320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hannover 96

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Veerandfinaaliks saime siiski Hispaanlased


    Ja kui peaksime neid võitma siis ootab ees vastane paarist Valencia- AZ

    Kommentaar


      Köln siis on meil täna õhtul külas. Ja kuidas oleks vaja täna punktid koju jätta. Tabelis tõuseksime uuesti seitsmendaks aind punkti kaugusele Werderist. Kaotuse korral aga oleks juba Wolfsburg ähvardavalt lähedal.
      Algkooseis aga selline: Zieler; Cherundolo, Eggimann, Haggui, Schulz; Schmiedebach, Pinto, Stindl, Schlaudaff, Rausch; Abdellaoue
      Pingil: Miller, Chahed, Avevor, Lala, Stoppelkamp, Ya Konan, Mame

      Kommentaar


        Võit tuli numbritega 4-1. Aga see võit nüüd nii veenev ka ei olnud kui tulemusest paistab. Hannover pääses juhtima 19. minutil kui Stindl lõi minu silmis kummalise värava.. Kuidagi väga palju sai ta Kölni kastis ruumi. Kölnil õnnestus viigistada 43. minutil kui Kevin Pezzoni nurgalöögi järgsest olukorrast vabalt löögile sai ja palli väravasse suunas. Nurgalöögile eelnevas olukorras tegi Zieler suurepärase tõrje ja parandas sellega Haggui vea aga värava olukorras oli tal positsioonivalik halb. Ta mängis end ise olukorrast sisuliselt välja.
        Teine poolaeg algas aga tugeva Kölni survega ja tuleb tänada Zielerit, väravaposte ja vana jumalat ennast, et Köln juhtima ei suutnud asuda. Kaks 100% võimalust oli neil üksteise otsa.
        Aga kui ise ei löö lüüakse sulle ja täna see reegel kehtis. Kölni kaitsja kukutas kastis Rauschi ja kohtunik määras penalti mille Schlaudraff realiseeris. Seda siis 67. minutil. Peale seda enam kölnil väga häid väravavõimalusi enam ei tekinud.
        3-1 tuli läbi kotra 67. minutil kui Ya Konan pettis ära suluseisulõksu spurtis Kölni kasti juurde, söötis Dioufile kes võttis palli omaks natuke petis ära kaitsja ja väravavahi ja lõi värava.
        Mame lõi veel oma teise värava mängu 83. minutil kui nurgalöögi järgselt ta peaga kastis vabalt löögile sai ja kuigi Rensing suutis veel näpud vahele saada siis väravat ta ikkagi päästa ei suutnud.
        Tähtsa võidu me saime ja jätkame siis seitsmendal kohal 38 punktiga. Punktiga ees on Werder Bremen ja kahe punktiga maas Stuttgart.
        Järgmine nädal saab raske olema. Külastame Münheni Bayernit. Ehk neil raskest mängugraafikust jalad veidi krampis.

        Kommentaar


          Tänase mängu väravaid näeb siit

          Kommentaar


            Kapten on enne tänast mängu ikka väga optimistlilk. See selgus intervjust mis temaga tehti...

            Abschließend möchten wir natürlich wieder einen Tipp von dir für das Spiel am Wochenende erhalten?

            Cherundolo: "Ich denke, dass wir mit einem 1:1 ein sehr gutes Spiel bei Bayern machen würden, vielleicht können wir mit etwas Glück dann sogar noch das Siegtor schießen."

            Kuna minu saksa keel just suurem asi ei ole siis kasutasin translatori abi. Terve artikkel on siin

            Kommentaar


              Bayerni vastu alustavad Zieler; Cherundolo, Eggimann, Pogatetz, Pander; Stindl, Schmiedebach, Pinto, Rausch; Abdellaoue, Diouf

              Kommentaar


                Eilne mäng oli iseenesest hea. Hannover hakkas Bayernile hästi vastu ja vähemalt ei lastud lüüa endale seitset väravat. See oli positiivne asi eilsest mängust. Kui oleks paremini võimalusi realiseeritud siis vast ehk oleks isegi viigipunkti kätte saanud. Tabelis jäime seitsmendaks aga Stuttgartil on võimalus meist täna mööduda ja Wolfsburg jõudis ka päris lähedale. Hannoveri järgmine mäng toimub Madridis kui külasdatakse sealset Atleticot.

                Kommentaar


                  Bayern lasi meeletult võimalusi tuulde, kuid oli võitu väärt.
                  Siiski, Hannover hakkas kenasti vastu ja Ya Konani auvärav oli päris hea.
                  Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                  Kommentaar


                    Täna lähevad vastamisi siis hetkel La Liga kümnes Madridi Atletico ja Bundesliga kaheksas Hannover 96. Hannover on viimasel ajal head mängu näitand ja mina loodan seda ka täna näha.
                    Alustavad Zieler, Cherundolo, Pogatetz, Pander; Smiedebach, Pinto, Stindl, Rausch, Schlaudraff, Diouf.
                    Pingil Miller, Haggui, Schulz, Stoppelkamp, Sobiech, Ya Konan.

                    Kommentaar


                      Hetkel on mäng kodmeeskonna käes ja juhivad 1:0 25min mängitud.

                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        45 minutit mängitut ja seis 1:1. Värav Dioufilt 37. minutil

                        Kommentaar


                          Kaotasime 2-1 aga optimist nagu ma olen siis väidan, et katki pole veel midagi. Võõrsilvärav olemas ja Atleticol korduskohtumiseks paar mängjat kaardidega väljas. Nii, et katki pole hetkel veel midagi. Pühapäeval peaks meil külas olema veidi nõrgem Borussia kui ma nüüd ei eksi

                          Kommentaar


                            Päris põnev mäng oli ja nuh 2:1 võit oli igati teenitud,aga ja kui tulla tagasi Euromängu juurde siis ma usun et Hannover suudab ennast edasi mängida.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Kodus ikka suudedatkse. Kodus sel hooajal veel kaotatud ei ole. Võideti veidi nõrgemat Borussiat 2-1 ja tabelis tõusime viiendaks. Kuna täna oli veidi probleeme internetiga siis nägin mängust slaidshowd ja taustaks komentaare. Vahepeal jooksis stream ka normaalselt aga nagu ikka siis stream jupsis siis kui löödi väravaid.
                              Väravad Ya Konanilt ja Dioufilt.
                              Mame on Hannoveri mängule ikka väga palju juurde andnud ja kuigi teda töödeldakse viimasel ajal ikka väga korralikult on ta värava ees ohtlik ja lööb tihti ka väravaid. Ründeduuo Diouf ja Ya Konan on ikka väga asjalik..
                              Nagu öeldud on tabelikoht viies. Stuttgart on maas 1 punktiga ja Borussia M'gladbach ees 10 punktiga. Neljandat kohta vist enam ei püüa aga Euroopa liiga koht on veel täiesti mõeldav. Neljapäeval aga selgub kas on asja ka nelja hulka kui Atletico Madrid tuleb meile külla oma 2-1 edu kaitsma. Bundesligas järgmine mäng võõrsil Schalkega

                              Kommentaar



                                28. Jaanuar ta tuli ja saldoks siamaani 12 mängu, 8 väravat ja palju rohkem teravust Hannoveri rünnakutes. Kindlasti selle hooaja parim ost mille Slomka tegi. Väga hea, et ta Wiganisse laenule ei läinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X