320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Pereväärtuste eest seisvale PraS-ile ei mahu hinge, et Stuttgari uuteks spordidirektoriteks (või mis iganes täpne ametinimetus on) said Marc Kienle ja Thomas Hitzlsperger. Viimane neist on juhtumisi homo.
    hahahahahahaahahahaaaaaa.... jummala suva ju ja ei oma mingit tähtsust
    Pereväärtused..... hahahahahaaaa

    Kommentaar


      Jalkafoorum on üks väheseid kohti kus heterod vaatavad meeste pilte. Totsid,totsid,totsid teema on ainult üks, aga kõikides ülejäänutes imetletakse mehi.
      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        ulme, et Hitziga seoses see teema jälle tõstetub.. PraS, päriselt nii mõtledki?

        Kommentaar


          Algselt postitas undusk22 Vaata postitust
          ulme, et Hitziga seoses see teema jälle tõstetub.. PraS, päriselt nii mõtledki?
          No sorri. Mulle ei meeldi lillad. Ja ma tõesti ei soovi, et nad oleksid seotud mu lemmikklubiga.

          Muideks Timo Werner müüd RB Leipzigi 10 milli eest.

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            No sorri. Mulle ei meeldi lillad. Ja ma tõesti ei soovi, et nad oleksid seotud mu lemmikklubiga.

            Muideks Timo Werner müüd RB Leipzigi 10 milli eest.
            Miks sulle lillad ei meeldi, ma mõistaksin, kui sulle mõned neist ei meeldi aga üldistada, et kõik nad ei meeldi... on kummastav. Ma ei mõista sind hukka aga huvitav oleks lugeda selgitust (ei ole kohustislik).

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Miks sulle lillad ei meeldi, ma mõistaksin, kui sulle mõned neist ei meeldi aga üldistada, et kõik nad ei meeldi... on kummastav. Ma ei mõista sind hukka aga huvitav oleks lugeda selgitust (ei ole kohustislik).
              Ma arvan,et mind on nn mitte meeldimisele viinud see nõudmine ja tähelepanu vajadus sellel grupil. Ma olen suhteliselt tolerantne inimene ja vähemuste kaitsja. Ka siin foorumis olen seda aja jooksul teind, kuid viimased aastad on toonud ebameeldivaid emotsioone selle grupi inimestega.

              Üldiselt on erinevad inimesed on olemas, ühtedele meeldivad mehed ja naised; koerad või kassid. Üldiselt omasooiharate vastu olen ma aint seetõttu,et nad nõuavad tähelepanu jne . Tulevad kapist välja ja tahavad oma kooselu registreerida ja propageerivad seda.


              Üldiselt ei poolda ka kahte isast koera üksteisega tegelemas, kuid kuidas sinuga on ?

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                ...Ma olen suhteliselt tolerantne inimene ja vähemuste kaitsja...
                No siis ei tohiks olla probleemi mööda kõndimisega? Pane oma energia kuhugi mujale.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Mõnu, ae, kus sa oled? pliis tõmbame selle sae käima!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Ma arvan,et mind on nn mitte meeldimisele viinud see nõudmine ja tähelepanu vajadus sellel grupil. Ma olen suhteliselt tolerantne inimene ja vähemuste kaitsja. Ka siin foorumis olen seda aja jooksul teind, kuid viimased aastad on toonud ebameeldivaid emotsioone selle grupi inimestega.

                    Üldiselt on erinevad inimesed on olemas, ühtedele meeldivad mehed ja naised; koerad või kassid. Üldiselt omasooiharate vastu olen ma aint seetõttu,et nad nõuavad tähelepanu jne . Tulevad kapist välja ja tahavad oma kooselu registreerida ja propageerivad seda.


                    Üldiselt ei poolda ka kahte isast koera üksteisega tegelemas, kuid kuidas sinuga on ?
                    Eks marssimine ole vahend teha ennast kuuldavaks/nähtavamaks ja nii pöörata tähelepanu murekohtadele.
                    Muidugi on nende seas ka ebameeldivaid inimesi aga seda oleksid nad ka heterodena.

                    Naljakas on see kära kooseluseaduse asjus: Nimelt ei puuduta see ainult omasooiharaid vaid ka vabaabielus elavaid inimesi, kes moodustavad Eestis julge enamuse. Näiteks kui minuga peaks midagi juhtuma aga seda seadust ei võeta vastu, siis puuduvad minu elukaaslasel paljud õigused ja seaduse silmis on tegemist sisuliselt vööra inimesega. Kahjuks on vastandamine poliitikas pop ja nii keskendutakse ainult nendele omasooiharatele. Veel on huvitav, et mees-mees on see näide millega tihti hirmutatakse aga mitte naine-naine.

                    Kõige müstilisem on väidetav mõju iibele.... No kuulge... Kui Tiit ja Mati (või Triin ja Mari) ei saa enda kooselu registreerida, siis ei ütle Mati, et ahh persse kah, ma lähen teen nüüd Jutale tite

                    Mis puudutab koeri, siis ega ma meeleldi ei jälgiks üldse neid midagi sellist tegemas

                    Nagu ütleb minu vanaisa Saaremaal, siis mida rohkem lillasid mandril, seda rohkem vabu naisi meitele

                    Kommentaar


                      Üks kaigas, kes eelmisel aastal mingi 25 kolli sahistas seal liigas kus Freiburg(nende vastu 2) mängis on meile liikunud. 2.5 milli euri maksis see vana.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Üks kaigas, kes eelmisel aastal mingi 25 kolli sahistas seal liigas kus Freiburg(nende vastu 2) mängis on meile liikunud. 2.5 milli euri maksis see vana.

                        Peab õnnitlema. Sest see "kaigas" on iga kell parem, kui teie eelmise aasta punt, kes ennast ründajaks tahab nimetada. Harnik, Kravets ja co.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Sahitatakse,et Rupp lahkus Hoffenheimi 7 milli euri eest.

                            Kommentaar


                              väravavaht Tyton lahkub Deportivo de La Coruña-sse 500k euro eest. Varuväravavahiks on palgatud noorena stuttis mänginud Jens Grahl.

                              Kommentaar


                                Järjekordne lahkuja on Arianit Ferati kes suundus HSV-sse 850k eest. Kahju, algav hooaeg oleks just vast tema läbimurde hooaeg olnd.
                                Nüüd järgmisena peaks minema siis Kostic.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X