320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

    Parmalt pähe saada on ikka häbi küll, eriti veel arvestades Parma hetkeseisu
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

      on nagu ta on meie seis praegu, aga ma olen tohutult 6nnelik, et timo jäi, momendil on ta meie parim mängija - ja just hoidis ära kolleri penalti!!!! loodan, et ka mängu v6idame, dortmund on niigi nutuses seisus.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

        Timo tegi paar supertõrjet ikka. Vfb jäi siis 2:0 peale, oleks võinud suuremgi skoor olla. Tore mäng oli muidu.
        Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

        http://lisaaeg.wordpress.com

        Kommentaar


          Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

          VfB Stuttgart - Schalke 04 3:0

          Kena mäng oli.

          Ahjaa nagu ka eston ühes teises teemas mainis siis järgmiseks kaheks hooajaks sai muretsetud sakslasest mängumees Thomas Hitzlsperger. Tõenäolislet lükkab Sammer ta vasakpooliku kohale, kus praegu sagib Cacau.

          Veel on juttu olnud Vignali tulekust. Temagi oleks tore poiss meie tiimi ja mis kõige tähtsam, et ta tuleks jällegi tasuta.

          Kodus oleks tore viimases voorus Bayern paika panna ning BL võit koju tuua lõpuks

          Kommentaar


            Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

            siin viimane postitus mängu kohta schalkega......nüüdseks hooaeg läbi. pole ma enam ammu nii kehva hooaega näinud meil ja viis viimast mängu ei k6lvanud enamüldse kuhugi (miks? - ei tea) ja nii saab l6puks igaüks sellise koha tabelis, mille ta on ära teeninud....meie siis hapu viienda koha. ja kaks aastat järjest sama draama. kurb.

            eriti mäng bayerni vastu laupäeval oli KOHUTAV! vastane ei teinud üldse mingeid katseid ise mängida ja meie kahjuks samuti. ainuke, kes midagigi tegi, v6i vähemalt proovis, oli teisel poolajal sissevahetatud elson. pole veel enne seda juhtunud - 15 minutit enne mängu l6ppu ei suutnud enam staadionile jääda ning tulime tulema. päris väljavilistamist fännide poolt ei tahtnud ka näha.

            viimased k6lakad: kuranyi läheb schalkesse, hlebi ostab arsenal 20 milli euroga ja meira läheb portosse. mis meist saab? pole 6rna aimugi.

            nüüd aga ilusat suve k6igile!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

              tänane uudis: vfb ja sammer l6petavad lepingu. mul ikkagi kahju, et nii läks, aga ju ma veel sammeris sellest ajast kinni, kui ta meil mängis, ja mängis vägagi edukalt. kahju et treenerina ei klappinud.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                Algselt postitas fennek4


                tänane uudis: vfb ja sammer l6petavad lepingu. mul ikkagi kahju, et nii läks, aga ju ma veel sammeris sellest ajast kinni, kui ta meil mängis, ja mängis vägagi edukalt. kahju et treenerina ei klappinud.
                Mul on hea meel, et ta tagasi astus. Keda meil on asemele tahta? Ottomar oleks tore vana.

                Üleminekutest ka niipalju, et arvatavasti ühtegi uut meest enam ei tule, kui just kolmest(Meira, Kuranyi ja Hleb ) ässast ei loobuta. Järgmiseks hooajaks on meil siis toredaid saksa poisse rohkem.

                Meie noored A ja B klassi poisid on ka saamas 1/2finaali. Ootaks noortest ka kellegi esiletõusu.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                  spekulatsioonid ikka liiguvad uue treeneri koha peal. hitzfeld oleks muidugi ilus vangerdus ja väga hea treener on ta ka, tal juba k6ik tiitlid v6idetud. aga mulle isiklikult meeldiks daum rohkem, aga v6ib-olla peaks ma oma nostalgitsemistest jagu saama (sammer on hea näide selle koha pealt). m6ni alpi mägilane, kas siis shveitsist v6i austriast ei oleks mulle eriti mokka mööda, kui siis too baseli mees.

                  ja kevin ikka vist schalke poole teel, las minna! tahaks hoopis forselli meile, aga eks näib, p6nev on see ikkagi, mis meie klubis praegu toimub, aga kas ka 6igete otsuste jaoks küllalt palju raha välja osatakse käia, on muidugi omaette teema.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                    Hitzfeld ei tule Stuttgarti. Ütles teine väga kindlalt ära.

                    Kevin lahkub Stuttgartist kindlasti. Küsimus on veel ainult kuhu.
                    Be real all the way =)

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                      täiesti kogemata juhtusin leidma sellise foorumi ja topicu. olen vfb\'l mõnda aega silma peal olnud ja need kaks viimast hooaja lõppu on tõepoolest kurvad olnud. kohutavalt kahju oleks leiva lahkumisest, tüüp on end viimasel hooajal tohutult tõestanud. samas pole mul sugugi kahju ei kuranyi (tegelane, kes viimase hooajaga end devalveeris) ega sammeri lahkumisest. iseasi mis edasi saab. ma ei jõudnud kõiki selle teema postitusi läbi käia, aga kohe alguses kõlas läbi retoorika et \"švaabid-švaabid...\" ei ole ma siiamaani aru saanud, miks kõikjal švaabidest räägitakse, kui meeskonna identiteet ei pruugi sugugi nii piirkonnakeskne olla. ja kui palju on vfb\'s kasvõi saksa rahvusest mängijaid? aga respect kõigile eesti vfb sõpradele küll uuel hooajal saab jälle head ja halba... loodetavasti head rohkem.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                        uutest treenerivariantidest olete midagi kuulnud? eks ikka schachner õhus.. aga ka... guus hiddink!?!?!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                          tere söör, tore, et üks fänn meil siin jälle juures!

                          Hiddink oleks muidugi üks minu favoriite treeneriks, aga ma ei usu eriti, et tulla tahab - eindhovenil on ju koht cl-is vaat et garanteeritud. ahhh, kui daum tuleks, oleks ma happy.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                            jah, ehk van hooijdonk vihastab daumi korralikult välja aga kölni hambad tuleb samuti daumist eemal hoida, mõlemal klubil on ju temaga üht-teist heietada-meenutada. ja täna meira meil külas, näis kui raskeks eestlaste elu teeb - lööb veel kolligi nagu slovakkide vastu?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                              Ungari koondislasest reservründaja Imre Szabics lahkub Stuttgartist ning liitub Geissböckeniga
                              Duo Poldiga tõotab tulla terav:P

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                                kuidagi kummaline olukord praegu, nagu üks ajastu hakkaks jälle otsa saama - kui palju on meil neid olnud - viimati elber-bobic-balakov-trio - ja l6puks ikka k6ik laiali valgund. see lihtsalt ongi selle spordi loomus, raha mängib ikka väga suurt rolli. kurany lahkumisega l6peb ka see ajastu, eelmisel hooaja trikoodest oli 60% tema nimi seljale k6rvetatud! kahju, väga kahju, et me tipus olles siiski tiitlini ei j6udnud, tagantjärele oleks isegi uefa pott v6imalik olnud, kui oleksime parmast jagu saanud....

                                kas oskame jälle hea meeskonna kokku panna? sest l6ppude l6puks vähemalt mina olen vfb, ja mitte üksiku mängija fänn, kuigi nii m6ndagi on hea \"omaks\" pidada. ja näiteks nii m6ndagi peangi meie omadeks - sammer, klinsi, bobic, bala, üksk6ik kus nad siis ei mängi v6i mida iganes nad ka ei tee.

                                oh jah, vähemalt treeneri küsimus v6iks varsti lahenduse saada, see valimine muutub juba p6nevamaks, kui seda paavsti oma oli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X