320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lihtsalt ulme kui lambad võivad olla mängijad ning kohtunikud.
    Esmalt kohtunikud. Võtsid Mazalt kindlalt määraustepärase värava ära ja siis annavad Stutti kasuks Ibisevicile sellise pennu mida isegi Dima IV liigas poleks andnud. Ja siis muidugi Ibisevic Ehitab palli endisele stutti duubli väravavahile kätte ja siis taob selle pilvedesse.

    Lõpuks teeb kino eelmise hooaja halvim kaitsja, kes ikka põhis on ehk siis Serdar Tasci triobeti trikki Lihtsalt ulme - mitte midagi pole muutunud Stuttis. Ma ei saa aru miks ma ikka seda satsi toetan

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Lihtsalt ulme kui lambad võivad olla mängijad ning kohtunikud.
      Esmalt kohtunikud. Võtsid Mazalt kindlalt määraustepärase värava ära ja siis annavad Stutti kasuks Ibisevicile sellise pennu mida isegi Dima IV liigas poleks andnud. Ja siis muidugi Ibisevic Ehitab palli endisele stutti duubli väravavahile kätte ja siis taob selle pilvedesse.

      Lõpuks teeb kino eelmise hooaja halvim kaitsja, kes ikka põhis on ehk siis Serdar Tasci triobeti trikki Lihtsalt ulme - mitte midagi pole muutunud Stuttis. Ma ei saa aru miks ma ikka seda satsi toetan
      Ma ka ei saa aru miks sa toetad?
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Sest Stuttgarti fännidel pole kunagi igav? Ma olen vist ennem ka maininud siin, et vaatan Stuttgarti mänge alati hea meelega, sest nende osalusel näeb tavaliselt lahtust mängu ja palju väravaid. Eile küll päris nii ei olnud esimesed 60-70 minutit, kuid viimased 20 minti oli üsna tempokas ühe värava alt teise alla mäng. Võitu vast vääriti rohkem, kui külalised, kuid veidi oli ebaõnne. Küll hooaja kokkuvõttes taas Euroopa kohtade eest heideldakse. Heal juhul ka CL-i kohtade eest.

        Miks Okazakit eile mängu ei lastud?

        Kommentaar


          Euroopa Liiga vähemalt olemas.

          Kommentaar


            Cacaule klounaadi eriauhind. Ise ka naeris pärast.
            AILTON

            Kommentaar


              Algselt postitas Aílton Vaata postitust
              Cacaule klounaadi eriauhind. Ise ka naeris pärast.
              Videopilti?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                ei näinud seda olukorda, ühel hetkel oli cacau käpuli maas ja ei tahtnud enam kuidagi püsti tõusta. juhtusin 2:2 olukorda filmima:



                +

                soundcloudis 4 minutit meie sektori emotsiooni 85 mänguminuti kandis

                bremen on sümpaatne sats ja tore, et jälle väravaid tuli.

                Kommentaar


                  eem kas nyyd Bruno saab kinga? 0:3 kodus Hoffen peksa saada!!!
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    eem kas nyyd Bruno saab kinga? 0:3 kodus Hoffen peksa saada!!!
                    Ikka, kuidas siis muidu..

                    Babbeli kättemaks - väidetavalt oli Hoffenheimi satsis kokku 13 endist VfB palgalist.

                    Kommentaar


                      saksa vuti fanatid, mõnda kvaliteetset striimi molde-stuttgart euroopa liiga mängule on pakkuda?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 17 Vaata postitust
                        saksa vuti fanatid, mõnda kvaliteetset striimi molde-stuttgart euroopa liiga mängule on pakkuda?


                        sama streami pealt näed Koleegid vilistavad
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Täna bookisin lennupiletid ära ning 23. jaanuar Stuttgartisse minek. Nüüd seisab siis ees raskem ülesanne, et saada pilet 19 vooru mängule Stuttgart-Bayern. Kui see ei peaks õnnestuma, siis tuleb ilmselt väike rongitrip ette võtta ja proovida variante Eintracht-Hoffenheim või Freiburg-Leverkusen. Loodan parimat.

                          Kommentaar


                            Poolajaga 4 väravat 50 000 pealtvaataja ees Bukarestis.

                            Kommentaar


                              Taas võidurajal

                              Kommentaar


                                Koledad võidupunktid Greuther Fürthi vastu. Esimese poolajal jäeti meile veel üks pennu andmata kuid toredaks teeb meele, et nüüd ollakse EL kohast 1 ja CL kohast 3 punni kaugusel.

                                Järgmine mäng siis otsese CL koha konkurendi rahaklubi Schalkega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X