320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hannover 96

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rover Vaata postitust
    Zieleri saatus peaks selguma teisipäeval
    Zieleris saatus selgus täna kui ta lisati EM-ile sõitvate mängjate nimekirja. Ter Stegen oli siis mees kes koju sõitis. Seda, et Zieler ka EM-il mängida saab seda ma ei usu. Tõenäoliselt täidab ta kolmanda väravavahi kohustusi. Aga eks näha ole mis Löwil mõtteis mõlgub. Mainiks siis ära ka selle, et EM-il toetan mina Saksamaad

    Kommentaar


      Algselt postitas Rover Vaata postitust
      Väike meenutus ka siis
      See on hooaja ilusaim värav Bundesligas

      Kommentaar


        Räägin nüüd kuulujuttudest nati. Lisaks Sakaile on Hannoveril plaan soetada selline mees nagu Michal Zyro Poola klubist Legia Warsaw. Positsioonilt vasak ääreründaja. Rauschile sõber siis.
        Video järgi hinnates noormees üht, teist ja kolmandat ka oskab.

        Kommentaar


          Selline mees nagu Adrian Nikci peaks lähipäevil Hannoveriga liituma. Tegemist on 22 aastase Šweitsi äärepoolkaitsjaga kes antud hetkel mängib FC Zurichis. Youtube video järgi tundub tal päris korralik kiirus olema muud on aga üsna raske hinnata.

          Sakai tehing pidavat seisma veel viimaste paberite taga mis Jaapanist kuidagi tulema ei saa.
          Võimalike tulijaid veel: Felipe (Standard Liege), Patrick Ochs (Wolfsburg), Djakaridja Koné (Dinamo Bucureşti)

          Kommentaar


            Niii...Nüüd tuli ametlik teade selle kohta, et oleme ostnud Hiroki Sakai. 22 aastane jaapanlasest äärekaitsja liitub klubiga esimesel juulil ja temaga sõlmiti leping 2016 aasta 30 juunini. Ülemineku tasu ei avalikustatud aga ju ta sinna 1-1,5 miljoni euro kanti jäi.

            Kommentaar


              Esimene lahkuja on ka olemas. Selleks on 25 aastane Sakslaselt ründava suunitlusega parem ääremängja Moritz Stoppelkamp. Uueks klubiks tal siis aste madalamal mängiv Münheni klubi. Eks seda oodata oli ka, et ta läheb. Hannoveris oli ta pigem vahetusmees. Sai kahe aastaga kirja 38 mängu aga vat väravad jäid löömata kuigi igas mängus mida ma nägin vähemalt üks 100% võimalus tal oli.
              Aga edu talle edaspidises.
              Artur Sobiech saab ka õigel ajal treeningutega alustada aga Zielerit peab veel veidi ootama

              Kommentaar


                Emanuel Pogatez olla märtsis Slomkaga tülli läind ja kuna meeste omavaheline läbisaamine ei ole siaamaani eriti hea olnud ja tulemuseks on see, et keskkaitsja ilmselt lahkub Wolfsburgi umbes 2 miljoni euro eest. Asendama peaks teda tulema Felipe Standard Liegest

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rover Vaata postitust
                  Asendama peaks teda tulema Felipe Standard Liegest
                  Olemas ja olemas on ka Adrian Nikci

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rover Vaata postitust
                    Emanuel Pogatez olla märtsis Slomkaga tülli läind ja kuna meeste omavaheline läbisaamine ei ole siaamaani eriti hea olnud ja tulemuseks on see, et keskkaitsja ilmselt lahkub Wolfsburgi umbes 2 miljoni euro eest. Asendama peaks teda tulema Felipe Standard Liegest
                    Pogatetz ongi läinud. Ja läkski Wolfsburgi nagu arvata oli. Edu talle edaspidises ja airähh talle aja eest Hannoveris.
                    Uus mees on aga siis Felipe kes osteti Standard Liegest. Ülemineku summa ei avalikustatud. Keskkaitsja sõlmis meiega 4 aastase lepingu.
                    Väike pilt ka

                    Kommentaar


                      Kuna mina lähen homme laeva peale kus ma lepingu järgi olen 5 kuud siis Hannoveri tegemisi on nüüd natuke raske kajastada. Teen seda aga niipalju kui vähegi võimalik. Ilusat suve teile ja lugemiseni.

                      Kommentaar


                        Pyyan siis oma tugevate BL teadmistega teemat t2iendada
                        PS j6udsid AWD kylastada v6i mitte.

                        Kommentaar


                          SV Ramlingen-Ehlershausen 1 - 6 Hannover

                          Viiiiis pen on ikkka päris karm
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas FFAF Vaata postitust
                            Pyyan siis oma tugevate BL teadmistega teemat t2iendada
                            PS j6udsid AWD kylastada v6i mitte.
                            Eelmine hooaeg ei jõudnud kuna kooli kõrvalt ei tekinud sobivat auku, et korra Saksamaalt läbi hüpata. Aga kui ma tagasi Eestisse jõuan mis on orienteeruvart Oktoobris, Novembris siis on see to do listis üpris kõrgel kohal.

                            Kommentaar


                              Vana arm ei roosteta Szabolcs Huszti lisati Die Roteni nimekirja.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas FFAF Vaata postitust
                                Vana arm ei roosteta Szabolcs Huszti lisati Die Roteni nimekirja.
                                Üpris üllatav ost kui nüüd aus olla. Kvaliteeti temas igatahes on ja üks korralik karistuslöökide lööja on veel juures. Vasakule äärele on igatahes nüüd ka rohkem variante.
                                Lisaks on Daniel Royer läinud laenule Kölni ja Altin Lala liitunud Fc Bayern II -ga.
                                11 August mängib Hannover AWD-l süprusmängu Manchester Uninetedega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X