320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Mis plaan ka Dortmundi meestel on laupäevaseks suureks mänguks ? Bayerni teemas oli juttu, et võiks seal vaadata, äkki astuvad "vastasleeri" mehed ka läbi ?
    Paraku olen suure tõenäosusega Haapsalus see nädal. Kui mingil veidral põhjusel ei peaks minema, siis sean sammud Hiiule.

    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


      Algselt postitas cobras Vaata postitust
      Esimest korda nägin oma silmaga, kuidas Klopp vahetustega ämbrisse astus. Erandina Leitner, kelle sihikindel tegutsemine aeg-ajalt Götzet meenutas.
      See on ju üsna tavapärane praktika Kloppil, et edusseisul hakatakse ründavamaid mehi välja vahetama. Pole esimene kord see hooaeg, kus sellega näppu lõigatakse. Või sain ma millestki valesti aru?
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        No Kloppo vahetuste idee oli õige aga ajastus kehva. Liiga vara vahetas platsi tühjaks. Aga pole hullu täna Freiburgi mehed teevad meile headmeelt :P

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Algselt postitas zaz Vaata postitust
          See on ju üsna tavapärane praktika Kloppil, et edusseisul hakatakse ründavamaid mehi välja vahetama. Pole esimene kord see hooaeg, kus sellega näppu lõigatakse. Või sain ma millestki valesti aru?
          Nii on jah. Götze ja Reus vahetatakse üsna tihti viimase 20min jooksul välja, kui ollakse eduseisus ning peale seda on rünnak justkui halvatud, paras aeg vastastel mänguseis viigistada.

          Ise eile mängu ei näinud, aga tulemust nähes olin küll pettunud, paberite järgi tulnuks Fortuna poisid probleemideta paika panna, paraku võib nende paberitega nüüd peldikusse minna.

          Ka Bayerni mäng jääb mul otsepildis vaatamata, tervitaks siinkohal oma tööandjat ja kohustuslike ületundide poliitikat.

          Kommentaar


            Ainuke periood, kus pandi mäng korralikult käima oli 35-45 minutitel. Ülejäänud aeg oli pm nii, et sööt äärele - keskele tagasi - teisele äärele ja jälle tagasi... vahel käis mõni sööt ka keskelt läbi.
            Kui Kuba poleks ära löönud seda esimese poolaja lõpus, siis ma usun, et oleks suurem tõenäosus võiduks, aga siiski lõi ja ilusa ka pealekaubaks

            Kommentaar


              Kuidas on, kas keegi Dortmundi fännidest pole huvitatud Hiiu pubis mängu vaatamisest ? Kõik tahavad pigem omaette ja kodus teki all vaadata või lihtsalt ei sobi ?

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Kuidas on, kas keegi Dortmundi fännidest pole huvitatud Hiiu pubis mängu vaatamisest ? Kõik tahavad pigem omaette ja kodus teki all vaadata või lihtsalt ei sobi ?
                Pole küll kummagi meeskonna otsene fänn, aga muidu tuleks mängu vaatama hea meelega. Paraku seekord ei mängi välja. Hiiu kodust kole kaugel ja esmaspäeval eksam ka. Lihtsam on seekord tõesti kodus teki all vaadata, sest transpordi peale kulutaksin mõttetult palju väärtuslikku aega. Aga kui kevadringis veel mingisugust intriigi üleval on , siis tuleks vaataks hea meelega kahe suure madistamist kuskil.

                Kommentaar


                  Weidenfeller
                  Kirch, Hummels, Santana, Schmelzer
                  Leitner, Gündogan
                  Grosskreutz, Reus, Perisic
                  Shieber

                  Poolakate kolmik pingil, Götze väljas. Ülejäänud noored. Kirchi debüüt.

                  Kommentaar


                    Schieber, endlich!! 14 puntki ja kaotusteta läbitud grupifaas, võimas!

                    Dortmundilt päris asjalik domineerimine enamus ajast. City saigi põhimõtteliselt ainult kontratest proovida. Kui ei teaks, arvaks, et City on mingi suvaline Premieri keskmik, väga mannetu ja tujutu esinemine neilt (v.a. Hart'i mäng). Aga noh, eks seda motti vast väga ei olnud ka, kuid see juba nende probleem.

                    Balotelli sai ka mõnusat vilet

                    Kommentaar


                      Schieberi esimene koll, retsept!
                      P.S. karikasarjas mudaliigale paugutatu ei lähe arvesse,
                      Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                      Kommentaar


                        eeem noortelt super tulemus
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Algselt postitas petteri Vaata postitust
                          Schieber, endlich!! 14 puntki ja kaotusteta läbitud grupifaas, võimas!

                          Dortmundilt päris asjalik domineerimine enamus ajast. City saigi põhimõtteliselt ainult kontratest proovida. Kui ei teaks, arvaks, et City on mingi suvaline Premieri keskmik, väga mannetu ja tujutu esinemine neilt (v.a. Hart'i mäng). Aga noh, eks seda motti vast väga ei olnud ka, kuid see juba nende probleem.

                          Balotelli sai ka mõnusat vilet
                          varsti on oodata rassismi syydistusi
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas petteri Vaata postitust
                            City saigi põhimõtteliselt ainult kontratest proovida. Kui ei teaks, arvaks, et City on mingi suvaline Premieri keskmik, väga mannetu ja tujutu esinemine neilt (v.a. Hart'i mäng). Aga noh, eks seda motti vast väga ei olnud ka, kuid see juba nende probleem.
                            Ometigi omas City palli rohkem, ei jõutud lihtsalt pealelöökideni.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Ometigi omas City palli rohkem, ei jõutud lihtsalt pealelöökideni.
                              BVB üldiselt ei tahagi väga palju palli vallata, trump peitub väga kiiretes kontrates just. Mängud kus BVB saab palju palli vallata tihtipeale jäävad just hambutuks. Samas city eilse esituse kohta sõna mannetu sobib päris hästi. Eile jättis väga positiivse mulje Santana meie poolt, isuga mängis ja taklas. Balotelli oli eile küll ikka täitsa kloun, vilistamine vilistamiseks aga tema liigutused olid kohutavad. Postiivse poole pealt ei kaotanud me "surmagrupis" ühtegi mängu, lõppsaldoks jäi 2 viiki ja 4 võitu. Nüüd võiks koduliigas kah jalad tagumiku alt välja tulla ja õnn tagasi pöörduda.

                              Väike choreo kah eilsel mängul:
                              Lisatud failid

                              http://www.last.fm/user/kurat_

                              Kommentaar


                                Natukene BVB rahalisest poolest kah: http://swissramble.blogspot.com/2012...k-in-game.html

                                http://www.last.fm/user/kurat_

                                Kommentaar

                                Working...
                                X