320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kalmaariga samal arvamusel.

    Kommentaar


      samas kui liigas jalle olete kaugel, siis vist jargmisel aastal pole asja?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Esialgsetel andmetel kolm nädalat ilma Luciota. Wuppi!
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          samas kui liigas jalle olete kaugel, siis vist jargmisel aastal pole asja?
          Ma räägin, et kui liigas jäädakse teiseks, siis on koht CL-is olemas. Peaasi, et sel aastal saadakse CL võit. Ja see on täiesti võimalik, kui sama kindlalt mängitakse, kui seni. Liigas võiks ebaõnn ja muu pahn ära olla, peaasi on CL-is hästi esineda
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Bayern 1 - 0 Kaiserslautern Täna siis üritati 4-3-3 skeemi. Tulutult. Esimene poolaeg oli õudusetipp. Vaheajal saadi vist kõvasti sõimata ja teine poolaeg liigutati ka ikka end. Ründeliinis on masendavad lambad. 3 - 1 rünnaku lahendasid sööduna väravavahile. Kui on vaja lüüa siis vaadatakse enda ette, siis vaadatakse kus väravavaht on siis vaadatakse palli, siis vaadatakse väravavahti, siis vaadatakse palli, siis.... Vähemalt ei olnud Lautern eriti ohtlik vastane...õnneks.
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Mnjah, ilmetu oli see asi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                Mnjah, ilmetu oli see asi.
                Täpselt nii. Saan aru, et vihma sadas. Aga oli tunne, et Bayerni omad teevad rasket ja vastikut päevatööd
                Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                Kommentaar


                  Tunne jääb tõesti selline. Sama- või teistsugust suhtumist peab meeskond näitama veebruari keskpaigas, mil Austrias kohtutakse miniturniiril Red Bulli Selzburgi ja Urawa Red Diamondsiga.

                  Kommentaar


                    Jess, Lucio, Ismaeli ja Hargreavesiga liitud vigaste listi veel Lukas Podolski, kes peab 3 nädalat paranema...
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                      Jess, Lucio, Ismaeli ja Hargreavesiga liitud vigaste listi veel Lukas Podolski, kes peab 3 nädalat paranema...
                      Jääbki aega lühikeseks mõteluseks a la : "Miks ma nii sitasti mängin."
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        Bayern 2 : 0 Frankfurt Väravad Makaylt ja van Pommilt.
                        Pitza tegi superdaivi aga ei osanud saadud penalti ära kasutada. (Möku) Teise poolaja alguses rikkus kohtunik kogu mängu ära andes täiesti lambist Franfurti jorsile punase. Ja Makay on ennast lõpuksometi liigutama hakkanud, mis on ülimalt positiivne. Ja seeniordebüüdi tegi Stefan Maierhoferi nimeline "ründetuus."



                        (Uskuge mind, see pilt ei ole fotoshopatud. Ull kaelkirjak , 202 sedimetra.)
                        Ja rohkem ei midagist.

                        Edit:
                        1:0
                        2:0
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          Tundub, et jaanuaris peab palavikuliselt uut ründajat otsima hakkama. Viimastel andmetel on Pitza ja juhtkond nii tõsiselt tülis, et lahkuminek toimub juba talvel. Noh vähemalt on kosilane olemas ja natuke plönni peaks ka saama. Arvestades seda, et Karimi lahkub, dos Santos on ka kahtlane ja söör Äleks käib läbi lukuaugu Owenit limpsimas siis muutub meeskona komplekteerimine kevad poolel üsna raskeks. Ja raha tuleb ka kõvasti välja köhida.
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Nah, fakkin 0-0 viik. Ma ennustan, et sibulatega võõrsil tuleb ka 0 - 0 ja siis Interilt saame kotti...mis on väga paha.
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas boobek Vaata postitust
                              Nah, fakkin 0-0 viik. Ma ennustan, et sibulatega võõrsil tuleb ka 0 - 0 ja siis Interilt saame kotti...mis on väga paha.
                              no krt, Interit peate ikka voitma, siis on Sportingul veel lootust
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Tänane õhtaleht on selle Pitza jama kohta üllitanud hulka parema ja selgema loo kui mina siin olen kirutada viitsinud. Ahjaa. Trendipededelt võiks Cassano küll endale napsata.
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X