320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Schalke 04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väike töövõit kah:


    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


      noojah. Bild kirjutab kuulujuttudest Hispaanias, et Barca tahab Abidali asendajaks tuua Fuchsi. naljakas

      Kommentaar


        Sat1 kannab üle mängu,kellel huvi siis vaadaku 28min mängitud 1:1 Schalke pelab kodus ja lastud värav oli kurjast aga mängupildi järgi peaks koduvõistkond ikkagi ära võtma.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Ehh sellist ämbrit kyll ei oodanud treenerilt,alates 68 min kaks vahetust lõhkusid mängu ja tasuks ... 2:4,nu jh polegi midagi lisada.Selleks aastaks ower euroopa saab edasi keskenduda Bundesliigale.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Täna Hoffe võõrsilt õnnega pooleks viik,minu arust hakkab mängud ikkka vääga allamäge minema,kas on noortel kummid tyhjad vms ja kuhu on kadunud lendav SoomlNE,miks teda ei kasutata,aga nuh.. Neljap minnakse siis kolme väravat "lööma" Hispaaniasse,eeldusel et endal taga0,mis tõenäoliselt on suht võimatu ülesaanne vaadates viimaseid mänge ja treeneri käekirja.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
              ja kuhu on kadunud lendav SoomlNE,miks teda ei kasutata
              "Flying Finn" aka Kuqi mängib juba mõnda aega Oldhamis kahjuks või õnneks. Aga olen nõus, et Söpöpoika Pukkile võiks ka võimalust anda.
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                29ndal minutil HUNTELAAR skooris kauglöögiga ~ kasti äärelt. Kokkuvõttes seis 4:3 ja 2 vaja veel lüüa!
                Unnerstall - Escudero, Matip, Papadopoulos, Hoogland - Holtby, Jones - Jurado, Raul, Obasi - Huntelaar.

                // 5:3... 2. poolajaga vist ei jõua.

                Kommentaar


                  Nu hetkel 2:2 ja kaks vaja lüüa,et pelada lisaaega,aga tundub et jh rong läinud.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Poolajaga on siis selline tulemus saadud... Nürnberg 3:0.

                    Kommentaar




                      Raul otsustas lepingut mitte pikendada.

                      http://www.last.fm/user/kurat_

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                        http://www.bundesliga.de/de/liga/new...0000210436.php

                        Raul otsustas lepingut mitte pikendada.
                        Kas ei olnud mitte nii, et temal poleks mingit probleemi selle lepingu pikendamisega, aga teda lihtsalt ei lähe vaja/ei tahetaja lepingut lihtsalt ei pikendata! Raul ise tahtis vist 2 aastast lepingut veel.. Kui nii on, siis tekib küsimus: Miks teda ei taheta?
                        FORZA FIORENTINA!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Respect Vaata postitust
                          Kas ei olnud mitte nii, et temal poleks mingit probleemi selle lepingu pikendamisega, aga teda lihtsalt ei lähe vaja/ei tahetaja lepingut lihtsalt ei pikendata! Raul ise tahtis vist 2 aastast lepingut veel.. Kui nii on, siis tekib küsimus: Miks teda ei taheta?
                          Ma usun,et sakslased ei taha lihtsalt maksta. Aga lihtsalt loobuda sellisest mängijast?
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Nii palju kui mina lugenud olen, siis küsimus ikka palgas, mida mees päris korralikult soovib.

                            Kommentaar



                              Kõik gollid. Penalteid on küll palju, märkimisväärne on ka austerlase Fuchsi resultatiivsed söödud, nende arv.

                              Kommentaar


                                Schalke 04 tugevdas keskvälja ning sõlmis Šveitsi koondislase Tranquillo Barnettaga kolmeaastase lepingu.

                                Barnetta - usun et on hea ost

                                Kommentaar

                                Working...
                                X