320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

    ei tea, kas just bordoniga, aga neil seal on üks mängijate mänedzer, Bukovic v6i midagi seesugust ja too on tuntud oma suurte panustega läbirääkimistel....tollal ajas ta ka balakovile soodsa lepingu välja, vfb aga maksis ja maksab praegu ja edaspidigi pensioni nii et mühiseb, aga see on teine jutt.

    k6ige kurvem selle loo juures on, et Timo kogu aeg on öelnud, et mu süda kuulub stuttgardile, et raha ei mängi minu puhul suurt rolli, peaasi, et mul meeskonnaga tulevikku oleks. tal oleksid ju head eeskujud olnud - kuranyi, hinkel, hleb ja tulevik oleks tal vfb-ga kindla peale olnud ja fännide kuum armastus samuti. ja nii kuum on praegu, vähemalt vfb kodulehekülje foorumis, viha ta vastu.

    ei tea, kas läheb ja nutab felixi 6lal natsa? bremen olevat talle juba äraöelnud, ju ta ikka inglismaale läheb, vahetab lehmanniga kohad?

    igal juhul on mul kole kahju kogu sest loost

    Kommentaar


      Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

      Fännid nõuavad, et Hildebrand kaitseks teise poole hooajast Amatöör võistkonna väravat ja kas siis Heinen või Benaglio väravasse panekut. Fännid sõimavad kord Timot rahaahneks ja kord reeturiks. Isiklikult ei taha minagi enam selle ilueedi nägu enam VfB särgis näha. Vat mis võib teha üks loll otsus Timo poolt.

      Bukovic ka oma hoole alla saamas Benagliot. Neetud agent. Vangi see tsurka.

      Saab huvitav olema esimese kodumängu fännide reaktsioon, kui Hildebrand väljakule sammub.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

        Tõesti kuum lugu. Otsustavaks olevat saanud mitte raha, aga puuduv lahkumisklausel, mis lubaks teatud tingimustel vahetada klubi. Säärane olevat Kuranyil, kuid kuivõrd lepingutingimused on salastatud, siis on see kõik sosina tasemel.

        Põidlahoidjate viha võib olla tunnetuslikult õige, kuid samas peab endale aru andma, et vutitööstus on juba selline. Hildebrand on olnud klubis pea 10 aastat ja ajad, kus oldi truud a) oma kodukandiklubile b) surmani, kuuluvad 50-ndatesse. Teine lugu on muidugi, kuidas toimus köievedu, paraku äris on eetika seitsmendajärguline.

        Hildebrand ei mänginud sügisringil sama hiilgavalt kui hooaeg varem, alles jõudu koguv keeris tema ümber lubab kahelda, kas kevadring paremini õnnestub. Igal juhul võib Timo + Bukovic endale valusalt näpu lõigata, samas ka tõelise tabamuse teha.
        http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

        Kommentaar


          Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

          Algselt postitas mel21

          Hildebrand ei mänginud sügisringil sama hiilgavalt kui hooaeg varem, alles jõudu koguv keeris tema ümber lubab kahelda, kas kevadring paremini õnnestub. Igal juhul võib Timo + Bukovic endale valusalt näpu lõigata, samas ka tõelise tabamuse teha.
          Seda on nii mõnedki fännid esile toonud, et Hilde pole enam sama hea kui aasta ja kaks tagasi. Nimelt keskmisel olevat pommitatud igas mängus Hilde väravat 5 puhul ja nendest läks keskmiselt üks löök sisse(Bundesligast jutt siis).

          Juba räägitakse järeltulijatest ja peaasjalikult on välja käidud kolm nime: Enke, Rensing ja Lehmann.

          Lõpuks siis loosung: Wir brauchen Fussballer,keine Models !!!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

            Mõned nädalad möödas ja on toimunud kaks mängu BL-s ning ostetud üks mängija.
            Kevaringi esimeses mängus ületati Mainz 3:1. Väga rabe mäng. Sel ndäalavahetusel saadi Nürnbergilt tappa 4:2.

            Ostetud mängija peaasjalikult muretsetud rõndemängu huvides. Muretsetud mängumehe nimi täispikalt on järgnev Elson Falcao da Silva ja ta hakkab kandma särki numbriga 15. Mängumees on võimeline mägnima mõlemal äärel, kuid parem jalaga on ta väheke osavam. Tõenäoliselt hakkab ta siis mängima vasakul äärel.

            Hakan Yakin laenati siis lõpuks välja ja tema uueks koduks mõneks ajaks on Galatasaray SK.

            Seoses Hildebrandi lahkumisega suvel on meiega seostatud nii mõndagi väravavahti. Sellised nimed on viimasel ajal läbi käind nagu Frey, Didulica ja ka on seostatud, et Aston Villa lillast tuleb hooaja lõpus meile tasuta Thomas Hitzlsperger.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

              see laupäevane latakas oli na valus teine küll, eriti, kui vaadata meie otseseid tabelinaabreid, oleksime v6idu korral vaid pügala bayernist maas. kurb, aga tüüpiline vfb. kolmas kaotus järjest nürnbergile kodus.

              väravavahi asjus veel - ma vedasin oma kalli kaasaga siin kihla, tema nimelt väidab, et timo jääb vaatamata toimunule ikkagi stuttgardisse edasi. ma muidugi pole veel nii suure r66muga ühtki kihlvedu kaotanud ja sel puhul joome selle shampa ka koos ära! aga eks aeg näitab.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                noniii, pole midagi teha, pudeli shampat kaotasingi, kas lasen ka siin virtuaalse pudeli rivitult? proost siis!

                timo pikendaski lepingut aastani 2007, kes oleks seda veel uskunud. ilma bukovici ja väljaastumisklauslita!

                nüüd jääb vaid oodata, et tänasel päikesepaistelisel päeval ka v6it kodo tuleks!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                  Algselt postitas fennek4


                  noniii, pole midagi teha, pudeli shampat kaotasingi, kas lasen ka siin virtuaalse pudeli rivitult? proost siis!

                  timo pikendaski lepingut aastani 2007, kes oleks seda veel uskunud. ilma bukovici ja väljaastumisklauslita!

                  nüüd jääb vaid oodata, et tänasel päikesepaistelisel päeval ka v6it kodo tuleks!
                  see oleks hea kui see ikka nii oleks.
                  aga fännide armastus pole enam nii suur nagu ennem. üks peapõhjusi miks ta ikka meie veel jääb on see, et kui on valida inglise liiga keskmiku Liverpooli pakkumine ja Meiepakkumine siis ei saagi olla küsimust kelle pakkumise ta vastu võtab. Timole oli kindlasti pettumus, et tema vastu väga suured klubid huvi ei tundnud. Kui nüüd Schalke Kevinit ka ära ei meelitaks suvel sisi oleks tore täitsa edasi liikuda. Fennek tead rääkida kuda see uus poiss Elson ka on?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                    Algselt postitas PraS


                    Fennek tead rääkida kuda see uus poiss Elson ka on?
                    mul pole 6rna aimugi. olevat siin esimest korda lund näinud ja sellest väikese shoki saanud ?? ma loodan väga väga, et temast teist centurioni ei saa.

                    sammer ja brasiilia sisseostud - ega mul eriti hea tunne ei ole selle juures, kui tema dortmundi-aega meenutada

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                      viimasest kahest kodumängust üks punkt on ikka hale küll.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                        Mina kui Lauterni fänn olen rahul. Ja teema oli selgelt see, et kui Cacau koos ülejäänud müüriga koos oleks üles hüpanud, siis poleks Engelhardti löök müürist üle läinud.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                          Krt ma nõuan Sammeri minekut. Kaua see korralagedus meie platsil kestma peab. Ma nõuan Krassimiri peatreeneriks. Ühesõnaga kaua me eduseise maha mängime. Aga ma loodan, et Parma ahju ikka pannakse.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                            Kohtunik jättis selge pendla andmata...Sama ka Bochumil - aga neil võeti ka üks värav ära, väidetavalt sulg, aga polnud.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                              Algselt postitas Aramis


                              Kohtunik jättis selge pendla andmata...Sama ka Bochumil - aga neil võeti ka üks värav ära, väidetavalt sulg, aga polnud.
                              igatahes. ma pole kuangi suur Sammeri austaja olnd ja praegugi loodan et Matthias saab kinga. Krassimir bossiks

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                                kardan, et meie k6rghooaeg hakkab otsa saama. v6i äkki ongi juba läbi? igal juhul kahju, väga kahju. mul pole tujugi tänast mängu kommenteerida ja kole külm oli ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X