320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga "positiivne" esitus koduplatsil. Nagu kaks erinevat meeskonda võrreldes Meistrite Liiga mängudega. Bremen vajas tõestust ja andis selle ka - Bayernit aitab vaid vabandus, et kohe tuleb Ribery ja siis me näitame.

    Kommentaar


      Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
      no borowski tulekuga muudeti seda, et Demichelis läks kaitsvast poolikust keskkaitsesse aga paraku tulu see pole toonud
      Demichelis on viimased kolm aastat kaitses mänginud. Alguses kahel esimesel aastal pendeldas ta nende kahe koha vahel, aga nüüd on üsna selgelt paigas.

      Kommentaar


        Kuuldavasti pidi Ribery juba mänguvalmis olema kolmapäeval karikamängus Nürnbergi vastu:

        Kommentaar


          Klinsmannile hundipass!

          Kommentaar


            Ma loodan, et sa ei tsiteeri mingit allikat vaid avaldad oma soovi. Kaks järjestikust kaotust liigas TOP6 klubidele(kindlati üllatbab mnda, et ma Hannoveri selleks pean, aga nii on) ei ole veel maailma lõpp. Tähtis on Euroopas hästi esineda - liiga võidab Bayern kevadringiga. Mis ei pruugi juhtuda, kui Klinsi tasemel pole, aga seda saame teada poole aasta jooksul.

            Kommentaar


              Sellise ümara ja hambutu veeretamisega nagu täna näidati ei jõua küll kuhugi. Palli valdamine oli mingi 70/30 meite kasuks aga pealelööke polnud või siis pommitati tuvisid. 4-4-2 on küll tagasi aga endiselt lastakse endale mingil momendil ära toksata. Oleks kohtunik tiba rangem olnud oleks asi veel hullemini läinud aga seekord vedas. Lell läks katki ...õnneks? Aga Ottl samas viibis enamuse mängust platsil...kasutegur 0 nagu tavaliselt. Sama võib öelda Jonnipunni ja Klose kohta. Ülejänud olid ei liha ega kala vennad ... Teisipäeval on siis Lyon CL -is... süda aimab halba...
              Hello! I´m mentaly ill.

              Kommentaar


                Kogu Bayern oli väga mannetu täna. Klose esimene poolaeg natukene mängis aga teisel puhkas juba kogu meeskond. Keskväljalt puudus selgelt mängija, kes suudaks rünnakule midagi olulist juurde anda.
                Schweinsteiger oleks ehk suutnud midagi muuta aga mees täna mänguaega ei saanud. Ribery sai küll platsile teisel poolajal aga ka tema on suht roostes hetkel.
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Ma loodan, et sa ei tsiteeri mingit allikat vaid avaldad oma soovi. Kaks järjestikust kaotust liigas TOP6 klubidele(kindlati üllatbab mnda, et ma Hannoveri selleks pean, aga nii on) ei ole veel maailma lõpp. Tähtis on Euroopas hästi esineda - liiga võidab Bayern kevadringiga. Mis ei pruugi juhtuda, kui Klinsi tasemel pole, aga seda saame teada poole aasta jooksul.
                  Ikka minu enda soov. Bayern on hetkel ikka väga hale.

                  Kommentaar


                    Tuleks mõelda juba kevadringile jh.Jaanuaris tuleks meeskonda täiendada ka praegu aga peaasi et euroopas alagrupist edasi saadaks.

                    Kommentaar


                      Ei ole vaja hakata kevadringile mõtlema. Mõelda tuleb järgmisele vastasele, kui nendega mängitud, siis ülejärgmisele jne. Tähtis on juba praegu võidusoonele saada

                      Täna on aeg end tõestada ja Lyon kotti pista.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Hetkel küll suutsime viigi Toni hulk võimalusi on jätnud löömata, aga ehk lõppeb mäng meile hästi,mäng ju on ok.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Toni = Anelka ?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Lõppseis 1:1(0:1) Lyoni vastu,aga oleks ootand enamat siiski
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              No üldjuhul oleme Lyonilt alagrupis ikka ära saanud , nii kurb kui see ka pole. Eile oleks pidanud muidugi vana moraaliga Bayern oma kodueelise viimase 10 minuti peal väravaks löönud. No siiski, kuskil tunneli lõpus paistab valgus. Prantslane saab 100% peale, Oddo samuti sinnapoole teel.

                              Kommentaar


                                täiesti putsis tiim
                                ja selliste mängude pärast mul kombod pidevalt ebaõnnestuvad
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X