320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas boobek Vaata postitust
    Ei mina mõista mida nad seal Münhenis suitsetavad... Ja miks meile see kiilakas lollpea vilistama määrati...


    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vähemalt 2:1 võit, mis oleks võinud ka palju suurem olla.
      Kuid headelt positsioonidelt ei lööda ju ära.
      Muretsemiseks pole põhjust.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Eee, suluseis?
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
          Vähemalt 2:1 võit, mis oleks võinud ka palju suurem olla.
          Kuid headelt positsioonidelt ei lööda ju ära.
          Muretsemiseks pole põhjust.
          Soovid äkki "päeva pilti" näha?

          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            Soovid äkki "päeva pilti" näha?
            Mine nuta pattja nüüd... Oli sulg siis oli.

            Fiore oli meie mängust hästi aru saanud. Tee Roberiile keskväljal väike viga või aja nurka kolme mehe vahele ja ongi kogu rünnak mokas. Bommel ja Shwaini on kahepeale sama loovad kui mäger seksuaalelus. Kuna aga kiilakas vilega ei taibanud kohe alguses nende kossitoksete ja karistuslöökide sihiliku takistamise eest kaarte lehvitada läksid lilasärklased ülbeks. Sealt ka see loll punane kus tüüp unustas ära, et Robben tast peajagu lühem on ja lihtsalt küünarnukiga kümpi sõitis. Hollandlane polnd kade ka ja tegi esmaklassilist draamat, ning kohtunikul jooksis juhe lühisesse. Ja miks nahhui Gomezilt värav ära võeti? Jne.
            Üldiselt on Gaalil peamurdmist kõvasti. Aga ma arvan, et kordusmängus näeb natuke paremat esitust.
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Väike OT ,aga palun aita mul mõista, kuda kuradi moodi 08/09 hooajal Ukrainlaste koefitsent 16.625 oli ? Ma saan aru,et UEFA Cupi võit, aga no ikkagi.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Esiteks: Tol ajal oli oli UEFA Cup punktide hankimise osas pea samaväärne Meistrite Liigaga.

                Teiseks: Saadud punktid jagatakse Euroopasse pääsenud meeskondade arvuga. Kuna Ukrainail oli tules ainult 4 meeskonda, kellest 2 tükki tegid päris häid tulemusi, siis tulid ka punktid ludinal.

                No, lihtsalt silmaringi avardamiseks:

                Näide paari kuu tagusest ajast kuidas punkte jagatakse:
                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Iga viik Euroopa mõnes sarjas annab 2 punkti ja viik 1 punkti (eelvoorudes vastavalt 1 ja 0,5 punkti). Voorus saadud punktid liidetakse kokku ja jagatakse riigist Euroopa liigadesse pääsenud meeskondade arvuga.

                Näiteks eelmises voorus Inglismaa puhul:
                - Manchester won (2 pts)
                - Chelsea won (2 pts)
                - Liverpool lost (0 points)
                - Arsenal won (2 points)
                - Everton won (2 points)
                - Fulham won (2 points)
                - Aston Villa is eliminated (0 points)

                10 punkti jagatud 7 meeskonnaga = 1.428.
                Ja uuendustest tänavusel aastal:
                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Minu mäletamist mööda antud jaburat punktisüsteemi tänavuseks aastaks tehti veidi vähem jaburaks ja CLis edenemine on tänavu selles osas olulisem. Vähemalt Meistrite Liiga alagrupist edasipääsemise eest sai tänavu rohkem punkte (ühe asemel viis), Meistrite Liigasse pääsemise eest sai rohkem punkte (kolme asemel neli) ja kui ma ei eksi, siis tulevad Euroopa Liigas boonuspuntkid tänavu alates veerandfinaalidest (kuigi selle fakti osas ma pole kindel).
                Samas on see süsteem ikka perses ja suuresti seetõttu, et UEFA inimesed proovivad oma väikekarikat kunstlikult tähtsustada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  Soovid äkki "päeva pilti" näha?

                  See peaks mind kottima? Loeti ära, siis loeti. Kus jõud, seal õigus.
                  Pealegi oli piisavalt võimalusi, mis löömata jäi, seega muretsemiseks põhjust ei oska kuskil näha.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                    See peaks mind kottima? Loeti ära, siis loeti. Kus jõud, seal õigus.
                    Pealegi oli piisavalt võimalusi, mis löömata jäi, seega muretsemiseks põhjust ei oska kuskil näha.
                    Ma olin vist pime, kuid peale Klose taevasse löömist nagu eriti ei pand tähele, et oleks bayernil mõni hea võimalus olnd.

                    Täna oli selgelt näha, et kuidas tuleb kahe klaasmehe vastu mängida. Ribery oli nagu vaese mehe Kert Haavistu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                      See peaks mind kottima? Loeti ära, siis loeti. Kus jõud, seal õigus.
                      Pealegi oli piisavalt võimalusi, mis löömata jäi, seega muretsemiseks põhjust ei oska kuskil näha.
                      "Vaatad" mängu livescore.com lehelt ja tead, et oli meeletult võimalusi

                      Staar Ribery näitas tõesti päris kõva jõudu ja õigust. Sitt lugu on see, et kuni punase kaardini (elagu diveritest sitapead) teda mängus polnud, sest De Silvestril polnud suuremat probleemi kuti võimalused nullida.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                        ..(elagu diveritest sitapead) ...
                        Ei olnud seal mingit daivi. Ei maksa ülbeks minna. Pealegi ma ei mõista, mis nende saapamaa fännidega on. Paar aastat tagasi nuttis ja halas Interi guru siin teemas, nüüd lillade fänn.
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Aga ma ei mõista mis nende Bayerni fänidega on. Pärast sellist võitu vastu rinda taguda...

                          Kommentaar


                            Kes siin vastu rinda on tagunud?
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas boobek Vaata postitust
                              Ei olnud seal mingit daivi. Ei maksa ülbeks minna. Pealegi ma ei mõista, mis nende saapamaa fännidega on. Paar aastat tagasi nuttis ja halas Interi guru siin teemas, nüüd lillade fänn.



                              Kui leiad, et Bayern mingi valemiga eile võitu vääris, siis oled lihtsalt loll. Jätka samas vaimus
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Hea võit, natuke läbi sohi aga no mis sellest, teises mängus tuleb Fiorentinale kõvasti hambaid näidata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X