320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu arust väga hea diil kui 70 milli euriga PEA maha ärite. Kohe saab 28 ning iga aastaga hakkab see hind tõenäoliselt kukkuma. Väga hea mängija muidugi, aga see realiseerimine võiks tiba kliinilisem olla.
    Samas pole mingit kahtlust, et kuskilt tehakse asenduse näol mingi ulmetõmme jälle ja rong sõidab samamoodi edasi. Vaevalt, et Isak kohe esimest viiulit mängima hakkab, aga miski pole võimatu.
    PSG võiks talle samamoodi sobida ja prantsuse liigas end eelnevalt juba tõestanud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
      Minu arust väga hea diil kui 70 milli euriga PEA maha ärite. Kohe saab 28 ning iga aastaga hakkab see hind tõenäoliselt kukkuma. Väga hea mängija muidugi, aga see realiseerimine võiks tiba kliinilisem olla.
      Samas pole mingit kahtlust, et kuskilt tehakse asenduse näol mingi ulmetõmme jälle ja rong sõidab samamoodi edasi. Vaevalt, et Isak kohe esimest viiulit mängima hakkab, aga miski pole võimatu.
      PSG võiks talle samamoodi sobida ja prantsuse liigas end eelnevalt juba tõestanud.
      Arvan ka, et pigem Prantsuse liiga kui Inglismaa või Hispaania. Aubal kindlasti lihtsam Prantsumaal ennast teostada ja flop oleks vähe tõenäoline. 70milli on väga timm hind, järgmine aasta enam nii palju vaevalt saaks.
      Isak võiks juba esimestes friendlites kaasa teha, Dortmundi kohta oli ju tegelt kallis noormees.

      Kommentaar


        Mulle esialgu juba hakkab meeldima see turna nimekiri, võimalik, et see aasta läheb ladusamalt tiimi kokkusaamine.

        cobras
        elx (tšekka oma kalender üle, ma ei jõua enam küüsi närida siin)
        Kurat (110% ootan sind mängima!)
        sanderos
        petteri
        MadDoctor - (pole vist küll ammu postitanud ja suvekatel käinud, niiet uued näod!)

        Jama uudis on see, et eelmise aasta tähtmängija seekord ei saa osaleda kodumaalt eemal viibimise tõttu.

        Loodan väga, et kellelgi midagi vahele ei tule ja on tulemas.

        Ja kes veel herilastest kahtlemas on, siis julgelt andke märku ja meelitame teid kohale!
        sigpic

        Kommentaar


          Vabandust, kalendri vaatamine on tõesti ripakile jäänud. Sain nüüd kinnituse, et olen turniiri jaoks olemas.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Tänaseks on lisandunud spekuleeritavate treenerite nimekirja lisaks Favrele ja Stögerile ka Bosz ja van Bronkhorst. Kuna ma Hollandi liigat liiga pingsalt see hooaeg jälginud pole, siis ei oska kommenteerida midagi peale selle, et väidetavalt räägib Bosz vabalt saksa keelt ja ta viis Ajaxi esimesel hooajal EL finaali. Feyenoordi tegemistega pole kohe üldse kursis, äkki keegi targem oskab kommenteerida?

            Lisaks spekuleeritakse, et Reus'i pidev vigastuste jama viib meid Maximilian Philippi palkamise suunas (sry ericbana).


            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              Algselt postitas Kurat Vaata postitust
              Lisaks spekuleeritakse, et Reus'i pidev vigastuste jama viib meid Maximilian Philippi palkamise suunas (sry ericbana).
              Kui 14 miljonit maksate, mida Freiburg väidetavalt küsib (sest Philippil puudub väljaostuklausel), siis väga taga ei nutaks. Tegemist oleks Freiburgi rekordmüügiga. Summa eest saaks 2-3 väga korralikul tasemel mängijat asemele ka, kes kohe suudaksid Bundesliga tasemel hakkama saada. Ja Dortmund oleks hea valik. Peaasi, et mitte Leipzig. Philippi jäämine Freiburgi oleks ikka äärmiselt optimistlik soov. Küsimus pigem ikka selles, et mis raha eest ja kuhu. Ja kui laual on 14 miljonit ja Dortmund, siis on minul süda rahul

              Kommentaar


                Favre ütles väidetavalt Dortmundile ära.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Favre ütles väidetavalt Dortmundile ära.
                  L'Equipe kirjutas paar päeva tagasi, et mehe praegune klubi pani ise käe ette, kuigi Favre oli BVB-ga lepingus juba kokku leppinud, sest klubi hooaja eelse ettevalmistusperioodi alguseni on jäänud vaid kolm nädalat (juuli keskel alustatakse CL-i 3. ringist) ja Nice`il pole lihtsalt piisavalt aega jäänud, et asendus leida.

                  Kommentaar


                    BVB palkas just värskelt 18 aastaseks saanud prantslase PSG duublist. Nimeks on tal Dan-Axel Zagadou. Tegemist on Prantsusmaa U18 koondise kapteni ja keskkaitsjaga.


                    http://www.last.fm/user/kurat_

                    Kommentaar


                      Nagu ka mõni postitus eespool mainisin oli Bosz peale Favre kohe variant nr. 2. Kui see tõeks osutub, siis mina olen rahul. Peter Bosz tundub täpselt selline treener olema, keda meil vaja oleks. Vähemalt selle info kohaselt mida tema kohta seni lugeda olen saanud.

                      http://www.last.fm/user/kurat_

                      Kommentaar


                        Kiire kokkuvõte uuest BVB peatreenerist: näeb välja nagu Guardiola, töötab nagu Klopp, vanaema toetab Smurfe.
                        Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                        Kommentaar


                          Väidetavalt tuuaksegi Maximilian Philipp ning hinnaks 20 miljonit
                          Väidetavalt soovib ka Spurs tema teeneid.
                          Kuhu kõik need noored mahuvad või enam ei julge keegi Reusi ning Götzega arvestada?

                          Kommentaar


                            Väidetavalt ka Maximilian Phillips on done deal. Räägitakse nii 14 miljonist kuo ka 20 miljonist.


                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              Bild ütleb, et 15 miljonit + kuni 5 miljonit boonused. Mingi osa läheb ka nagu ikka ka kasvatajameeskondadele sellest. Aga Freiburgi seisukohast võib rahul olla, kui selline hind saadakse. Saab adekvaatseid asendusi teha küll.

                              e: väidetavalt saab Cottbus 10% ehk maksimaalselt kuni 2 miljonit diilist. Nende jaoks samuti päris korralik summa.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X