320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
    Kuna tänase kaotsuega on ilmvõimatu talvevaheajaks koguda 30 punkti, mida Bayerni board nõudis, siis kuuleme tõenäoliselt peagi ka LvG hundipassi saamisloo.
    Jah lahti ta lasta tuleks.

    Gomez tuleks ka maha müüa

    Müller on ka nii udu,et sööta ei oska ja väravaid lüüa ei oska. Müüks tema ka .

    Seitset uut kaitsjat oleks ka vaja

    Kommentaar


      Mängu ei näinud t66kohustused,aga fakt kaotus on kaotus LVG hundipassi veel ei usuks,on mul siiski usku sellesse mehesse,Gomez nuhjh... las olla,Müller mängib valel kohal....,see peaks kõigile juba selge olema,aga tiitlit tõenäoliselt ei näe,aga üeldakse ootus on lollidele,ju mina olen seee loll,kes veel usub vähemalt esikolmikusse.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Kui keegi sai minust aru, nagu sooviks ma LvG vallandamist, siis sorry.
        Mina hoiaks temast pigem kinni ja olen seda juba terve tema ametiaja vältel korrutanud.
        Gomeze võiks müüa küll, kindlasti on mõni päris ründaja kuskil, kes ta kohta täita suudaks.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
          Täitsa kummaline vahetus Swaini > van Buyten.Kummalised väravad olid ka Schalke poolt.

          Mis sulle arusaamatuks jäi selle vahetuse juures???

          Kommentaar


            Gomez oli muidugi jube. Nii ei saa raisata võimalusi.
            Ma kiidaks ka eismel poolajal nähtut. Selle järgi pidanuks MoM olema kindlasti Müller. Aga sai ainult MoH x, sest teisel poolajal kadus Bayern täiesti ära. Schalke võitles ja võitis. Kui keegi pole tähele pannud, siis enne Kaiserslauterni veresauna oli Schalke järjest vastaseid nulliga võitnud ja tegi seda ka täna. Paanikasse ei maksa minna - kaotada võõrsil Meistrite Liiga TOP16 meeskonnale, keda juhib vana Bayerni kaataja Magath - täiesti loomulik asjade käik.

            Kommentaar


              Nonii kiirelt 2-0. Esimesed 15 olid päris närvilised aga praegu kõik sujub.

              Kommentaar


                Tundub, et Ribery on hästi mänginud, kuidas pilt on mängu poolest üldkokkuvõttes? 3:0 täitsa korralik saak juba

                Kommentaar


                  3-0 võit kodust siis, mängupilt oli päris kena, võideldi olukorrad motiveeritult lõpuni (esimene värav puhtalt sellest tuligi) mida selliselt mängult tore näha oli. Kohati oli Basel üsna terav näiteks need kolm 1-1 olukorda kus Kraft ja Baselaste oma kobadus neile ette jäid, aga muidu ilus punkt alagrupiturniirile, et see hea hoog nüüd ka lõpuks liigasse üle kanduks.

                  Kommentaar


                    Gomeze kollane lõpus oli muidugi ülim jaburus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                      3-0 võit kodust siis, mängupilt oli päris kena, võideldi olukorrad motiveeritult lõpuni (esimene värav puhtalt sellest tuligi) mida selliselt mängult tore näha oli. Kohati oli Basel üsna terav näiteks need kolm 1-1 olukorda kus Kraft ja Baselaste oma kobadus neile ette jäid, aga muidu ilus punkt alagrupiturniirile, et see hea hoog nüüd ka lõpuks liigasse üle kanduks.

                      Nu loodame,et kandub,laup Pauli ja siis Stuttgard ja veelkord Stuttgard aga siis karikas.
                      Muidugi ootame ka järgmist reedet,et teada saada meie vastane.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Arsenal on tugevamaid võimalikke variante koos Marsielliga kokku minemiseks?

                        Kommentaar


                          Peale esimest poolt tundi oli kõik ok. Enne oli aga jube jube. Liiga palju auke ikka kaitses. Kraft pidi liiga tihti päästma. Ründes nagu alati - kuidagi tulid ära need väravad.

                          Ribery nüüd mingi maailmaklass küll polnud. Oleks vabalt võinud ühe-kaks veel lüüa, aga oskusest jäi puudu. Üks ühele vist kordagi kedagi ette ei võtnud. Liigutas palli nagu ülejäänd meeskondki. Tsenderdusi proovis värava ette anda, aga ei old ükski neist piisavalt hea.

                          Kui väravad kukkuma hakkasid, siis ei saanud palju vinguda. Individuaalseid vigu tuli mõni (Breno), aga mängiti nagu peab. Hoiti palli ja prooviti kaitsest läbi murda. Ilusat jalgpalli oli kohati isegi näha.

                          Saksa kommentaator ütles midagi mulle huvitavat. Et Lahm pole kunagi niipalju kaarte kogunud, et oleks pidanud ühestki mängust puuduma seetõttu? Tõsi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                            Arsenal on tugevamaid võimalikke variante koos Marsielliga kokku minemiseks?
                            Alagrupi turniiril teiseks jäänud meeskondi vaadeldes tuleb tõdeda, et kerget vastast pole väga loota. Kui siis Kopenhagen, aga ka nemad näitasid kodumängus Barca vastu sisu. Aga kõige raskemad võimalikud variandid oleksid ilmselt Arsenal ja Inter(juhul, kui nad saavad oma tavapärase hoo sisse).

                            Kommentaar


                              Praegu just ootaks vastu Interit.
                              Aga kui nad omale veebruariks päris treeneri suudavad leida, võib raskeks minna ka nende vastu.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Ma ootaks ka just mõnda krõbedamat nime (Inter või Arsenal). Samuti ootaks mõnda asjalikku täiendust ja mänedžmendipoolset väikest riskimist

                                Kommentaar

                                Working...
                                X