320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    ok ma usun,et kui mehed terveks saavad,vähemalt osa neist kyll hakkavad ka võidud tulema,ainuke asi millelele ma loodan,et siis hilja pole.Kui LVG on kasutada Bundeliigas vaid 14 mängijat,nu pole ju normaalne.
    miks siis ainult 14 meest valikus?kas tõesti ei ole teil noori keda platsile saata?treener peast soe?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      noored ju mängivad/on pingi peal Kroos,Müller,Contento,Alaba,Breno

      Kommentaar


        Ma arvan, et pigem oli silmas peetud noorteakadeemias/B meeskonnas pallivaid noori. Sinu poolt nimetatud mängijad on ikka põhikoosseisus. Ja viimased kolm seejuures isegi vigastatud veel.

        Kommentaar


          Alaba oli küll eile väljakul.

          Kommentaar


            Alaba mängis, teised olid pingile igastahes ülesantud.Contento oli ka hiljuti veel mängukõlbulik, selles mõttes ma arvan, et need B meeskonnast v noorte akadeemiast tulnud vennad poleks eriti paremat tulemust toonud kui need kes mönchenglandbachi vastu mängisid.

            Kommentaar


              Tra, lõpetage budulontrusele vastamine. Tuli, trollis, läks.
              Hello! I´m mentaly ill.

              Kommentaar


                Jookseb!

                Kommentaar


                  Loodame et jõuludest saame mängida juba sellise koosseisuga:
                  Gomez
                  Ribery Kroos või Müller Robben
                  Bommel Sweinstaiger
                  Pranich Badstuber Tymoshuk Lahm
                  Butt

                  Kommentaar


                    Algselt postitas arijenrobben Vaata postitust
                    Loodame et jõuludest saame mängida juba sellise koosseisuga:
                    Gomez
                    Ribery Kroos või Müller Robben
                    Bommel Sweinstaiger
                    Pranich Badstuber Tymoshuk Lahm
                    Butt
                    Sellisest koosseisust võid sa küll unistada. Seda ei juhtu küll 85 %

                    Kommentaar


                      Sellise koosseisuga võid ju Fifas või mõnes footballmanageris juba praegusest mängida ;D

                      Kommentaar


                        Aga see-eest ei väsi mina unistamast, et uuel aastal näeme sellist koosseisu :

                        -------------Dzeko----------------
                        Ribery--------Müller---------Robben
                        -----van Bommel-----Swaini--------
                        Contento-Badstuber-Uus keskk-Lahm
                        ------------Butt-------------------

                        van Bommeli kohal võiks proovida Kroosi ka ja uus keskkaitse võiks olla reaalsetest variantidest näiteks Heitinga. Aga lets face it, milline on tõenäolsus, et Bayern ostab sisse kaks uut mängijat talvise üleminekuakna ajal?? Mitte just eriti suured.

                        Kommentaar


                          Täna siis ilusad kolm punkti koduselt arenalt Nürbergi vastu,GOMEZ GOMEZ GOMEZ,rikkusid oma hooaja teise kybaratriki,löödes penalti pilvedesse juhtub,eriti hea tunne oli Ribery sisetulekul 70',pärast kahekuulist vigastuse pausi ja selle lühikese ajaga pole mees oma vormi kaotanud,järgmine nädal Leverkusen.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Mäng läbi, tabelis 3:0 võit, millega Bayern tõusis Bundesligas kuuendale kohale.
                            Bayern kontrollis põhimõtteliselt tervet mängu (no mingi väga lühikese aja olid vastased ka aktiivsed) ja võttis kindla võidu.
                            Esimese värava lõi Gomez Prjanici söödust, tavaline tap-in.
                            Teise värava lõi Lahm penaltist, mis määrati selle tõttu, et vastaste väravavaht tõmbas maha Gomezi.
                            Kolmanda värava lõi jälle Gomez, Ribery antud nurgalöögist.
                            Neljanda värava lõi Gom... aa ei, ta suutis ju pendla kasutamata jätta !
                            Aga mis ma ikka norin, ta tegi hea mängu, kui samas vaimus jätkub, siis hakkan äkki isegi uskuma, et ta pole supersaamatu vend.

                            Üks positiivne asi mis selles mängus oli - Ribery naasis väljakule ja selle aja mis platsil sai veeta, oli väga terav. Tema nurgalöögist tuli kolmas värav ja Müllerile andis ka väga hea söödu. Ja negatiivne seik, mis mängust meelde jäi, oli see peldikupaberisõda vastaste väravavahile, kes tegi minuarust igati sümpaatse etteaste. Äkki keegi oskab mind valgustada, miks selline sigadus üldse korraldati ?

                            Tundub, et Bayern on vähemalt väravatepõuast üle saanud - 14 kolli 4 mänguga ! Järgmine nädalavahetus siis raske võõrsilmäng Neverkuseni vastu.

                            Kommentaar


                              Ma olen üllatusena tähele panema hakanud, et Gomez lööb viimasel ajal jube palju väravaid. Milles asi?

                              Kommentaar


                                Kus kapis te seda Gomezt peitsite?!?!? Palju ta saldo on (neid ulmenumbreid mõtlen)
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X