320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Schalke 04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Raul on praegu fännide seas, karjub ruuporitega varustatud vendadega koos midagi ühiselt ja kogu ülejäänud meeskond põlvitab fännisektori ees. Vat nii käivad asjad saksamaal ja Schalkes !

    Kommentaar


      Njaaaa väägev pidu võis alata,loodame,et ka pärast Manuga mänge
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Kusjuures Ragnick on hea treener ja Magathilt on jäänud kindlasti hästi tugev hooajaeelne füüsise ladumine, mille poolest Felix alati tuntud on. Seega hea mix on koos ja midagi pole enam kaotada. Itaalased löödi välja ja Manu on ülisuur favoriit. Peaasi, et kõik terveks saaks ja keegi katki ei läheks.

        Kommentaar


          Schalkele sobib ideaalselt see 'peksukoti' roll. Saab pingevabalt pallida..Cl jalgpall peaks siiski poolfinaaliga piirduma, aga kunagi ei saa kindel olla. Kokkuvõttes ikka purustav skoor nerazzurri üle.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jr Vaata postitust
            Schalkele sobib ideaalselt see 'peksukoti' roll. Saab pingevabalt pallida..Cl jalgpall peaks siiski poolfinaaliga piirduma, aga kunagi ei saa kindel olla. Kokkuvõttes ikka purustav skoor nerazzurri üle.
            Justnimelt "pingevabalt",sest keegi ei oodanud sellist pauku,aga syyes kasvab isu ja pingutama peab MANU.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Nüüd on vaja minna lõpuni välja! Ralf tunneb asja.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Pealegi polnud United ei kodus ega võõrsil Chelsea vastu midagi ilusat ega veenvat.
                Pigem ütleks, et Old Traffordil oli siiski Chelsea paremgi, omast saamatusest ei suudetud lõpuni minna.
                Kõik on võimalik.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  Raul on praegu fännide seas, karjub ruuporitega varustatud vendadega koos midagi ühiselt ja kogu ülejäänud meeskond põlvitab fännisektori ees. Vat nii käivad asjad saksamaal ja Schalkes !
                  Täiesti uskumatu värk ikka....kes lives ei näinud, siin on video
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Väga lahe, uskumatu sats see Schalke. Väärivad kohta finaalis ja loodetavasti panevad ManU kotti.

                    Kommentaar


                      Väärivad kohta finaalis? Enne mängiks ikka poolfinaalid ära ja siis räägiks kes seal vääris või ei väärinud. Loodetavasti suudade korraliku kodutöö teha ja ei lase lase Mänkul kiiretega ära nõelata. Milaanos oli Schalke kaitse üsna puss ausaltöeldes ja vaid ime + Neuer hoidis Interi 2 värava peal. Eile oli juba palju parem midugi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Väärivad kohta finaalis? Enne mängiks ikka poolfinaalid ära ja siis räägiks kes seal vääris või ei väärinud. Loodetavasti suudade korraliku kodutöö teha ja ei lase lase Mänkul kiiretega ära nõelata. Milaanos oli Schalke kaitse üsna puss ausaltöeldes ja vaid ime + Neuer hoidis Interi 2 värava peal. Eile oli juba palju parem midugi.
                        Seniste mängude põhjal*

                        Kommentaar


                          Discover how to watch football live streaming. Check out football betting tips. Catch up on the latest football news. Watch football videos.

                          Tipphetki ka veits.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Hoian CL-is ainult Schalke-le pöialt veel!

                            EDASI SCHALKE 04
                            U-21 on minu elu mõte!

                            Kommentaar


                              Sügaval sisimas soovin Schalke ja Real Madridi finaali.
                              Ja ideaalis lööb Raùl seal võidutabamuse...
                              Unistada ju võib?
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Raul on imetlusväärne mängija. Sellise iseloomuga mängijat sooviks iga treener oma meeskonda. Kuigi Schalkes on erinevate riikide koondislased, tegijad mängijad, siis ka nende jaoks on see mees legend. Ja mitte nina püsti, vaid endiselt kõva töömees ja eeskuju. Seda võis sellest mängujärgsest celebration klipist ka ära näha. Maailmas pole palju selliseid mängumehi, üks vähestest tuleb talle vastu poolfinaalis ja tema kodumaa on Wales. Itaaliast tõenäoliselt peaks Del Piero ära mainima.

                                Mis finaalipääsu kohta puutub, siis mina olen realist ja pean Schalket tõsiseks autsaideriks. Interil on selgelt probleemid ja neile tehti juba emotsiooniga ära, aga Manul on kõik liinid võrdselt head ja, et siit edasi minna tuleks midagi sellist 1-0/0-1 penaltiseeria ja selle tooks Neuer ära. See aga eeldaks 210 minutit supermängu Neuerilt, keskaitse paarilt ja kaitsvatelt poolkaitsjatelt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X