320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas boobek Vaata postitust
    Vau! Võimas! 10...vinge! Milline ümberehitamine. Poldi lahkumine on ammu teada. Ze ei viitsi enam ja Oddo laenu ei pikendata. Võibolla Gaal laseb veel kedagi minema, kuigi ma kahtlen. Paar tüüpi tuleb juurde ja vanker läheb edasi.
    ei maksa ärrituda pidevalt kaotuskibedust saavast milani fanist! Aga meie vx teha lõpuks kyll paar head vingerdust:P

    Kommentaar


      Minu arvamus on selline, et juurde oleks vaja veel üks ründaja peale Olici, kuigi samas ma ei tea täpselt noore Mülleri taset, kes paar mängu ka esindusmeeskonna kasuks teinud on. Keskväljale pidi see venelane tulema, kui ma õigesti mäletan. Nüüd oleks veel vaja üht head äärekaitsjat Lahmi kõrvale, kuigi see variant Lucioga, mida täna kasutati oli ka päris hea, aga Lucio on sellegipoolest parem keskkaitses. Lelli ja Ottli võiks välja laenata või müüa, sest eriti nad silma pole paistnud. Buttiga väravas olen ma täitsa rahul ja vanuse poolest võib ta veel mõnda aega vabalt mängida. Tuleb loota, et Ribery jääb.

      Kommentaar


        Algselt postitas KID Vaata postitust
        Minu arvamus on selline, et juurde oleks vaja veel üks ründaja peale Olici, kuigi samas ma ei tea täpselt noore Mülleri taset, kes paar mängu ka esindusmeeskonna kasuks teinud on. Keskväljale pidi see venelane tulema, kui ma õigesti mäletan. Nüüd oleks veel vaja üht head äärekaitsjat Lahmi kõrvale, kuigi see variant Lucioga, mida täna kasutati oli ka päris hea, aga Lucio on sellegipoolest parem keskkaitses. Lelli ja Ottli võiks välja laenata või müüa, sest eriti nad silma pole paistnud. Buttiga väravas olen ma täitsa rahul ja vanuse poolest võib ta veel mõnda aega vabalt mängida. Tuleb loota, et Ribery jääb.
        Timo on ukrainlane. Ja Lucio võiks äärele jääda kuna seal saab ta oma lemmik kohta, ehk tipuründajat mängida. Kaitseliini suurim viga on aeglus. Mina jätaksin ainult Lahmi alles aga ma pole ka mingi otsustaja.
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          Väikse refreshi võiks van Gaal ikkagi teoks teha. Pealegi lubas herr Hoeness ju kõva raha Gaalile kulutada, kui CL-i pääsetakse. Nüüd on see tehtud ja rahapakid laual, kui punanahk sõnapidaja mees on.

          Players out: MvB, Luca Toni, Ze Roberto, kaitseliin, Rensing.
          Players in: ükskõik kes, peaasi et vananev ja mitte eriti hea.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
            Väikse refreshi võiks van Gaal ikkagi teoks teha. Pealegi lubas herr Hoeness ju kõva raha Gaalile kulutada, kui CL-i pääsetakse. Nüüd on see tehtud ja rahapakid laual, kui punanahk sõnapidaja mees on.

            Players out: MvB, Luca Toni, Ze Roberto, kaitseliin, Rensing.
            Players in: ükskõik kes, peaasi et vananev ja mitte eriti hea.
            Miks Rensing välja?

            Kommentaar


              Oli ta piisavalt hea, et jätta? Parem juba osta mõni tõeliselt hea vend, keda kaitseliin võib usaldada ja kes kaitseliini oskab juhendada.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Väg loodan, et Timo leiab paar aastat motivatsiooni tippvormis olla ja, et ta elaks hästi meeskonda sisse. Tegeikult oleks hädasti vaja, et Van Bommel ära läinuks, nad on sarnase rolliga mängjad, ainult et Timo on kraadi võrra parem mees. Nüüd aga hollandlasest treeneriga jääb VBl selge eelis. Ja kaks kaitsvat poolkaitsjat, kellest üks veel aeglane ka on - nii kaugele ei sõua.

                Kommentaar


                  Tundub, et peale seda kui Diego Ullile fakki näitas, tekitab Ullil "bõuneri" Gomez. Sinna need 40 milli lähevadki. Tolad.
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    Tegeikult oleks hädasti vaja, et Van Bommel ära läinuks, nad on sarnase rolliga mängjad, ainult et Timo on kraadi võrra parem mees.
                    Mina küll seda väita ei julgeks, et van Bommel Timoštšukist kehvem on.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Mina küll seda väita ei julgeks, et van Bommel Timoštšukist kehvem on.
                      Mina ütleks nii, et van Bommel on märksa mitmekülgsem, kuid mitte suurepärane üheski aspektis. Timostsuk jälle on kõva mees mängulõhkumises ja sellise venna ülesanne polegi muu kui kahevõitluses pall kätte saada ja osavamate meeste kätte see anda. Kahju et Poldi Kölnile andiste. Muidu ma isegi teeks diili. 45 milli +Poldi. Julian ja Poldi oleks olnud võimas rünne meil järgmine aasta :P

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Mina ütleks nii, et van Bommel on märksa mitmekülgsem, kuid mitte suurepärane üheski aspektis. Timostsuk jälle on kõva mees mängulõhkumises ja sellise venna ülesanne polegi muu kui kahevõitluses pall kätte saada ja osavamate meeste kätte see anda.
                        Seda küll. Van Bommel on märksa tehnilisem ja ründele orienteeritum kui Timoštšuk. Viimane on rohkem mängulõhkuja kui ehitaja.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Kordaks siis veelkorra üle, et van Bommel on märksa mitmekülgsem ja Timo pigem mängu lõhkuv puujalg.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                            Kordaks siis veelkorra üle, et van Bommel on märksa mitmekülgsem ja Timo pigem mängu lõhkuv puujalg.
                            Lõhkuv puujalg ei tundu just kuigi suure komplimendina mehe kohta, keda vähemalt isiklikult hindan vägagi kõrgele enda positsioonil. Mõnevõrra üllatav, et teatuid asju on nõnda radikaalselt erinevas valguses võimalik näha.

                            Kommentaar


                              Ei, te saate valesti aru. Võtke 11 mitmekügset mängumeest ja pange kuhugi mängima - tiitleid ei võideta kunagi. Meil on vaja igal positsioonil rollimängija, kes on maailma tipus. Kahe mehe keskväljal oli Van Bommel selline sobiv valik 4-5 aastat tagasi. Praeguseks on ta liiga aeglane, et oma tegelikult head mängu lugemist ja head söödu tehnikat kasutada saaks.
                              Ukraina poisil on muuseas ka need asjad olemas, aga füüsiliselt on ta nagu loom, kui vormis püsib. Lsaks sellele on ta järjekordne tõsine oht standardites, sest mängib peaga hästi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Mina ütleks nii, et van Bommel on märksa mitmekülgsem, kuid mitte suurepärane üheski aspektis. Timostsuk jälle on kõva mees mängulõhkumises ja sellise venna ülesanne polegi muu kui kahevõitluses pall kätte saada ja osavamate meeste kätte see anda. Kahju et Poldi Kölnile andiste. Muidu ma isegi teeks diili. 45 milli +Poldi. Julian ja Poldi oleks olnud võimas rünne meil järgmine aasta :P
                                Btw, ma hindaks Timot päris kõrgelt ka rünnakut algatavate söötude andjana ja taga söötjana, kui on vaja palli kiigutada äärelt äärele - tema söödu kohalejõudmise % peaks minu arust väga kõrge olema.
                                Ma ikka ühe rohkem ja rohkem olen Blue Rockiga üht meelt, et nii head meest sellele positsioonile on maailmas väga raske saada. Küsimus on, kuidas slaavi verd mees Bayernisse sisse sulab?
                                Just lugesin, et mees õppis koolis saksa keele selgeks ja on üsna fluent selles. Väga hea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X