320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas woodoo
    ma pole kindel aga DSF ehk kannab midagi üle.
    Dsf on tore ka selle poolest, et kannavad üle UEFA karikat.
    Tõepoolest, hämmastav - Premiere paotab esmakordselt oma laegast ja tilgutab CL mänge vabasse vette.
    http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

    Kommentaar


      Mnjah, püha DSF isiklikult ja näitab Bayerni mängu otse ja veel teisipäeval.
      Ja neljapäev on popp päev, Leevadia mänguga ühel aja hakkab DSF saksa klubide UEFAt otse üle kandma näidates kell 6 Herta, 8 Schalke ja kell 10 Frankfurti mängu...Ainult Sion-Leverkusen on jäetud Eurospordile näitamiseks.

      Kommentaar


        Ulmevärk - Piza Poldiga ees ja Santa Cruz nende taga. Äärtel Schweini ja Van Bommel ning Owen poiss tagumise poolkaitsjana. KAitseliin on korrektne, aga muu on väga huvitav! Spartakil on päris kobe sats...Shatjori järel teine ida sats kes see aasta midagi võib ära teha.

        Kommentaar


          Mis selles mängus seis on
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            Mis selles mängus seis on
            Esimene poolaeg lõppes tulemusega 0:0.

            Kommentaar


              Nüüd juba 4:0 Bayernile,Venelased saavad oma sauna
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Bayern 4:0 Spartak Imede ime aga Makaay istus terve pingil ja tore oligi. Esimene poolaeg oli täielik kräp. Meeskondadele oli antud korraldus olla rahulik ja passida mida vastane teeb. Kuna meeskonad olid rahulikud ja passisid mida vastane teeb ei toimunud 45 minutit suurt s..tagi, mille tõestuseks oli publiku vilekoor vaheajavile kõlades. Spartakil oli kaks 90% võimalust kuid Khan jäi ette. Teisel poolajal korraldasid kirsi-puna-särgid 6 minutiga Lukoilivendadele sauna lüües kolme rünnakuga 2 väravat. Santa-klaus põlnd enne tänast 3 aastat CL väravat löönud. Hoolimata sellest , et Spartak pusis vägagi ohtlikult kuni mängu lõpuni, suutis Bayern veel 2 kolli lüüa ja olukorra enamvähem kontrolli all hoida. Bayerni mängu iseloomustaks...et nagu kvantiteeti on aga kvaliteeti ei põle. Kohati oli nauditav söödumäng, pall liigub, pealelöögid ja siis tuleb äkki mingi p..k vahele. Podolskist ma ka aru ei saa. Vend lööb ükskõik kuhu, ainult mitte väravasse. Ja kaitseliin on endiselt ebastabiilne.
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  bayerni - spartaki mängu näitas tv3+'lt......vene kanal nii et pole ime.

                  Kommentaar


                    njahh aga mängu enda kohta ütleks ma seda et karimile peaks nüüd küll ütlema et triblada (mida ta tegi küll hästi) tuleks natuke vähem värava all.....ta oleks võinud 2 väravat lüüa kui oleks peale löönud kuna oli nii kuradi heal positsioonil aga ta hoidis palli ikka edasi nagu ootaks ei tea mida.....üritas 2-3 meetrit väravast veel kannasöötu anda mis siiski takerdus hoopis spartaki kaitsja jalga. teine poolaeg oli väga hea mäng.....ainult kaitse oli vahepeal väga rabe tekitades paar väga ohtlikku olukorda kuid kahn näitas jälle et ta on üks maailma parimaid väravavahte.

                    Kommentaar


                      Karimi tahtis söötu anda Podolskile a viimane passis mokk töllakil suluseisus. Ja kui Karimi seda taipas oli juba tiba hilja. Muidu triblas päris kenaste.
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        Ülevaade mängust
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          kaua owen väljas on?

                          Kommentaar


                            kuus nädalat.
                            Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

                            http://lisaaeg.wordpress.com

                            Kommentaar


                              van Bommelilt teises mängus järjest värav, napp võit Alemannia üle ja see hooaeg esmakordselt tabelitipus.
                              Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

                              http://lisaaeg.wordpress.com

                              Kommentaar


                                Kolmapäeval on oodata tulist andmist Interi kodus. Loodan ja usun, et Bayern oma 3 pukti võtab. Interil ju raudselt saab keegi punase. Näiteks Ibrahimovic või Adriano. Loodan vähemasti. Raske vastane muidugi Inter on aga loodan, et suudetakse võitu.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X