320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sanderos Vaata postitust
    Mäletan nagu et Toprak pani eelmine hooaeg täitsa okeilt ja juba siis oli ta BVB huviorbiidis. Eks varasemate esituste lummuses sai tehing tehtud.
    Ta ei ole halb... pigem selline suur ning aeglane vanakooli keskkaitsja, kes vajab enda kõrvale kedagi tehnilisemat. Minule pigem tundub, et ei sobi teile... aga kuna ilmselt on tulemas uus peatreener, siis keeruline ennustada, mis taktikat hakatakse kasutama. Sel hooajal olid temast Subotić ning Badstuber oluliselt (vb pisikene liialdus) paremad aga see on pelgalt minu arvamus.
    Ehk avaldas mõju ka see üleminek, sest liiga tihti viimastes mängudes Leverkuseni eest jättis olukorrad lõpuni mängimata, kui nii siis väga ebaprofessionaalne tegutsemine tema poolt aga see võis ka ainult minule nii tunduda.

    Kommentaar


      Götze olla eile juba ettevaatlikult natukene trenni teinud ning väidetavalt on seni kõik märgid positiivsed, et karjäär jätkub aga vara veel hõisata. Põidlad pihku ning kiiret paranemist talle.
      bade.jpg

      Kommentaar


        Ahjaa, vahepeal panid Dortmundi noored kamina simsile selle hooaja tiitli. Penaltitega tehti asi ära Bayerni noortele.


        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Ilus, Õnnitlused!

          Kommentaar


            Vägev, ka minu õnnitlused kopsiku võidu puhul

            Kommentaar


              Käivad juba kölakad, et Reus kuueks kuuks laatsaretis

              Kommentaar


                Vägev võit Dortmundilt, samas vahepeal juba tundus et lagunetakse täitsa ära.

                Kommentaar


                  Tuchel saigi kinga?

                  Kommentaar


                    Pole küll saksa meediaga niiväga kursis, aga Bild vist oli üks vähestest usaldusväärsetest allikatest.

                    F*** Watzke! Ma ei ole küll olnud maailma suurim Tucheli fänn, aga reaalsus on selline, et väärilise asendaja leidmine hetkeolukorras on ülimalt keeruline. Stabiilsus on väärtus, mida yänapäeva jalgpallis alahinnatakse.
                    Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                    Kommentaar


                      Jep, klubi kinnitas. 2 aastat kodus pole kaotanud ja karikas toodi ära aga ju siis kuskil mädanes.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cobras Vaata postitust
                        Pole küll saksa meediaga niiväga kursis, aga Bild vist oli üks vähestest usaldusväärsetest allikatest.

                        F*** Watzke! Ma ei ole küll olnud maailma suurim Tucheli fänn, aga reaalsus on selline, et väärilise asendaja leidmine hetkeolukorras on ülimalt keeruline. Stabiilsus on väärtus, mida yänapäeva jalgpallis alahinnatakse.
                        Ega süü ainult Watzkel lasu... väga sarnane oli olukord ka Tucheli viimasel aastal Mainzis, seega ühine nimetaja olemas. Kahjuks õige otsus, kui meeskonnas juba käärib ning treeneri ning juhatuse vahel usaldust enam pole.
                        Usun, et osatakse hinnata kül stabiilsust aga stabiilne draama pole ka hea. Isiklikult on mul kahju, sest panin suured ootused mesilaste uuele hooajale aga nüüd saab see tiba raskem taas olema.

                        Kommentaar


                          Õhku on praegu visatud Favre ja Stögeri nimed. Favre puhul tasub meenutada millise draamaga ta Mönchengladbachist lahkus. Stöger on natuke lask pimedusse. Nii Stögeri kui Favre puhul puudub igasugune edukus rahvusvahelisel areenil.

                          Unistan ma Nagelsmannist, mis on kahjuks vägagi ebatõenäoline.

                          Mina oleks igaljuhul Tucheliga edasi läinud aga samas ma saan aru, et klubis kääris korralikult managemendiga ja osaliselt ka mängijatega, sellisel juhul on ilmselt raske ka edasi minna hoolimata väga headest tulemustest.

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cobras Vaata postitust
                            Pole küll saksa meediaga niiväga kursis, aga Bild vist oli üks vähestest usaldusväärsetest allikatest.

                            F*** Watzke! Ma ei ole küll olnud maailma suurim Tucheli fänn, aga reaalsus on selline, et väärilise asendaja leidmine hetkeolukorras on ülimalt keeruline. Stabiilsus on väärtus, mida yänapäeva jalgpallis alahinnatakse.
                            Andke meile Watzke. Saadame Ivani vastu koos ahjuga

                            Kommentaar


                              Mina jälle Tuchelit väga taga ei nuta. Kuidagi liiga lampe kaotuseid tuli tabeli punastele laternatele ja siis kohe otsa head mängud Bayerniga. Paneksin need kaotused puhtalt häälestatuse peale ja see on juba puhas treeneri teema. Võttes arvesse mis materjal ees on, siis seniste tulemuste tegemiseks ei pea Tuchel olema.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                                Õhku on praegu visatud Favre ja Stögeri nimed. favre puhul tasub meenutada millise draamaga ta Mönchengladbachist lahkus. Stöger on natuke lask pimedusse. Nii Stögeri kui favre puhul puudub igasugune edukus rahvusvahelisel areenil.

                                Unistan ma Nagelsmannist, mis on kahjuks vägagi ebatõenäoline.

                                Mina oleks igaljuhul Tucheliga edasi läinud aga samas ma saan aru, et klubis kääris korralikult managemendiga ja osaliselt ka mängijatega, sellisel juhul on ilmselt raske ka edasi minna hoolimata väga headest tulemustest.
                                Vast kumbki pole halb variant aga Favrel kogemusi rohkem ning tegemist väga hinnatud treeneriga Saksamaal, muidugi on ka tegemist väga kange iseloomuga treeneriga ning pole välistatud, et aasta/kahe pärast ollakse samas seisus. Oma viis senti julgeks ka sellele panna, et Favre saab kaitse pidama, samas mängis tema Borussia Mönchengladbach üsnagi atraktiivset jalgpalli ning oluliselt kehvema materjaliga tegi häid tulemusi.

                                + on ta suutnud Bayernit korduvalt võita nii Hertha ning Mönchengladbachiga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X