320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    Ukraina poisil on muuseas ka need asjad olemas, aga füüsiliselt on ta nagu loom, kui vormis püsib. Lsaks sellele on ta järjekordne tõsine oht standardites, sest mängib peaga hästi.
    Täiesti nõus ning ma olen aru saanud, et Bayern pole Zeniidiga veel tasu kokku leppinud, tõotab tulla järjekordne epic transfer saaga nagu Arshaviniga.
    Little things worry little minds.

    Carlo Ancelotti, 2009

    Kommentaar


      Mina kui väikese klubi fänn loodan,et teie iga transfer on flop
      See teeks ainult liiga huvitavamaks. Samas tuleb kohe boobek ja see kilu mind kohe kiruma. Üldiselt mulle meeldib kuidas te ämbrisse astute. Samas kes ei astuks

      Kommentaar


        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        Mina kui väikese klubi fänn loodan,et teie iga transfer on flop
        See teeks ainult liiga huvitavamaks. Samas tuleb kohe boobek ja see kilu mind kohe kiruma. Üldiselt mulle meeldib kuidas te ämbrisse astute. Samas kes ei astuks
        Limus, PraS, limus!

        Kommentaar


          Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
          Täiesti nõus ning ma olen aru saanud, et Bayern pole Zeniidiga veel tasu kokku leppinud, tõotab tulla järjekordne epic transfer saaga nagu Arshaviniga.
          Minuteada, on 11 milli € juba makstud ja oodatakse "silly seasoni" algust.
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Saksa uudistes räägiti, et Gomeziga hakkavad läbirääkimised sellel nädalal ja et Tonile otsitakse juba uut klubi. Ei tea, kas see vastab tõele?

            Kommentaar


              No kui Toni lahkub siis eks ta sihtpunkt ole AC Milan või Juventus.

              Kommentaar


                Algselt postitas KID Vaata postitust
                Saksa uudistes räägiti, et Gomeziga hakkavad läbirääkimised sellel nädalal ja et Tonile otsitakse juba uut klubi. Ei tea, kas see vastab tõele?
                Suht loogiline kui Gomez saadakse. Gomez ja Klose esmalt ja Olic hakkab rätikut ulatama kui Klose just katki ei lähe. Neljas number siis nooruke Müller.
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  Ja habras Kloseke saab taaskord kolaka kätte, Gomez teeb Tonilikke raiskamisi ja jäävadki alles Olic ja nooruke Müller. Milline rõõm.

                  Van Bommel on muideks mitmekülgne, samas Timo jällegi mängu lõhkuv piraat.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Praeguse seisuga, siis viis uut mängijat uuest hooajast, kui ma õigesti aru sain. Põhikoosseisu meesteks saavad arvatavasti Timo ja Mario. Selle Baumjohanni tasemega pole kahjuks kursis.
                    Uued:
                    Anatoli Timoschtschuk (Zenit St. Peterburg)
                    Ivica Olic (Hamburger SV)
                    Alexander Baumjohann (Mönchengladbach)
                    Andreas Görlitz(KSC-s oli laenul)
                    Mario Gomez(Vfb)

                    Kommentaar


                      Sa oled väga kindel, et Gomez tuleb?
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Mees ise lubas tulla.

                        Kommentaar


                          Gomez ja Bayern on kahtlemata huvitav kombinatsioon. Hea mängija (klubitasandil) ja võitma harjunud klubi peaksid sobima kokku küll, vähemalt nii teoorias. Mingisugust suuremat prognoosi veel siiski teha ei julgeks, sedavõrd palju küsimärke veel Müncheni taevas kui kord hõljumas on. Van Gaalil on nüüd mõtlemist variatsioonide suhtes, kas panna platsile Gomez-Olic, Klose-Toni või midagi hoopis muud. Samas pole välistatud, et Gomezi saabumine tähendas stiili poolest sarnase Toni jaoks Elberi ja Makaay saatust, ehk siis tänan ja nägemist.

                          Kommentaar



                            Issand, ka Bayernile tulevad need uued jalgratturi särgid, nagu Chealsea ka sai.
                            LFC

                            Kommentaar


                              Algselt postitas suvakas555 Vaata postitust

                              Issand, ka Bayernile tulevad need uued jalgratturi särgid, nagu Chealsea ka sai.
                              Räägitakse, et Titanic olla uppunud.
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas boobek Vaata postitust
                                Räägitakse, et Titanic olla uppunud.
                                Jah, uppus.

                                Või kas sa mõtled adidast?

                                Niisama.
                                LFC

                                Kommentaar

                                Working...
                                X