320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pühapäevases dsfi jalgpallisaates oli vaataja küsimus, kes on sel aastal bundesligas bayerni parim väravakütt: kas toni või podolski...

    Kommentaar


      Väga tore küsimus aga Podolski pole see hooaeg kordagi väravavõrku minu mäletamist mööda sahistanud Bundesligas.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Väga tore küsimus aga Podolski pole see hooaeg kordagi väravavõrku minu mäletamist mööda sahistanud Bundesligas.
        täpselt nii

        Kommentaar


          Mis siin laskmata karu nahka ikka jagada.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            1. Mäng oli kole aga vähemalt saime punkti.
            2. Podolski, kes liigas pole skoorinud juba kriidiajastust saadik, sai lõpuks ühe palli ka võrku aetud.
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Oleks vaja olnud siit 3 punni võtta. Aga juhtub paremateski peredes ;[
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Vahe ju 7 punkti HSVga...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Vahe ju 7 punkti HSVga...
                  jah aga oleks võinud olla 9 ;]
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Loodame siis täna ilusat esitust ja väravaid,sest kuna Leverkusen saab üsna hävitavalt Zeniidilt,siis finaal Bayern vv Zeniit oleks supper
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Ja midagi superit seal ka ei oleks.

                      Edit: Kui kellegil Elioni DigiTV on siis Sat 1 näitab ka otsepilti.
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        Hitzfeld on idoot.
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Täiesti pekkis 30min suudeti mängida head jalgpalli siis... ja muidugi II poolaja 2 suurepärast raisatud võimalust...

                          muidugi 1:1 pole veel kõik kadunud,aga kui nii munema jäätakse siis ....
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Toimubki see, et täpselt nii kaua mängitakse ilusti kui värav lüüakse, siis jäädakse loorberitele ja nagu Bayernil tavaks, peab alati vastasel 88-90 minutil skoorida laskma
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              getafe pole nüüd küll nõrk meeskond, samuti nagu bayern selle aasta karikafinaalis.

                              Kommentaar


                                No Getafe pole kindlasti nõrk meeskond, aga Bayern peaks kodus võitma igat meeskonda. Nii lihtne see ongi. Seega on põhjust mmurelikuks - midagi tehakse valesti. Ja oleks mingi lambisats, siis ei muretseks üldse, aga kuna Getafe on tõestii väga korralik sats, siis on teiseks mänguks kuhjaga põnevust ja kindlasti ka põhjendatud närvilisust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X