320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma küll mängu ei näinud, aga kui endale ka kolm kolli lüüa lastakse, siis ka kõik väga okei ju ei ole.

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      Ma küll mängu ei näinud, aga kui endale ka kolm kolli lüüa lastakse, siis ka kõik väga okei ju ei ole.
      Vähemalt meie suudame kodus väravaid lüüa. Milan seda ei suutnud mingite poisikeste vastu. Mängu pole näinud veel, kuid tore kui poisid vahest ka mängida otsustavad.

      Kommentaar


        Parim kaitse on rünnak.

        Kommentaar


          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
          Parim kaitse on rünnak.
          Siis loobu Milanist ja pühenda end täielikult oma teisele armastusele Arsenalile.

          Kommentaar


            Lase ma tuletan sulle meelde ,et need "mingid poisikesed" hoiavad premierleagues esikohta.

            Kommentaar


              kohe kui stutgart saavutab mingi võidu hakkavad osad ajama et stuttgart nüüd parim.Kõva asi et nad werderit võitsid vb saavad siis tõesti bundesligas 10ne hulka ja mis sellest euroopasse nad ikkagi ilmselt ei saa.Tahaks näha mitu väravat siis stutgart oleks arsenali vastu löönud kui nad oleksid ime kombel alagruppist edasi saanud

              Kommentaar


                Algselt postitas karl15 Vaata postitust
                kohe kui stutgart saavutab mingi võidu hakkavad osad ajama et stuttgart nüüd parim.Kõva asi et nad werderit võitsid vb saavad siis tõesti bundesligas 10ne hulka ja mis sellest euroopasse nad ikkagi ilmselt ei saa.Tahaks näha mitu väravat siis stutgart oleks arsenali vastu löönud kui nad oleksid ime kombel alagruppist edasi saanud
                Ela ennast mujal välja. Kes on öelnud, et Stuttgart parim on?
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Nüüd vaja olla tähenorija lissalt alati peale stuttgarti võitu ollakse alati nii pilves oma võidust et nagu ollakse parimad nüüd kohe

                  Kommentaar


                    Kui eilset mängu tervikuna vaadata, siis oli isegi märgata, et väike samm paremuse poole on astutud, samas, esimesel poolajal olime sama kehvad kui sel hooajal keskmiselt, ainsaks päiksekiireks Gomezi individuaalne tase. Marica oli eile taas täiesti kohutav, nii et Cacau – ole meheks – welcome on board! See on minu tagasihoidlik arvamus. Aga mäng oli muidugi äge – 9 väravat on isegi tavalise VfB ja Werderi kohtumise kohta natuke palju, aga machts spass! Teisipäeval tuleb idaprantslastest tabelis ettepoole minna, kaua see jama kestab..
                    Ja Karl15, su tähenorimise neologism on päris armas, ma hakkan seda kasutama

                    Kommentaar


                      Eks me hooaja lõpus oleme targemad.
                      Loodan, et saate ikka Euroopas järgmine hooaeg mängida.

                      Kommentaar


                        Järjekordne võit teile Cottbusi üle (1:0) ja 2 koht ongi ainult 6p kaugusel.
                        Värava lõi muide Meira.

                        Kommentaar


                          AC Milan, Juventus ja AS Roma kipuvad teie Super Mariot ostma. Ilmselt käiakse välja ka selline klots, millest ei saa keelduda ja tuleb hakata suvel omale uut väravatevasinat hankima?
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                            AC Milan, Juventus ja AS Roma kipuvad teie Super Mariot ostma. Ilmselt käiakse välja ka selline klots, millest ei saa keelduda ja tuleb hakata suvel omale uut väravatevasinat hankima?
                            Miks?Meil leidub klubis piisavalt talente. Läks Bobic ära võtsime Kevini ette ja tegime tast mängija. Läks Kevin ära võtsime Mario ette. Läheb vb Mario võtame Manueli ette.

                            Kommentaar


                              Nojah loodame. Gomezi kaotus oleks ikkagi suht valus.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                "Super" Mario Gomez lõi eile Saksamaa eest 2 naela šveitsi kirstu.
                                Saksamaa koondis võitis siis 4:0 šveitsi koondist võõrsil.(Teised väravad lõid Klose ja Podolski.)
                                Gomez jättis taas VÄGA HEA mulje. Ma oleks imestunud, kui ta juba suvel kuhugu mujale ei siirduks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X