320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas see eespool olev on trollimine või mis asi (jaalo vms)?

    Kahju küll hetkel BVB mõõnast. Ainus sümpaatne punt Bundesligast. See (kohati ka eelmine ju?) hooaeg ka kõvasti vigastuste nahka praegu läinud. Kuidas Kagawa siiani tegutsenud?
    Algselt postitas Plechazunga
    Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

    Hmm, that didn't really work.

    Kommentaar


      Esimene mäng oli super, siis on olnud selline...nagu terve Dortmund - intensiivsusest jääb vajaka. Ehk tema puhul kehtib ka see, et mees pole veel 100% vormis.

      Kommentaar


        Algselt postitas sanderos Vaata postitust
        Palun väga, Teil, madam, on see suursugune au olla mul esimesena ignore listis.
        vapsjee õrnahingeline vend ise pingutab elu eest, et selline tekst maha panna ja siis mainib, et pani ignore listi ka veel mis sa nutad õhtuti naisele sülle ka ve, kui simba isa lõvikungigas surma saab

        Kommentaar


          Algselt postitas jaalo Vaata postitust
          vapsjee õrnahingeline vend ise pingutab elu eest, et selline tekst maha panna ja siis mainib, et pani ignore listi ka veel mis sa nutad õhtuti naisele sülle ka ve, kui simba isa lõvikungigas surma saab
          Kas kodanikud adminnid ei võiks selle oinaga midagi ette võtta. Liiale läheb see ilkumine juba.

          Kommentaar


            Uskumatu, et ma pidin endale selleks kasutaja siia vormistama, muidu käisin ikka hobi korras siin lugemas... Ehk siis küsimus jaalole: kas need sinu naljad ja muu absoluutne prügi mida sa postitad pakuvad sulle naudingut või nalja? Sest, ja ma arvan, et umbes 99,9% siinsetest nõustuvad minuga, et meile ei paku see kumbagi. Nagu 10aastane, kes satub täisealiste abiturientide hulka ja üritab trashtalkiga midagi saavutada, võta kokku ennast ja kasva suureks. Või kui juba oled suur, lase end vastavatel (ja ma loodan, et ma ei pea sulle ütlema millistel) arstidel end üle vaadata, et maailm ja siinne foorum muutuks paremaks kohaks.

            Päikest!

            Kommentaar


              Algselt postitas Entusiast Vaata postitust
              Uskumatu, et ma pidin endale selleks kasutaja siia vormistama, muidu käisin ikka hobi korras siin lugemas... Ehk siis küsimus jaalole: kas need sinu naljad ja muu absoluutne prügi mida sa postitad pakuvad sulle naudingut või nalja? Sest, ja ma arvan, et umbes 99,9% siinsetest nõustuvad minuga, et meile ei paku see kumbagi. Nagu 10aastane, kes satub täisealiste abiturientide hulka ja üritab trashtalkiga midagi saavutada, võta kokku ennast ja kasva suureks. Või kui juba oled suur, lase end vastavatel (ja ma loodan, et ma ei pea sulle ütlema millistel) arstidel end üle vaadata, et maailm ja siinne foorum muutuks paremaks kohaks.



              Päikest!
              See pole veel midagi. Jälgi natuke AS Roma või Lazio foorumit. Vat seal lastakse aegajalt tõelised kangelased puurist välja

              Kommentaar


                Dortmundi selline ebaedu koduses liigas on minujaoks viimase ehk 10 aasta suurimaid üllatusi üldse Euroopa klubivutis. Hetkel ei suuda küll lähiajaloost meenutada, mis kuidagi selle krahhiga võrdväärne tunduks.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Ei ole vist palju aega tagasi, kui Leverkuseni Bayern sarnaselt esines, peale hiilgavat hooaega.

                  Kommentaar


                    Kõik peale nahkpükste on lollilt punkte kaotanud, CL koht on veel võimalik.
                    Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                    Kommentaar


                      Kui Ronaldo peaks järgmiste ostude/müükidega Dortmundi sattuma, siis te saaksite endale jaalo näol tõelise uue fänni. Polegi vist kedagi teist minu teada, kes armastaks nii väga mingit kindlat mängijat.
                      Kahjuks jääb vaid see ulme valdkonda
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Emv Vaata postitust
                        Ei ole vist palju aega tagasi, kui Leverkuseni Bayern sarnaselt esines, peale hiilgavat hooaega.
                        Eksisteerivad Leverkuseni Bayer ja Müncheni Bayern

                        Kommentaar


                          Algselt postitas reio Vaata postitust
                          BVB võib ju tabelis viimane olla, aga CL koht ei ole tegelikult ju väga kaugel. Saavad ennast kevadhooajaks terveks ja nopivad mõned punktid see aasta ka veel ja kõik on veel võimalik.
                          Optimism on hea aga see ülesanne muutub aina raskemaks. Praegu on CL koht ainult 10 punkti kaugusel aga ega siis teised meeskonnad omavahel ainult viike edaspidi ei mängi. Eelmine hooaeg andis 13. vooru lõpuks 21 punkti 6. koha ja lõpuks omas 6. koha omanik 55 punkti. Sama punktiarv andis üle-eelmine hooaeg neljanda koha. Pakuks, et tänavu läheb 4. koht 55-60 punktiga (sinna kanti on see punktiarv viimased hooajad jäänud). See aga tähendab, et BVB peab võtma järele jäänud mängudest keskmiselt rohkem kui 2 punkti mängust. Praegu sellist tuhhi küll näha ei ole.

                          Pakuks mõnele BVB fännile kihlveo - mina väidan, et BVB ei jõua CL kohale kevadeks.
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            Problem fixed

                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Nali naljaks. Klopp ei tohiks kinga saada ega ka ise ära minna. Ta on ainuõige mees selle klubi tõusu loomiseks. Üks paha hooaeg võib olla hüppelaud tuleva aasta meistritiitliks. Keegi ei tea. Esineliku kohta ma ei usu selleks hooajaks mingi valemiga enam. Küll aga mingi 6-8 võiks lõpuks jääda küll.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                                Optimism on hea aga see ülesanne muutub aina raskemaks. Praegu on CL koht ainult 10 punkti kaugusel aga ega siis teised meeskonnad omavahel ainult viike edaspidi ei mängi. Eelmine hooaeg andis 13. vooru lõpuks 21 punkti 6. koha ja lõpuks omas 6. koha omanik 55 punkti. Sama punktiarv andis üle-eelmine hooaeg neljanda koha. Pakuks, et tänavu läheb 4. koht 55-60 punktiga (sinna kanti on see punktiarv viimased hooajad jäänud). See aga tähendab, et BVB peab võtma järele jäänud mängudest keskmiselt rohkem kui 2 punkti mängust. Praegu sellist tuhhi küll näha ei ole.

                                Pakuks mõnele BVB fännile kihlveo - mina väidan, et BVB ei jõua CL kohale kevadeks.
                                CL-i koht oli välja toodud pigem näitena kui tihe tabel allpool on ja et punaselaterna positsioonist üles rühkida, pole väga palju vaja teha.. Sama lugu Inglismaal. Hetkeseisuga on mõlemas liigas tabel suht tihe ja nii mitmegi suurema klubi õnneks, kes ise pole seni veel mootorit korralikult tööle saanud, on väikesed teinud tubli alguse ja noppinud teistelt punkte.

                                Oma võrdluses pidanuksid ehk veidi vaatama ka meeskondi, kes kus olid 13. vooru järel, ning millisele kohale tuldi hooaja lõpuks. Samuti millisest seisust tulid need, kes CL-i kohad võtsid.

                                Kokkuvõttes pole kollaste seis lihtne, aga isiklikult tundub, et sedavõrd sitast seisust kevadeks CL-i tõusta on sel hooajal lihtsam kui seda olnuks teha eelnevatel..
                                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X