320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Choreo kah


    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


      See passiivse suluseisu taktika oli Jürgeni poolt üks igavesti osav vigur! Õnne veelkord!!
      JUST DO IT.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        No passivses sulus olevad mehed varjasid ära. aga mida reisisaatja värava ajal mõtles on kahtlane. vist ainult joont nägigi.
        Kas reisisaatja ülesanne on suluseisu jälgida? Ma pakuks, et ei ole.

        Vähemalt on nüüd kellele pöialt hoida poolfinaalis. Malaga, Bayern/Juventus, Barcelona/PSG ja Real oleks täiesti külm punt.
        Last edited by Tanel; 09.04.13, 23:19.
        sigpic

        Kommentaar


          Dortmundi 3. värava olukorras muidugi seda teist sulge väravajoonel ära võtta oli ka väga raske. vv teeb ikka katse tõrjuda ja siis sealt aru saada, mis hetkel pall Santana poole teele läks on kaunis keeruline.

          Kommentaar


            Hea töö! Lihtsalt imeline mängu lõpp. Ma kargasin veel peale teist väravat kodus teleka taga püsti rõõmustama ning kohe kukuti pärima, et mis nüüd juhtus
            Now go on and win it!

            Kommentaar


              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
              Kas reisisaatja ülesanne on suluseisu jälgida? Ma pakuks, et ei ole.
              arvatavasti ei ole jah. aga no, raskem on see sulg maha magada, kui ära vilistada.

              -e- sest joonevend näeb ju enda territooriumil Malaga kaitsjat + Santanat, aga mitte väravavahti. seetõttu tundub lihtne otsus. mulle. aga keda huvitab. edu Dortmundile!
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Vb loll küsimus, aga kui kaitsja on väravas sees, kas siis teda suluseisu lugemisel ei arvestata? Ma ei vaidle, vaid siiralt küsin, sest ma ei tea. Eeldan, et siis ei arvestata, aga kas keegi julgeb kindlalt kinnitada seda...

                Kommentaar


                  Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                  Vb loll küsimus, aga kui kaitsja on väravas sees, kas siis teda suluseisu lugemisel ei arvestata? Ma ei vaidle, vaid siiralt küsin, sest ma ei tea. Eeldan, et siis ei arvestata, aga kas keegi julgeb kindlalt kinnitada seda...
                  arvestatakse küll. lihtsalt suluseisu reegel käib kahe vastasmängija positsiooni suhtes. tavaliselt on vv viimane ja seega on inimesed harjunud vaatama viimast kaitsjat.

                  Suluseis on selline mängijate asetus jalgpallis, kus ründava meeskonna ilma pallita mängijast on temale söötmise hetkel eespool (rünnaku suunas) vähem kui üks vastasmeeskonna mängijat (k.a vastaste väravavaht). Suluseisus mängija on vastasvõistkonna väravajoonele lähemal kui pall ja eelviimane vastasvõistkonna mängija.

                  kui abiks on - http://et.wikipedia.org/wiki/Suluseis_(jalgpall)
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Ehk ei näinud kohtunik seda, et pall Dortmundi mängija jalast Santanani jõudis, kõik on võimalik ja ega keegi siin midagi enam ümber muutma ei hakka ka.
                    JUST DO IT.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                      Kus siin suluseis on?????????? Ründaja , Babtista, annab söötu teisele sndajale ja mõlemad on söödu tegemise hetkel vastase kaitseliinist EESPOOL! Babtista võisk selle kasvõi Resui emale sööta, kedagi ei koti, SEE EI OLE SULUSEIS RETARDI KARI NAHHUI!
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        arvestatakse küll. lihtsalt suluseisu reegel käin kahe vastasmängija positsiooni suhtes. tavaliselt on vv viimane ja seega on inimesed harjunud vaatama viimast kaitsjat.

                        Suluseis on selline mängijate asetus jalgpallis, kus ründava meeskonna ilma pallita mängijast on temale söötmise hetkel eespool (rünnaku suunas) vähem kui üks vastasmeeskonna mängijat (k.a vastaste väravavaht). Suluseisus mängija on vastasvõistkonna väravajoonele lähemal kui pall ja eelviimane vastasvõistkonna mängija.

                        kui abiks on - http://et.wikipedia.org/wiki/Suluseis_(jalgpall)
                        Äkki oli villi käsi liiga välja sirutatud
                        JUST DO IT.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Kus siin suluseis on?????????? Ründaja , Babtista, annab söötu teisele sndajale ja mõlemad on söödu tegemise hetkel vastase kaitseliinist EESPOOL! Babtista võisk selle kasvõi Resui emale sööta, kedagi ei koti, SEE EI OLE SULUSEIS RETARDI KARI NAHHUI!
                          Joo peale....
                          JUST DO IT.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas samott Vaata postitust
                            Ehk ei näinud kohtunik seda, et pall Dortmundi mängija jalast Santanani jõudis, kõik on võimalik ja ega keegi siin midagi enam ümber muutma ei hakka ka.
                            reisisaatjal oli ideaalne positsioon + kaitja ja ründaja tema jälgitaval joonel. a ju siis ei pannud tähele või polnud see tema ülesanne.

                            -e-
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vaatasin Puls 4 kanalilt m2ngu ja seal kysiti Lothar Matheusi k2est kas see yks passiivses sulus olnud m2ngija v6is joonekohtuniku eksitada
                              Lothar vastas, et vahet pole. K6ik neli olid ju sulus.
                              Ilus l6pp muidugi
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Kus siin suluseis on?????????? Ründaja , Babtista, annab söötu teisele sndajale ja mõlemad on söödu tegemise hetkel vastase kaitseliinist EESPOOL! Babtista võisk selle kasvõi Resui emale sööta, kedagi ei koti, SEE EI OLE SULUSEIS RETARDI KARI NAHHUI!
                                KUULE, loll count, su kommentaarid on lihtsalt rumalad. Kui kaitseliinist ollakse eespool, siis võetakse sulgu palli asukoha järgi. Eliseu oli rinnaga veidi eespool, seega oli ta ka suluseisus.

                                Kui Itaalia liigas on teised reeglid, siis ma saan aru, et hüppama tuled. Itaalia pole ka TOP 3 liiga Euroopas erinevalt Bundesligast, mida sa nii väga vihkad (arvatavasti kadedusest).

                                Palun ära risusta teisi alateemasid, käi oma Roma foorumis ja ela oma elu! Aitäh

                                Kommentaar

                                Working...
                                X