320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pidavat siis sooja ja konfliktse Krimmi kliimas oma tervist parandama.

    Kommentaar




      SIEG!

      Mängumootor töötas kõrgetel pööretel ning ahhetamist oli mõlemalt poolt. Siiski hundid olid seekord rohkem ebaõnnega üle valatud.
      Gräfe tegi õnneks seekord normaalse vilepartii, nii harv juhus kui see ka tal pole. Aubameyangi lõpus antud kollane jättis veits lihtsalt antud mulje aga pole hullu. Peaasi, et ei käkkinud jälle olematuid penalteid ja punaseid kaarte meile.
      Miki oli teist mängu järjest hea ning skooris ja Lewa lõi oma 100nda Dortmundi eest.
      Kontrad on väga head kuni kastijoone läheduseni, siis hakatakse käkkima, saaks selle ka korda oleks BVB ikka jõle hirmus tiim.

      6ndat korda siis karikafinaalis. Varasemast viiest on võidetud kolm.

      Tõenäoliselt homme nahastpüksid võidavad ning Berliinis saab neid nahutatud järjekordselt.
      Seniks:
      sigpic

      Kommentaar




        Klopp on klopp

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Algselt postitas sanderos Vaata postitust
          Gräfe tegi õnneks seekord normaalse vilepartii, nii harv juhus kui see ka tal pole. Aubameyangi lõpus antud kollane jättis veits lihtsalt antud mulje aga pole hullu.
          wat. Mis ta siis Dortmundi mängudes korraldanud on? Minu meelest üks Saksamaa normaalsemaid kohtunikke. Freiburgi mängudega võib küll rahul olla ja mingeid erilisi erroreid ei mäleta. Ja noh, Põhja-Iirimaa mängu legendaarselt geniaalne otsus

          Kommentaar


            Algselt postitas Kurat Vaata postitust


            Klopp on klopp
            tase

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              tase
              Keegi võiks tõlkida (A)

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Keegi võiks tõlkida (A)
                Kõigepealt lubab pressiseff küsimusi esitada ja ütleb et palun sealt teisest reast. Siis segab Klopp vahele : "vabandust, aga kui see küsimus mulle ei ole siis ma pean minema väikesele treenerile. Kui mulle on küsimusi siis ma vastan, aga kui ei ole siis on minu poolt lõpp. Mäng rääkis enda eest ja ma pean tõesti minema, sest muidu muutub olukord ebamugavaks."
                Pressiseff: "Aga sa võid ju tagasi tulla?"
                Klopp: "Sealt kuhu mina lähen, ma enam tagasi ei tule!"
                Pressiseff siis peale Kloppi ära jooksmist ütleb, et hea küll tere tulemast pressikale treener ( noh mis iganes selle teise nimi oli ). Mis peale see teine treener ütleb, et tema ei pea veel minema ( väikesele treenerile siis)

                Kommentaar


                  Mis teema Reusi ja Weidenfelleri vahel oli(ise mängu EI näinud)? Saksakeelsed ümbertõlked selle kohta on sama kohutavad, nagu see malagari viimane pressika kohta...

                  et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                  Kommentaar


                    Algselt postitas malagar Vaata postitust
                    Kõigepealt lubab pressiseff küsimusi esitada ja ütleb et palun sealt teisest reast. Siis segab Klopp vahele : "vabandust, aga kui see küsimus mulle ei ole siis ma pean minema väikesele treenerile. Kui mulle on küsimusi siis ma vastan, aga kui ei ole siis on minu poolt lõpp. Mäng rääkis enda eest ja ma pean tõesti minema, sest muidu muutub olukord ebamugavaks."
                    Pressiseff: "Aga sa võid ju tagasi tulla?"
                    Klopp: "Sealt kuhu mina lähen, ma enam tagasi ei tule!"
                    Pressiseff siis peale Kloppi ära jooksmist ütleb, et hea küll tere tulemast pressikale treener ( noh mis iganes selle teise nimi oli ). Mis peale see teine treener ütleb, et tema ei pea veel minema ( väikesele treenerile siis)
                    Kui oleksime ühes teises teatud portaalis paneks sulle laigi selle eest..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                      Mis teema Reusi ja Weidenfelleri vahel oli(ise mängu EI näinud)? Saksakeelsed ümbertõlked selle kohta on sama kohutavad, nagu see malagari viimane pressika kohta...
                      Tavaline "Tra liiguta kaitses ennast kah raisk!" vs "Krt ma olen terve mängu edasi tagasi jooksnud ja ei jaksa enam, ära mölise!". Selliseid stseene leiab kõikide (munadega) väravavahtide ja meeskonnakaaslaste vahelises suhtluses ja mingit tüliõuna sealt otsida on veidi ülepingutatud.

                      http://www.last.fm/user/kurat_

                      Kommentaar


                        Väidetavalt soovib BVB Reus'i väljaostuklausli lepingust kaotada kopsaka palgatõusu abil.


                        http://www.last.fm/user/kurat_

                        Kommentaar


                          No eks vägisi on ikka vastik kedagi hoida, aga ma ei kujutaks tõesti ilma Reusita Dortmundi niipea ette. Küll ta kahjuks lähiajal kindlasti kuskile läheks, kui Real Madrid näiteks oma rahakoti avaks. Seega see on mõistlik otsus Dortmundi poolt, kui see tõele vastab.

                          Kommentaar




                            BMG Facebooki-lehel ilmus selline pilt ning pidasin mõistlikuks ka seda siia jagada...

                            Kodus 0 võitu, väravasaldo kokkuvõttes negatiivne...
                            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                            Kommentaar


                              Kahe minutiga 0:1 kaotusseisust välja tulla. Kaunis

                              Kommentaar




                                Danke für alles, Lewa!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X