320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaimsete probleemide kohta - Eks ta ole selline ema/tütar olukord.

    Mõni arvab, et on ok issiga ja kasuissiga vaikselt nurga taga salaplaani hauda, teine annab lihtsalt resoluutselt teada, et müüge mind maha.

    Kommentaar


      Algselt postitas Devil Vaata postitust
      Vaimsete probleemide kohta - Eks ta ole selline ema/tütar olukord.

      Mõni arvab, et on ok issiga ja kasuissiga vaikselt nurga taga salaplaani hauda, teine annab lihtsalt resoluutselt teada, et müüge mind maha.
      Üsna segane lugu, kes on issi ja kes on kasuissi ja mis see asjasse puutub aga töölepingu täitmine nagu peaks kehtima. Dumbol ei olnud see ka mitte esimene kord streikida. Eks Bartseloona tegelased näevad varsti kui peaks juhtuma, et ta ei ole olukorraga rahul.

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        Algselt postitas Kurat Vaata postitust
        Üsna segane lugu, kes on issi ja kes on kasuissi ja mis see asjasse puutub aga töölepingu täitmine nagu peaks kehtima. Dumbol ei olnud see ka mitte esimene kord streikida. Eks Bartseloona tegelased näevad varsti kui peaks juhtuma, et ta ei ole olukorraga rahul.
        Paari aasta pärast lendab PSG 400 milliga laivi

        Kommentaar


          Ma ei näe põhjust, miks ta peaks hakkama Barcas streikima. Dortmund ei kuulu maailma eliiti, Barcelona kuulub. Eks mees tahab tiitleid, nagu ikka. Särada saab ka. Kuulsamaks saab ikkagi.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas cobras Vaata postitust
            Turniiri järelkaja, sh ka tiimipilt: http://imgur.com/a/bBn67
            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            Ma ei näe põhjust, miks ta peaks hakkama Barcas streikima. Dortmund ei kuulu maailma eliiti, Barcelona kuulub. Eks mees tahab tiitleid, nagu ikka. Särada saab ka. Kuulsamaks saab ikkagi.
            Sama mõte. Äkki jonnis nii kaua, kuniks täiesti tipus on.

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              Ma ei näe põhjust, miks ta peaks hakkama Barcas streikima. Dortmund ei kuulu maailma eliiti, Barcelona kuulub. Eks mees tahab tiitleid, nagu ikka. Särada saab ka. Kuulsamaks saab ikkagi.
              Neymari näitel pole põhjust raske leida. Kui PSG peaks paar korda rohkem sulli pakkuma, küll siis tuleb ka isu jonnida.

              Kommentaar


                Ma arvan et jonn on kiire tulema kui ta pingile peaks kukkuma. Samas Bartsal on homunkulustest midagi inimese sarnase kasvatamise kogemus olemas, on ju "killer rabbit" peale nendega liitumist vähe maha rahunenud.

                Aga see selleks, head teed tal minna. Väidetavalt on sihikule võetud Bordeaux Malcolm. Ma arvan, et tegelikult oleks kasulikum raha see hooaeg kaukasse jätta ja tegeleda selle materjaliga, mis meil olemas on. Kunagi ehk hakkavad Reus ja Schürrle kordamööda vigastatud olema, et üks korraga olemas oleks enamvähem. Pigem ootan põnevusega uudiseid Toljani rindelt.

                http://www.last.fm/user/kurat_

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                  Ma arvan et jonn on kiire tulema kui ta pingile peaks kukkuma. Samas Bartsal on homunkulustest midagi inimese sarnase kasvatamise kogemus olemas, on ju "killer rabbit" peale nendega liitumist vähe maha rahunenud.

                  Aga see selleks, head teed tal minna. Väidetavalt on sihikule võetud Bordeaux Malcolm. Ma arvan, et tegelikult oleks kasulikum raha see hooaeg kaukasse jätta ja tegeleda selle materjaliga, mis meil olemas on. Kunagi ehk hakkavad Reus ja Schürrle kordamööda vigastatud olema, et üks korraga olemas oleks enamvähem. Pigem ootan põnevusega uudiseid Toljani rindelt.
                  Neljapäeval jäi Toljani osas silma, et oodatakse pigem veel kuni ta vabaagendina kätte saadakse. Kahjuks ei leia enam allikat.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Nuri Sahin! Võtkem üks klaas mehe tänase mängu terviseks!
                    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                    Kommentaar


                      Ma loodan, et see kuulujutt Yarmolenko kohta ei vasta tõele, see oleks väga kahtlane investeering, eriti mehe vanust arvestades...


                      http://www.last.fm/user/kurat_

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                        Ma loodan, et see kuulujutt Yarmolenko kohta ei vasta tõele, see oleks väga kahtlane investeering, eriti mehe vanist arvestades...

                        http://www.kicker.de/news/fussball/b...a9-ersatz.html
                        Kõlab sama kahtlaselt, kui see, et asendate nüüd Dumbele Öziliga nagu täna Inglismaal võis mõnes väljaandes lugeda.
                        Vaevalt üldse enam kedagi nii viimasel hetkel toote. Saavad Schürrle ja Reus lõpuks terveks ja polegi vaja raha raisata kohe. Reus veebruaris = new signing
                        Aga, kui tõesti kellegi toote, siis oma raha paneks mõnele noorele prantslasele või Draxlerile.

                        Kommentaar


                          Kollase meedia rindelt on veel tulnud uudis, et Durm ei läbinud Stutt'i medical'i. Lähipäevad toovad ehk selguse majja.
                          Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                          Kommentaar


                            Ja ongi siis Yarmolenko diil tehtud. Nagu ma ka ennist mainisin pole ma selle tehingu kasulikkuses üldse veendunud. kirjade järgi peaks ta paremale äärele tormama minema, kus peaks tegelikult olema Reus, Schürrle ja Phillip.... Näis, kas ta kohaneb Bundesligaga või on meil üsna kallis flopp pingil (väidetavalt 25 miljonit läks ta maksma).



                            Der Deutsche Pokalsieger Borussia Dortmund hat den ukrainischen Nationalstürmer Andrey Yarmolenko von Dynamo Kiew unter Vertrag genommen. Der 27-Jährige unterschrieb heute einen bis zum 30. Juni 2021 datierten Kontrakt beim BVB.

                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              Korralik riskiost tõesti. Talenti on mehel piisavalt, aga kas suudab koheneda kõrgema tempoga kui Ukraina liiga uimamine. Ilmselt ei anta talle ka nii suurt positsioonilist vabadust kui Dünamos, kus ta oli meeskonna (ja Ukraina koondise) suurim staar. Hea tehnika tõttu suudab ta minumeelest mängida mõlemat äärt ning ka vajadusel ründaja kohal. Võrreldes Konoplyankaga on kindlasti tegu mitmekülgsema mängijaga.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                WOW(x1000)
                                Väga ootamatu ja arusamatu ost, sest juhul kui kõik on terved jääb ukrainlane kindlalt pingile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X