320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina isiklikult loodan ühe kõva treeneri tulekut, kes ka salamahti on meie klubi fänn. Viimasel ajal on ta ka suu lahti teinud,et teda huvitaks üks huvitav projekt, kuid see uus klubi ei peaks olema teps mitte tippklubi.

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Mina isiklikult loodan ühe kõva treeneri tulekut, kes ka salamahti on meie klubi fänn. Viimasel ajal on ta ka suu lahti teinud,et teda huvitaks üks huvitav projekt, kuid see uus klubi ei peaks olema teps mitte tippklubi.
      Klopp? OM-i suvisele päringule oli vastanud, et tahab aasta puhata. Oleks kahtlemata huvitav, kui Stuttgart püsima jääks aga ma kardan, et kõik teed viivad järgmine aasta Münchenisse.

      Kommentaar


        Klopp just hiljuti ütles, et võib varsti taas kuhugi peatreeneriks minna. See PraSi ütlus, viimasel ajal on ta ka suu lahti teinud,et teda huvitaks üks huvitav projekt, kuid see uus klubi ei peaks olema teps mitte tippklubi, on sellest samast intekast. Täna mingid briti lehed viivad teda juba Liverpooli, kui Rodgers hakkama ei saa omadega. Bayernisse ma loodan väga-väga, et ta ei lähe. See oleks Dortmundi fännidele kerge noahoop kah.

        Kommentaar


          See on lihtsalt kohutav kui rumalad saavad mängijad kastis olla. Täna oleks võin olla seis 5:1 min. Ja pallikaotused tulevad paljuski sellest,et söödetakse kaasmängijale kes on koheselt surve all. Ja loomulikult ka sellest väga ohtlikud kontrad.

          Sellest Gentneri poputamisest ma ka aru ei saa. Vaja on võita ja sa hoiad kahte nii kaitsvat poolikut mängus. Minu mõistus seda ei taju igatahes.

          Loodetavasti Zorniger lahkub või tekitab omale munad.

          Kommentaar


            Didavi on siis lepingupakkumise tagasi lükand! Ja tõenäoliselt lahkub suvel.

            Kommentaar


              Jeeeee! VÕIT!!!

              Kommentaar


                Eks see värav suluseisuhõnguline oli....
                Elu on lühike, pidu on pikk.

                Kommentaar


                  Jube, et sellisele satsil lasti lüüa 4, kes millegiga hakkama ei saa. Ajuvaba et me ühtegi ei löönd, arvestades milline nende kaitseliin ja eriti kesktsoon on.

                  Tõsiselt tuleks muutustele vaja mõelda, et kas tõesti on vaja osade meeste kaasamist meeskonda.

                  Kommentaar


                    Selline tunne, et Stuttil kuluks korra allpool käik ära, see raputaks meeskonnast liigse rämpsu maha ja ehk leitaks uus hingamine. See agoonia mis on kestnud juba 12/13 hooajast on päris valus vaatepilt.

                    http://www.last.fm/user/kurat_

                    Kommentaar


                      Stutrgarti peatreener Alexander Zorniger sai kinga. Eks näis kas see muutus midagi kaasa aitab sellele jubedusele, mis selle klubiga hetkel toimub.

                      Kommentaar


                        Nüüd pasudatakse Felix Magathi taasliitumisest klubisse. Mulle see täitsa meeldiks kui diktaator tagasi tuleks. Ehk suudaks ta meid päästa sellest pasast ja hakata meie noormängijate talenti ära kasutama.

                        Reedeses mängus oli üle tükiaja näha väljakul meeskonda. Kui kaotati pall siis ei jäädud rünnakule passima, vaid üritati mänguvahend koheselt tagasi saada.

                        No eks paljuski oli see selles kinni,et primadonnat Didavit polnd väljakul.

                        Kommentaar


                          Didavi Wolfsburgi? Kes asemele? Didavi on hetkel olnud teie kõige resultatiivsem mängja 5 väravaga..

                          Kommentaar


                            Didavi sai just aasta väravaga hakkama
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                              Didavi sai just aasta väravaga hakkama
                              Ilusti ja kollektiivselt mängisid jah. 2-1 värav oli minu arust just selline värav mis võiks olla meeskonna mäng üldiselt. kui sul on ikka meeskonnas Didavi, Kostic ja Werner siis on kontra peale ikka lust mängida.

                              eile jäi ka see silma,et mängiti mõnusalt maast ja kiirelt ning vast sealt ka need hea kontra võimalused ka tekkisid.

                              Kramny siis jätkab peatreenerina. Ta on tõesti meeskonna meeskonnana mängima panna. Vb täitsa adekvaatne ja õige otsus hetkel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                                Didavi sai just aasta väravaga hakkama
                                https://streamable.com/gj8z seda mõtled?

                                Igatahes Didavist te ilma küll ei tohi jääda nüüd talvel, siis läheb asi küll keeruliseks Stuttgartil. 7 väravat selle mehe arvel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X