320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ise olete ka juba "selliseks satsiks" saanud. Tegelikult loodan, et te Herthat ei tee. Suveni suudate vegeteerida, aga ma ei kujuta ette küll, kust te täiendusteks raha võlute. Kedagi ju enam müüa pole.

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      Ise olete ka juba "selliseks satsiks" saanud. Tegelikult loodan, et te Herthat ei tee. Suveni suudate vegeteerida, aga ma ei kujuta ette küll, kust te täiendusteks raha võlute. Kedagi ju enam müüa pole.
      täiendusi väga vaja polegi. Ise tuleb mees olla lihtsalt

      eilse mängu väravad - http://www.dailymotion.com/video/xgw...rojadirecta-es

      Kommentaar


        Kui ise suudetakse pool hooaega "mees"olla, küll siis ka neile meestele kosilasi tekib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
          Kui ise suudetakse pool hooaega "mees"olla, küll siis ka neile meestele kosilasi tekib.
          Lisaks nendele meestele on ka noortelt kaupa peale tulemas. Ega naljalt A ja B klassi praegu ei juhita. Eelmine aasta pandi A klass kinni ning B klassis kaotati aint Nürnbergile. Stutt pole kunagi olnd klubi, kes teeks mingeid rekordoste.

          Kommentaar


            stuttil ikka vedas sitaks, et nad meie käest 3p said, oleks me oma võimalusi natukenegi ära kasutanud, oleks võinud me vaballt mingi 6-3 stiilis võita...aga mi solnud see olnud ega meie seis täiesti lootusetu veel pole

            Kommentaar


              Hr Funk, palju õnne sulle ning loodetavasti sööd end sinna paremale tiivale sisse

              Kommentaar


                kui kokkuvõtet vaadata, siis võib ulreichist veel mängumees saada. harniki värav oli ilus, kahju, et 2 jõuti meile ära lüüa. hellitan siiski lootusi, et pääseme edasi.

                marica on meeskonnast bännitud, loodetavasti õnnestub ta koju pallima saata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas undusk22 Vaata postitust
                  kui kokkuvõtet vaadata, siis võib ulreichist veel mängumees saada. harniki värav oli ilus, kahju, et 2 jõuti meile ära lüüa. hellitan siiski lootusi, et pääseme edasi.

                  marica on meeskonnast bännitud, loodetavasti õnnestub ta koju pallima saata.
                  ma nägin aint teist poolaega, kuid no mida see bruno räägib. rahul teise poolajaga. ta on vist daun või marsilt.

                  muidugi see vahetus oli lihtsalt ulme. georg pandi dmi mängima, hea et siis veel Hammelit tipuründajaks ei pandud.

                  üldiselt oli selgelt näha,et cacau hakkama ei saand, kuid svenni ei raatsitud mängu panna.

                  ma siiralt loodan,et selle itaalia udu asemel on põhis järgmine mäng Celozzi ning Funk on paremal. Khalid isegi ei suuda palli küljeauti panna

                  Kommentaar


                    Kes mulle väga meeldis oli Okazaki.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      Kes mulle väga meeldis oli Okazaki.
                      Jah. Kutt oli kaval ja osav.

                      Kommentaar


                        Mingi jaapanlaste fetish on jälle Euroopas lahti läinud pärast Kagawa edu Dormundis ja Jaapanlaste edu nii MM-il kui ka Aasia karikal. Peale 2002 MM-i oli ka nii. Aga nii palju kui mängu nägin (30 minti kuskil) siis ka mulle jättis Okazaki väga positiivse mulje.

                        Kommentaar


                          olin pärast pühapäevast mängu brüno peale ikka väga pahane,sest hetkel , kui 3:2 meile oli õhus, vahetas ta harniki ühe lokkis peaga mehe vastu ja andis sellega initsiatsiivi farmaatsiatehase meestele ära... hea mäng oli, aga valusa lõpuga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas undusk22 Vaata postitust
                            olin pärast pühapäevast mängu brüno peale ikka väga pahane,sest hetkel , kui 3:2 meile oli õhus, vahetas ta harniki ühe lokkis peaga mehe vastu ja andis sellega initsiatsiivi farmaatsiatehase meestele ära... hea mäng oli, aga valusa lõpuga.
                            See Georgi sissepanek teist mängu järjest paneb mind kukalt kratsima ikka täiega. Ja nüüd sarjab Sven-i. Müstika. Samal ajal on tal paremal kaitsetiival udude tipp mängimas.

                            Kommentaar


                              Kurb tõdeda aga Stuttgart on ikka hale enda vari,vaadates seda mängu Benfica vastu.loodan,et peale 90' ma eksisin aga nuu ei usu eriti.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Eem njh 0:2 bye Euroopa mängud,aga vist leidsin vastuse ,Stuttdardi vaevavad laatsareti laine.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X