320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Päris hea mäng oli tegelikult.Võimas press pandi mõlemal poolajal peale.Pole ammu nii head mängu näinud kui see hooaeg.

    Kommentaar




      Momente ka.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Tahaks öelda, et niivõrd vedelat penaltit pole tükk aega näinud, aga ei saa - Ronaldinho vs. Inter.

        Kommentaar


          Räägitakse, et Braafheidi vastu tuntakse huvi nii Celticust kui ka Ajaxist ja PSV Eindhovenist. Üleminek võivat teoks saada täna. Kena oleks, mingit kvaliteeti ta meile küll ei lisanud.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
            Räägitakse, et Braafheidi vastu tuntakse huvi nii Celticust kui ka Ajaxist ja PSV Eindhovenist. Üleminek võivat teoks saada täna. Kena oleks, mingit kvaliteeti ta meile küll ei lisanud.
            Laen-Seltik-hooaja lõpuni.

            Edit: Lisaks Diego Contentole toodi duublist ülesse Mehmet Ekici. Kaitsja ja keskpoolik. Görlitzit ei lubatud Mainzi, vaid peab duublit edasi nühkima.
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Van Buyten, Müller ja Badstuber pikendasid lepinguid. Tore.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Neid kolme bayerni endist ja praegust keskkaitjat Demichelis,Van buyten ja Lucio pole mind kunagi sümpastiseerinud

                Kommentaar


                  Ma ei usu, et nad kedagi siin maakeral sümpastiseerinud on.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Mulle Demichelis meeldib, eriti kui ta keskväljal lõhkus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      Mulle Demichelis meeldib, eriti kui ta keskväljal lõhkus.
                      Njah, ei vaidle vastu, kuid praeguse hetke Martina on see nõrgim lüli kogu algkoosseisus olnud.

                      Kommentaar


                        Kui ostetaks keskkaitsja ja Bommel vallandataks, siis saaks ta ehk jälle keskväljale lammutama panna?
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Kroosil 8 väravat, 7 assisti. Päris korralik.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Võitsime Wolfsburgi nende oma mänguplatsil. 3:1 tulemus on piisavalt magus, maksmaks kätte samal staadionil sadud 1:5 sauna eelmisel hooajal.
                            Van Buyten lõi oma kuuenda tabamuse selle aasta Bundesligas, mis teeb temast vahest ka Euroopa resultatiivseima kaitsja 09/10 hooajal?
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                              Võitsime Wolfsburgi nende oma mänguplatsil. 3:1 tulemus on piisavalt magus, maksmaks kätte samal staadionil sadud 1:5 sauna eelmisel hooajal.
                              Van Buyten lõi oma kuuenda tabamuse selle aasta Bundesligas, mis teeb temast vahest ka Euroopa resultatiivseima kaitsja 09/10 hooajal?
                              Thomas Vermaelenil peaks ka 6 olema kui ma ei eksi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Thugie Vaata postitust
                                Thomas Vermaelenil peaks ka 6 olema kui ma ei eksi.
                                7 kolli siiski.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X