanairiga Kölni 12 märtsi õhtul ja tagasi tulema Wizzairiga pühapäeval, see maandub samuti Riias. Lennu ja bussipiletite peale läks kokku ca 70 eurot, et sellega läks päris hästi. Majutuse saime ka Dortmundi kesklinnas kolmeks ööks. Selle maksumuseks kujuneb mingi 35 euri öö ja see on hotell. Ühesõnaga nende asjadega vedas, ehk tegime õigesti, et nii varakult asjad ära bronnisime.

              Nüüd oleks aga selline küsimus neile kes Dortmundis ja selle lähedal käinud on. Kuna reedel mängu ei toimu ja me juba siis kohal oleme võiks keegi soovitada mingeid huvitavaid ja ägedaid linnu mis 100 km raadiuses on Dortmundist. Võtsime rendiauto üheks päevaks. Nagu ma aru olen saanud siis Dortmundis kolm päeva kohe kindlasti mitte midagi teha pole.

              Kommentaar


                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                Nüüd oleks aga selline küsimus neile kes Dortmundis ja selle lähedal käinud on. Kuna reedel mängu ei toimu ja me juba siis kohal oleme võiks keegi soovitada mingeid huvitavaid ja ägedaid linnu mis 100 km raadiuses on Dortmundist.
                Wuppertal. Umbes 50km Dortmundist. Seal on rippuvad trammid. Nendega oli päris tuus mööda linna ringi tiirutada.

                Kommentaar


                  Hannover on ca 170-180 km (autobahnisid arvestades 1h20min sõitu ehk), seal on kusagil lennundusmuuseum, mis külastamist peaks väärima.
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                    Nii, märtsis lähen siis mina Dortmundi ja Kölni mängu vaatama. Piletitega läks õnneks hästi, sõbra sugulase kaudu saab piletid normaalse hinnaga ja normaalsed kohad.

                    Mäng ise siis lükati edasi 14 märtsi peale. Meil olid loomulikult juba lennupiletid ja värgid enne seda ostetud. Õnneks oligi plaanis pühapäevani Dortmundis olla ja see väga mingit rolli ei mänginud, et reedelt laupäevale tõsteti. Lähme siis Riiast Ryanairiga Kölni 12 märtsi õhtul ja tagasi tulema Wizzairiga pühapäeval, see maandub samuti Riias. Lennu ja bussipiletite peale läks kokku ca 70 eurot, et sellega läks päris hästi. Majutuse saime ka Dortmundi kesklinnas kolmeks ööks. Selle maksumuseks kujuneb mingi 35 euri öö ja see on hotell. Ühesõnaga nende asjadega vedas, ehk tegime õigesti, et nii varakult asjad ära bronnisime.

                    Nüüd oleks aga selline küsimus neile kes Dortmundis ja selle lähedal käinud on. Kuna reedel mängu ei toimu ja me juba siis kohal oleme võiks keegi soovitada mingeid huvitavaid ja ägedaid linnu mis 100 km raadiuses on Dortmundist. Võtsime rendiauto üheks päevaks. Nagu ma aru olen saanud siis Dortmundis kolm päeva kohe kindlasti mitte midagi teha pole.
                    millal see mäng sul 14. märtsi peale lükati veel? 23 dets alles pandi ametlikult mängude graafikud kuni 28. vooruni paika ja sellest ajast on see mäng koguaeg 14 märts 18:30 CET olnud, enne seda polnud mingeid ametlikke aegu. või sa oled üks neist, kest kuskil flashcorest endale aegu vaatab või?

                    Kommentaar


                      Ma tänan, et sa vaevusid minu pärast seda kõike üle kontrollima. Ära muretse, õnneks sel pole tähtust kas see mäng on reedel või laupäeval, sest jõuan juba neljapäeval. Livescore.com-ist vaatasin mänguaegu loomulikult. Ei teadnud, et flashscorest ka näha saab, tänud info eest

                      Kommentaar


                        barca foorumis oli ka üks samasugune ajuvend, kes kuskilt lambi livescorede järgi asju bronnima asus, kuigi ametlikult polnud veel midagi paika pandudki ja pärast nuttis kui aeg ära muudeti. hiilgav hiilgav. joppas sul, et pühapäevale ei pandud

                        Kommentaar


                          Ma loodan, et sa suutsid mu eelmisest postitusest irooniat välja lugeda. Tore igatahes, et sa mu reisile kaasa elad. Ma arvasin, et Borussia Dortmund ei meeldi sulle, ju ma siis eksisin.

                          Kommentaar


                            pohhui see iroonia, miks sa enne asjad ära bronnisid kui mängu kuupäev paika pandi. kuskilt lambi kohast sa ju vaatasid, et mäng on reedel ja siis imestad, et ümber tõsteti. tunnista raisk, et sa oled tohmakas ja sul joppas, et mäng pühapäevale ei tõstetud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Wuppertal. Umbes 50km Dortmundist. Seal on rippuvad trammid. Nendega oli päris tuus mööda linna ringi tiirutada.

                              Tundub, et selle võtame oma reisikavasse. Tänud soovituse eest. Seal linnas vist midagi muud erilist pole? Leverkusen vist ka kuskil seal samas. Plaan sealt ka läbi kiigata.

                              Kommentaar


                                Pàrast mòningast vòimlemist on mul nùùd pàase Schalke vs Hannoveri màngule. Oskab keegi òelda, et kas seal Gelsenkirchenis muidu miskit ùldse teha-nàha ka on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X