320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas --andres-- Vaata postitust
    Schrauldraff ja Wagner on siis ära müüdud. Vastavalt klubidesse Hannover 96 ja MSV Duisberg.
    Jah, ja jaanipäev tuleb ka varsti.
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Tänasega algas Bayernis "Klinspanni periood" . Väga loodan, et sellest tuleb midagi suurt ja ilusat. Eks kuuleme juba juuli kuu alguses esimesi uudiseid ja asju - transfer window avaneb lähitundidel.

      Kommentaar


        Bayern 0 Inter 1
        Tuleb vist järgmist hooaega oodata või siis mingit Mänkut vännama hakata. vähemalt nood võidavad midagi ... "One touch shitt ball" my äss...
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          Kui juba Interilt tappa saadakse, siis on perse majas küll.

          Kommentaar


            2.BL vist ootab

            Kommentaar


              Ribery valiti Saksamaa parimaks mängijaks

              Kommentaar


                Viasat Spordi pealt tuleb mäng lives. Lahm skooris just
                AILTON

                Kommentaar


                  Hoolimata kohtuniku üleloomulikest pingutustest, suutsime võõrsilt siiski punkti ära tuua. Aeg oleks mõni võit ka nüüd võtta...
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    Peab küll taaskord erapooletult tõdema, et vastumeelsemat jalgpallurit, kui Mark van Bommel, annab otsida. Ja veel Bayerni kapten? Blaah....

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                      Peab küll taaskord erapooletult tõdema, et vastumeelsemat jalgpallurit, kui Mark van Bommel, annab otsida. Ja veel Bayerni kapten? Blaah....
                      Khm-Poulsen-khm
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                        Peab küll taaskord erapooletult tõdema, et vastumeelsemat jalgpallurit, kui Mark van Bommel, annab otsida. Ja veel Bayerni kapten? Blaah....
                        Kusjuures ma küll ei mäleta,et ta PSV mängides nii robustne oleks olnd. Viimastel aastatel kuidagi aeglaseks jäänd ja ju siis tuleb seda kuidaig kompenseerida.

                        Kommentaar


                          No barcas oli ta juba küll selline. mulle ta ka ei sümpatiseeri. Selge liidri omadus on tal, aga ma ei tea - pole nagu see. Effenberg meeldis mulle kordade rohkem - mõni inimene võiks siin võrdsumärki vahele proovida panna, aga minu arust poleks see päris õige.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                            No barcas oli ta juba küll selline. mulle ta ka ei sümpatiseeri. Selge liidri omadus on tal, aga ma ei tea - pole nagu see. Effenberg meeldis mulle kordade rohkem - mõni inimene võiks siin võrdsumärki vahele proovida panna, aga minu arust poleks see päris õige.
                            Liidri omadusest rääkides kapteni üks tähtsamaid ülesandeid on olla rahustav element ja eeskujuks väljakul, ehk siis omadused mida v.Bommelil tõepoolest pole.

                            Hoolimata eelmise aasta edukusest, Bayerni mäng on olnud kaugel sellest, mida Münchenis on neilt oodatud. Ega ka tänavuse hooaja algus pole just kuigi paljulubav olnud. Põhjuseid selleks on mitmeid ja enamus neist on sügaval. Avavooru viigis polnud iseenesest midagi üllatavat, kui võtta arvesse ainuüksi see, et HSV ei ole kordagi kaotanud Allianz Arenal. Kahe väravalise eduseisu kaotamine muidugi suunab süüdistavad pilgud mõistagi kaitsemängu suunas. Põhjalikult analüüsimata võib ainuüks eelnevatele kogemusele toetudes tõdeda, et...

                            a) ...Klinmann pole parimaid treenereid organiseerima kaitseliini

                            b) ...Klinsi pole parimaid treenereid kogu meeskonna kahe suuna mängimist planeerides

                            c) ...Lucio pole juba ammu olnud kaitses enda tasemel, vaid seikleb tavapärasest rohkem mõtlematult. Mehe staatus maailmameistrina lubab selliseid vabadusi, mis pole meeskonnale kasuks

                            d) ...Bayerni meeskonna sisekliima pole parimaid saavutamaks optimaalset sooritustaset väljakul

                            Samas ka aneemilise Klose pidev jätkamine algkoosseisus paneb imestama, hoolimata sellest, millises vormis Poldi just parajasti on olnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                              Liidri omadusest rääkides kapteni üks tähtsamaid ülesandeid on olla rahustav element ja eeskujuks väljakul, ehk siis omadused mida v.Bommelil tõepoolest pole.
                              Teine on kütta üles kaaslasi olles eeskujuks, mida v.Bommelil on piisavalt. Kokkuvõttes on vaja tasakaalu kahe omaduse vahel. Põhimõtteliselt näib Van Bommel kaptenina hea välja vaid kaotusseisus(nagu viimases mängus Milani vastu).
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                Khm-Poulsen-khm
                                Ei ütleks. Van Bommelit pole ma veel näinud mängus, kus ta punast kaarti ei vääriks.

                                Eriti halenaljakas oli lugeda, kuidas ta end kohtunike ohvriks peab ning, et tal on imidži probleem võib-olla. Dortmundi vastu oli teda juba krub vaadata, sajab selgelt jalg ees vastasele sisse ja suudab veel näo teha, miks ta kollase sai ning sama lugu käega vastasele vastu kuppu virutades.

                                Jeesus Kristus!
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X