320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hoffenheim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Wiese pani uskumatu kala maha ikka viimase värava puhul. Suht masendav.

    Kommentaar


      tundub, et esimene peatreener, kelle pea lendama hakkab, on vaikselt selgumas.

      Kommentaar


        Hoffenheim tegi täna Hamburgi ja tõmbas kodus Hannoverile koti pähe.
        See, kas Wiese vigastus ja mängust eemalejäämine siin mingit rolli mängis, jäägu kõrgema kategooria jalgpalliekspertide pureda.
        Casteels minu MoM.
        Magava kauboi suhu viski ei jookse.

        Kommentaar


          Hoffenheimi mängija Boris Vukcevic tegi autoavarii - seisund kriitiline, hetkel kunstlikus koomas. Täpsem info neile, kes saksa keelt oskavad http://www.bild.de/sport/fussball/bo...9556.bild.html

          Kommentaar


            Infot ka neile kes saksat ei tönka

            Kommentaar


              Paha lugu, Vukcevic oli päris hea ja lootustandev mängija. Loodetavasti suudab välja rabeleda kriitilisest seisundist

              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


                Nu loodame paremat
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Milline dramaatilene lõpp Fürth vastu 3:3
                  83 viigistas Fürth 89 läks kodumeeskond juhtima ja 90+2 viik 6 väravat siis reedesest mängust.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Juhus või mitte, aga Wiese taas väravas ning puur jälle täis Hoffenheimil.

                    Kommentaar


                      Natuke vaatasin. Usami pani mõnel korral ikka päris hästi.

                      http://www.youtube.com/watch?v=X7MsHNgn5sg HIGHLIGHTID

                      Kommentaar


                        Algselt postitas KID Vaata postitust
                        Juhus või mitte, aga Wiese taas väravas ning puur jälle täis Hoffenheimil.
                        Nu ega nende väravate sisselaskmisel polnud suurt midagi teha talpigem oli kaitseliiin nagu sulav6i
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Hoffenheimi eurokohtade järele läinud Tim Wiese on peatreeneri sõnadekohaselt hetkel kolmas valik. suht fail...

                          Kommentaar


                            Oh Wiese, Wiese, Wiese ning Tobias Weis. Eile SportBildis avaldatud lugu siis pakkus mulle tänaseks korralikult huumorit.

                            Story siis lühidalt selline, et Tim Wiese ja Tobias Weis olid kuskil kohalikus ööklubis mingil karnevalil. Pidu lõppes mõlema jaoks väljatõstmisega ning avalikkusele teadmata suuruses rahatrahviga mõlemale mehele. Ega see juhtum eriti kolmandale väravavahile krediiti juurde ei anna igatahes. Weis seletas vahejuhtumit turvameestega nii: kuna naiste WC oli väga täis, siis võttis ta oma tüdruksõbra kaasa meeste WC-sse. Pärast seda tekkisid probleemid turvameestega.

                            Kuuldavasti oli eriti teemas olnud Wiese. Tänaseks on mõlemad mehed vabandanud. Peaksime olema eeskujud blablabla...pole vabandusi blablabla...õpime vigadest blablabla...ei tohiks korduda blablabla...aksepteerime igasugust trahvi blablabla...

                            Minu märkmik "Bundesliga staaride jaburad juhtumised karnevalidel" sai ühe lisa. Praegu juhib edetabelit Miso Brecko, kes pärast karnevali 1,6 promillises joobes oma BMW-ga raudteerööbastel sõita üritas. Ära tasub märkida ka teine Kölni mängija Kevin Pezzoni, kes ühel karnevalil fännilt nii tugevalt molli sai, et ninaluu katki oli.

                            Kommentaar


                              Ei maksa alahinnata - Kölni karneval ei ole midagi sellist, mida suudaks tavainimene ette kujutada. Enne eelmist talve polnud ka mul aimu, et see asi seal terve nädala jooksul nii võimsalt ette võetakse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                                Enne eelmist talve polnud ka mul aimu, et see asi seal terve nädala jooksul nii võimsalt ette võetakse.
                                niimoodi pole küll aus juttu lõpetada.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X