320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Ginteri puhul sai reaalsuseks see, mida ma kartsin. Olnuks kõigile pooltele parem, kui ta veel aastaks Freiburgi jäänuks. Pole väga hästi kohanenud. Samas mängib siin rolli ka Dortmundi üldine saamatus, mis ka tema enesekindlust alla tõmbab.
    Selles teises osas on sul kahjuks täiesti õigus. Uut hingamist on vaja, kuid seda ma ei kujuta ette mida või kuidas muuta? Üldpilt on lihtsalt nii sitt, et praktiliselt kõik on hetkel pask

    Kommentaar


      Ükskõik, mis, kuid Klopp peab kindlasti jääma. See hooaeg on nii kellades, kui üldse saab võimalik olla, kuid kui keegi on õige mees tulevaks hooajaks mummud üles töötama, siis on see just Jürx. Koos Guardiola ja Contega kolm kõige sümpaatsemat treenerit jalgpallis minu arvates kindlasti.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Ma olen sellel poolel, kes nõuavad Kloppi lahkumist. Jah, Klopp on pakkunud unustamatuid emotsioone, teinud vägevaid asju, võitnud suurelt. Ta suutis keskpärastest teha maailmaklassi mängijad, võtta mängija ära ühelt positsioonilt ja panna ta palju edukamalt mängima hoopis teises kohas (Durm nr9 pealt äärekaitsesse nt), aga hetkel ei saa ta enam millegagi hakkama.

        Dortmund ei võitle kevadel enam mitte tiitli eest, nagu tavaks saanud ja mida sellist koosseisu vaadates prognoosiks, vaid püsimajäämise nimel!! See on vale. Plaani kas pole enam üldse või on see väga vale, aga sisuliselt pool aastat on Klopp proovinud asju muuta ja tundub, et enam ta seda ei parandada ei suuda. Konkreetset põhjust teavad vaid vähesed, ehk on Reusi lahkumine (jätk Götzele, Lewale) riietusruumis ja üldse halva õhkkonna loonud, võib-olla on mingi muu põhjus, miks sisekliima on halb ja mängijad ei mängi oma taset välja ja nädalast nädalasse vaid sitta kokku keeravad...

        Leian, et aega ei saa enam Kloppole anda, sest ta pole ju absull midagi paremaks muutnud, vastupidi... nüüd on asi justkui veel hullemaks läinud. Mis annaks alust arvata, et me sellest sitast välja rabeleks?

        "The definition of insanity is repeating the same thing over & over and expecting the results to be different each time."

        Kommentaar


          Algselt postitas petteri Vaata postitust
          ehk on Reusi lahkumine (jätk Götzele, Lewale) riietusruumis ja üldse halva õhkkonna loonud,
          Mida naised saunas räägivad? Kuhu Reus läheb?

          Kommentaar


            Algselt postitas petteri Vaata postitust
            "The definition of insanity is repeating the same thing over & over and expecting the results to be different each time."
            spordiga kõige vähem haakuv tsitaat läbi aegade?
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Real Madridi

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Mida naised saunas räägivad? Kuhu Reus läheb?
                Julgeks arvata, et Allianz Arenale. "Ma ei lähe sinna kunagi" stiilis jutt, mida ta kunagi ajas/olla ajanud ei pärja. Pole kunagi jalgpallis pärjanud ja ei hakka ka pärjama. Mulli ajavad nad kõik, kui pakk lauale lüüakse, siis on alati "dream come true" üleminek aset leidnud.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Mis asja see pärja/pärjanud/pärjama tähendab?

                  Kommentaar


                    Think mate. Think.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                      Think mate. Think.
                      Anna andeks, kuid ei mõista mida see sinu lausetes tähendama peaks. See selleks. Mis te Reusiga ette võtaksite siis kui tuleb? Ribery pingile?

                      Eks ta tõenäoliselt ikka Inglismaale läheb, kui üldse läheb Pigem tundub, et läheb, sest sellises Dortmundis ei taha väga keegi mängida. Bayern pole muidugi välistatud, kuid see oleks juba suht naljakas. Samas, seda klubi pole enam kuidagi võimalik ebasümpaatsemaks minu silmis muuta, seega vahet väga polegi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                        Think mate. Think.
                        Mõtlesin ka. Eesti keeles "pädema" või soome keeles "pärjätä", ei oskagi nüüd ette kujutada, kumba sa tahtsid kasutada. Välja tuli igatahes mõlemal juhul valesti.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          ma loodan ka, et Reus tuleb Reali Ronaldole assiste jagama. ta suht ideaalselt sobiks sinna minumeelest. selle idioodist isetseja Bale'i võiks inglismaale tagasi saata.

                          Kommentaar


                            Iga **** kiidab oma auku. Bayerni fännid ütlevad, et läheb Bayernisse, Reali omad ütlevad, et läheb Reali ja siis on veel Chelsea ja Barcelona fännid. Küll jaanuaris näeb, kuhu ta läheb.
                            Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                            Kommentaar


                              Saksamaa modell Jordan Carver ulatas jalgpallitäht Marco Reusile ootamatult abikäe. Nimelt on glamuuritar nõus hiljuti juhilubadeta sõitmise eest hiigeltrahvi saanud Saksamaa koondislase isiklikuks sohvriks hakkama.


                              "Sa pead selleks nõustuma vaid minu pakkumisega: sa kas armastad mind või lähed Dortmundi Borussiast Müncheni Bayernisse."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                                http://sport.delfi.ee/news/melu/uudi...se?id=70414015

                                "Sa pead selleks nõustuma vaid minu pakkumisega: sa kas armastad mind või lähed Dortmundi Borussiast Müncheni Bayernisse."

                                Huvitav. Postimehel on sellest loost hoopist teine nägemus: http://sport.postimees.ee/3033177/se...ase-ettepaneku

                                "28-aastane Carver teatas, et võib hakata Reusi autojuhiks, kuid ainult tingimusel, kui Reus vahetab klubi ning siirdub Dortmundist Müncheni Bayernisse, vahendas neiu sõnu DailyMail."
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X