320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Maarek, su jutt oli Ribery kohta?


    Kommentaar


      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Mul on ManU'st pohhui, aga nilbe on vaadata tiimi, kes mees mehe vastu on väljakul lihtsalt ühed suured m'id.

      60 miljoni Euro mees my ass. Noored nolgid võtavad närvihaige nii kinni, et on vaja pidevalt oma kriimulist nutunägu kohtunikule näidata ja muidugi suutis Itaalia kohtunik näidata tavapärast taset. Kahju, et niimoodi jalgpalli situtakse.
      ikka butthurt?
      Algselt postitas Iceman
      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

      Kommentaar


        No ilmselgelt oli Rafael ikka ise oma kaartides süüdi. Esimene kollane oli noore mehe poolt lihtsalt idiootselt välja teenitud. Ise teadis, millega riskib.

        Kommentaar


          Algselt postitas midfielder Vaata postitust
          Kui nüüd mängu tervikuna võtta, siis esimesel oli ManU maailmaklass , kuid teisel oli väljakul vaid üks sats ja see oli meeskond tumedates vormides.

          Oma osa mängis kindlasti punaste vähemusse jäämine, kuid et nad isegi kodus olles vähemuses nõnda passiivselt mängivad oli küll tõeliselt kummaline.

          Kuigi Baierimaa poistel on veel paljuski mängumasinat lihvida, eriti muidugi murelaps kaitseliinis, kuid ometi näen ma just Nahkpükstes võimalikku kimbutajat ka Barcale, eelkõige just selles vaatevinklis, et van Gaali punt on üks väheseid üldse Euroopas, kes ei kaevuks katalaanide vastu kaitse kaevikusse ja üritaks ehk ise ka loovamalt pallida. Louisi mängufilosoofia ei lubaks vähimat ning mis oleks suurepärasem finaal Bernabeul kui oma praeguse klubiga mängida endise tööandja vastu.
          minu arust see keskväli on Bayernil krt nii aeglane, umbes nagu Interil. kaitseliin on jah nagu Barcal
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Suur tänu õnnitluste eest, kes neid jagasid meile.
            Jätan (jätame) need sõnad meelde ja tulevikus ehk tuleme teie kätt suruma.

            Maarekile sedapalju, et 1vs1 on ehk Bayerni omad tõesti kehvad, kuid 1 vs 2 tegi eriti Ribery küll kenasti lupsi vahetevahel.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Pean tunnistama, et kui 0:3 taha jäime, siis olin valmis magama minema, kuid kui Olic ära realiseeris, siis otsustasin teleri ette jääda, see ei tulnud kahjuks . Super mäng ning super meeleolu, aitäh Bayern !

              Kommentaar


                Nojah, magus võit teile kurb kaotus meile, Robbeni löök oli väga ilus. Kui barcat finaalis näete, siis olen kindlalt juba Bayerni poolt, ei meeldi sellised kukkuvad eided nagu Barcal. Kaitseliini kallal vinguks teil.

                Kommentaar


                  Järjekordselt näitab Robben, miks ta siia meeskonda kutsutud, Manu mängis ise oma võidu maha, edu siis bayernile ja finaalini välja.

                  Kommentaar


                    Ein Bier für... 5-Jahres-Wertung!

                    Ei, tegelt kah palju õnne!

                    Kommentaar


                      Wohoooo!!!

                      Nice job fellas!!!!

                      Taas üle aastate on põhjust CL'i lõppu natukene pinksamalt jälgida.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Kaitse on jah nagu ta meil on. Murelapseks krt.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Hea, inglased kukutatud. Mitu aastat on oma 3 tiimiga seal poolfinaalis end taevani kiitnud, nüüd pole ühtegi. Bayern pole küll lemmik ning nende tasemes on tihti küsimusi tekkinud, aga noh, Robbeni omamise eest väärite juba seda poolfinaalkohta.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Tänane mäng oli tõeline nauding. Tükk aega pole niimoodi kaasa elanud.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Tänane mäng oli tõeline nauding. Tükk aega pole niimoodi kaasa elanud.
                              Oli kuulda jah

                              Bayerni kaitseliin...oli seal ka kedagi keda kaitsjaks saaks nimetada?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                Oli kuulda jah

                                Bayerni kaitseliin...oli seal ka kedagi keda kaitsjaks saaks nimetada?

                                Mulle jäi silma Van Buyten

                                See Demichelis on täiesti mööda. Ei saa aru kas ta ei näe hästi oma maski pärast või milles on asi


                                Olen väga õnnelik, et just Lyon vastu tuleb, mitte Barcelona

                                Mina kujutan seda sellisena ette, et Bayern võtab Lyoni kah kuidagi ikka kahe mängu kokkuvõttes ära.
                                Ning Inter võiks Barcelona ka mingi valemiga ära võtta

                                Ning finaalis joppaks Bayernil
                                See oleks väga magus

                                Aga kui finaali võidab ka Inter siis olen väga väga õnnelik

                                GTFO BARCELONA!
                                Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                                Kommentaar

                                Working...
                                X