320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurat, teie kapteni paneks ma küll põlema - nii ei tehta!!!
    Olen selgelt praeguseks "Klubi" poolt.

    Kommentaar


      Mäng on ikka päris jõuliseks muutunud

      Ai-Ai! Nürnbergi ründaja Kristiansen ei realiseeri 1-1 olukorda

      Teise poolaja alguses lööb Marco Engelhardt nurgalöögist tulnud palli väravasse ja seis on 2-1 Nürnbergi kasuks

      Hetkel dikteerib sündmuste käiku selgelt Nürnberg

      Pavel Pardo realiseerib pendla ja seis on 2-2!

      Suttgartil on olnud pärast viigiväravat mitu päris head võimalust

      Normaalaeg jää viiki ja tuleb lisaaeg
      Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



      Ken Lee tulibu dibu douchoo

      Kommentaar


        Meile lihtsalt need mõtetud kolkaküla poisid ei sobi. Aramis sina aga ära ohi minu poiste kallal

        Kommentaar


          Eilse mängu väravad:
          1. poolaeg - http://www.youtube.com/watch?v=WzxtbKD829I
          2. poolaeg - http://www.youtube.com/watch?v=LwtawdDZsrg
          Lisaaeg - http://www.youtube.com/watch?v=_8-FgJq4TFw
          Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



          Ken Lee tulibu dibu douchoo

          Kommentaar


            Njaa. Vaatasin siis ka kohtumise ära ning pean tõdema, et midagi nii lolli, mille eest Cacau punase teenis, pole ma tükk aega näinud. Nii süütus olukorras närvi minna ja vastasele rusikaga äsada - no lausa võimatu ju. Aga näed, mõnede jaoks polegi.

            Nagu juba PraS mainis, et Stuttile Nürnberg ei sobi ning seda oli näha ka. Olid päris hädas teistega. Mitmel korral päästis riigi meistrid vaid Hildebrand. Aga all credits to Nürnberg ning lisaks veel aplaus suurepärase võiduvärava eest.

            Ehk läheb Stuttil järgmisel aastal paremini.

            Kommentaar


              Eilse mängu pidanuks võitma... meie, siin pole kahtlustki. Meeskond võitles viimaste sekunditeni, kuid jah, üks individuaalne sooritus Nürnbergi poolt nullis kogu pingutuse. Tõsi, mulle ei meeldinud tõsiusklik Cacau näide tema arusaamast ligemesearmastusest, mis polnud mingil moel ilusam van Bommeli sooritusest Pardo vastu, lihtsalt tulemus oli erinev – meie mees saadeti tribüünile. Meira oleks pidanud olema viimane mees, kes sellises olukorras närvid kaotab. Kaardid läksid vahetusse.
              Ma ei suuda siiani mõista, kuidas Nürnberg meie vastu kontraid 100%selt realiseerivad. Mäng oleks võinud minna pendlateni, ilusa hooaja krooniks oleks näinud, kuidas Hildebrand pendlaid ära võtab ja kuidas meie mehed pendlaid realiseerivad. Muidu oli tõeline MMi tunne.
              Oleks väga tahtnud olla tunnistajaks meie esimesele duublile, aga eks teeme selle asja teine kord ära.
              Küsiks veel seda, kas keegi selle mängu salve kah võttis, oleksin koopia eest väga tänulik! Hea kunagi meenutada ja joriseda.

              Kommentaar


                Algselt postitas söör Vaata postitust
                Küsiks veel seda, kas keegi selle mängu salve kah võttis, oleksin koopia eest väga tänulik! Hea kunagi meenutada ja joriseda.
                Ma võtsin ühele plaadile koos CL finaaliga, kuid võiin homme karikafinaali eraldi plaadi peale võtta, ent meievaheline distants pole väga väike. Kui huvi on, kontakteeru PM-is.

                Kommentaar


                  Nüüd on siis asi tehtud - BASTÜRK!

                  Kommentaar


                    Bastürk kindel mängumees, peaks kindlalt põhis olema.
                    Glooory glooory ManUnited!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas M_Kaasik Vaata postitust
                      Bastürk kindel mängumees, peaks kindlalt põhis olema.
                      Meie satsis saavad ainult põhis olla tõsised töömehed.
                      Mina loodaks et Heldt värbaks nüüd veel kas Helmese või Zidan-i.
                      Järgmisest hooajast loodan ja ootan, et mõni noor veel esile tõuseks ja ehk on selleks vast ka Manuel

                      Järgmine hooaeg oleks meeldiv lõpetada esimsena, kuid peaeesmärk on vast ikka CL koht
                      Last edited by PraS; 30.05.07, 11:30.

                      Kommentaar


                        krt zidan on kõvamees, olen teda näinud see hooaeg paar korda mängimas tv vahendusel, jube hea tehnika vms, supper ost oleks, bremenis ta ei saantki normaalselt võimalust kahjuks aga sellises sitas klubsi nagu mainz tagus kolle kõvasti

                        Kommentaar


                          Head uudised Stuttgartist - Delpierre pikendas oma järgmisel aastal lõppevat lepingut 4 aasta võrra (st aastani 2012)!
                          Lauthile ütlesime aga ära ja seda meest me uuest hooajast enda ridades enam ei näe.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Mina loodaks et Heldt värbaks nüüd veel kas Helmese või Zidan-i.
                            Minu teada on kõnelused Zidani ja Heldti vahel lõppenud. Viimased jutud räägivad, et Heldt on väga huvitatud Karim Ziani'st, samuti räägitakse meie enda kadunud pojast Ioannis Amanatidisest. Kui ta suudaks vigastustest vaba olla ning näidata sama taset, kui viimased aastad Frankfurdis, siis: "Willkommen zurück!" Kuigi jah, ootaks ju alati midagi huvitavamat.
                            Ja selleks huvitavamaks meheks võiks olla Omar Bravo

                            Kommentaar


                              Gentner siis Bayerisse laenule üheks hooajaks. Huvitatud oli temast ka KSC.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Huvitatud oli temast ka KSC.
                                On ikka jultunud tüübid! KSC oleks küll viimane koht, kuhu me enda kasvatatud mehi välja peaks laenama. Badeni jobud võiksid ikka tervet mõistust üles näidata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X