320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma usun küll et Jérôme Boateng ja Holger Badstuber moodustavad noore ja hea keskkaitse paari, või vähemalt loodan...
    Ma sama haruldane kui kaine farmer!

    Kommentaar


      Täna ja homme toimub väike miniturniir. Mõned teevad Bayerni särgis ka täna debüüdi.

      LIGA total! Cup 2011 match schedule:
      Tuesday, 6.45 pm: Mainz - Borussia Dortmund
      Tuesday, 8.30 pm: Bayern - Hamburg
      Wednesday, 6.45 pm: Third-place play-off
      Wednesday, 8.30 pm: Final

      Kommentaar


        Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
        Täna ja homme toimub väike miniturniir. Mõned teevad Bayerni särgis ka täna debüüdi.

        LIGA total! Cup 2011 match schedule:
        Tuesday, 6.45 pm: Mainz - Borussia Dortmund
        Tuesday, 8.30 pm: Bayern - Hamburg
        Wednesday, 6.45 pm: Third-place play-off
        Wednesday, 8.30 pm: Final
        Ja see on siis meie aja järgi 21:30 ?
        EDIT: sain juba vastuse. Just 21:30 see mäng meie aja järgi hakkabki. Muide MyP2P lehelt leidsin isegi Flora tänase mängu streami... not bad !

        Kommentaar


          Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
          Täna ja homme toimub väike miniturniir. Mõned teevad Bayerni särgis ka täna debüüdi.
          Kui juba asjaga kursis, siis ehk täpsustad, millist koosseisu oodata on? Hetkel ei leia vga midagi.

          Kommentaar


            Kui ma midagi kahe silma vahele ei jätnud, siis on mängud 90 minuti asemel 60 minuti pikkused. Eks see ole mõistetav ka, kui kahel päeval järjest mängud on.

            Kommentaar


              Just nii see ka on. Each match at the tournament comprises two 30-minute halves.

              Koosseise võib vaid oletada, mõtlesin selle all hetkel seda, et Usami ja Boateng teevad debüüdi Bayerni särgis. Serious tests will provide useful benchmark

              Kommentaar


                Bayerni koosseis siis HSV vastu .
                ---------------Neuer---------------
                --Köz?----Boateng--DvB---Lahm(C)
                ----------Guztavo--Bastian--------
                Robben-------Müller--------Ribéry
                -------------Gomez-----------

                Kommentaar


                  Heung Ming Son viis juba kuuendal minutil HSV juhtima minuarust natuke ikka Neueri süü see koll

                  Kommentaar


                    Sat1 näitab mängu, kel huvi.

                    Kommentaar


                      Son duubeldab 30 minutil :S

                      Kommentaar


                        Bastian lõi ühe tagasi 56´ minut

                        Kommentaar


                          2:1 HSV-lt pähe siis. Homme mäng Mainziga.

                          Mäng tundus olevat meie oma, aga nagu ikka lollid väravad lasime endale lüüa. Esimese värava puhul võib näidata jah näpuga Neueri peale ja teine värav magasid keskkaitsjad läbisöödu maha. Eelkõige jooksis Badstuberi mees rahulikult ja seejärel edestas Son DvB'it. Sellest ajast peale kui LvG pani Badstuber'i keskkaitsesse on ta seal pidevalt jama korraldanud, mingit tugevat külge ma temas ei näe. Huvitav kas mängijad pole Heyneckis käekirjast aru saanud või lihsalt mängiti alla oma võimete täna.
                          Ilus koll oli lõpus, aga see meid enam ei päästnud.

                          Kommentaar


                            Video ka:

                            Kommentaar


                              See on Mario Gomez, keda mina tunnen ! Eelmine hooaeg tuli kohe meelde, tema tänast mängu vaadates.
                              (Jah- ma lihtsalt pean iga võimalust kasutama, et teda maha teha )
                              Täna oli suhteliselt LvG-lik mäng ma ütleks. Seda hooaja lõpus nähtud mängupilti, kus mehed suhteliselt vabalt oma positsioone vahetasid ja ennast üldse kuidagi natukene vabamalt tundsid küll näha polnud kahjuks. Oleks tahtnud Boatengi, Usamit ja Nilsi täna mängimas näha, aga vast siis homme.
                              See muidugi alles preseason mäng ja sellepärast ei tasu mingeid põhjapanevaid järeldusi teha.

                              Kommentaar


                                Ribbery-Robben-Müller vahetasid ju vahepeal seal üksteist korralikult. aga nagu Schweini ütles, oluline on võita mänge kus antakse 3 punkti nii et ma väga ei põe ongi hea äkki tuuakse mõni mängija nüüd veel juurde.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X